Anna Lewandowska nigdy nie miała dobrych relacji z ojcem. Jak jest dziś? Bogdan Stachurski mówi o córce

Anna Lewandowska nigdy nie miała dobrego kontaktu z ojcem, który lata temu odszedł od rodziny. Jeśli wierzyć słowom Bogdana Stachurskiego, dziś te relacje udało się nieco naprawić.

W 2016 roku Anna Lewandowska udzieliła bardzo osobistego wywiadu Magdzie Mołek, w którym opowiedziała o trudnym dzieciństwie. Trenerka wyznała, że jej rodzina z dnia na dzień została bez środków do życia. Miała 12 lat, kiedy ojciec odszedł od matki.

Z dnia na dzień nie mieliśmy pieniędzy. To była największa szkoła życia. Gdy byłam małym dzieckiem, to miałam normalne życie. Tata, mama, dzieci, pieniądze. Było na podstawowe rzeczy, wydatki, rzeczy do szkoły. A potem nie miałam nawet na podręczniki do szkoły. Tak historia rodziny się potoczyła, że zostaliśmy z mamą i zostaliśmy bez środków do życia.

Od tamtej pory Lewandowska miała ograniczone kontakty z ojcem. Dziś Bogdan Stachurski w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" wyznaje, że te relacje udało się nieco naprawić, choć nie chce zdradzać zbyt wiele.

To moja prywatna sprawa. (...) Trzymam kciuki za Anię i Roberta. Oby im się w życiu udało - kwituje.

Podkreśla też, że bardzo podziwia córkę i kibicuje Robertowi.

Jestem dumny z córki, z tego, co osiągnęła. Zawsze ją podziwiałem. Kibicuję też Robertowi, oglądam mecze. To wielka satysfakcja - mówi.

Sama Lewandowska o ojcu nie wspomina nigdy.

Anna Lewandowska w najnowszej kampanii rajstop Calzedonia

WJ

Więcej o:
Komentarze (40)
Anna Lewandowska nigdy nie miała dobrych relacji z ojcem. Jak jest dziś? Bogdan Stachurski mówi o córce
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • hbire

  Oceniono 11 razy 9

  hm, niejaki Wojciech Korda też pozbył się córki a teraz przez media domaga się od niej przysłowiowej szklanki H2O i kasy, tylko patrzeć jak wniesie o alimenty na rehabilitację.
  A Stachurski ? - na razie rżnie głupa i ... oby na tym skonczył !!!

 • Gość: pp

  Oceniono 3 razy 3

  jest takie cos jak prywatnosc ktora powinna byc bezcenna

 • Gość: Kobi

  Oceniono 12 razy 0

  Miałam normalną rodzinę Tata,mama,dzieci,pieniądze ....te ostatnie najważniejsze...

 • Gość: anty_lans

  Oceniono 2 razy -2

  no i znow wyglada inaczej niz na wczorajszym zdjeciu

 • Gość: GdyZukrycia

  Oceniono 2 razy -2

  Very przyjazny wyraz of face! Olłejs!

 • Gość: Tak jest dzis

  Oceniono 3 razy -3

  www.youtube.com/watch?v=gb3WHHZChxg&feature=youtu.be&t=22s

 • Gość: goscQ

  Oceniono 8 razy -4

  Czemu piszecie że Stachurski winny bo odszedł A znacie przyczynę Może Stacjurska tak umilala mu życie ze musiał odejść Kobiety samotne maja po 5 a i więcej dzieci i jakoś dają sobie radę nie płacze nie lataja po Carytasach czy opiekavh i też nie zabierają dziecku połowę stypendium tylko biorą się za pracę tym bardziej ze jak pisze Pani Stachurska jest znanym scenografem Ale jakoś chyba tak znana jak jej córka mając nazwisko Stachurska Dopiero dzięki nazwisku Lewandowskiego zaczęło i niej być głośno i o dziwo Pani wszystko umiera trenerka.dietetyczka tancerka aktorka modelka pani od reklam mamusia na pełnym etacie i nauczycielka od wychowywania dzieci Ciekawe kiedy jeszcze zacznie nagrywac plyty Juz nie znam nikogo ktoby wiecej mial pokonczonych szkol niz Lewandowska Seniorka majac dwoje dzieci nie potrafila zarobic na podstawowe artykuly kiedys nie bylo problemu z praca gdy dzieci były małe Poprostu brak zaradności Teraz córka rozbiera się przed kamerami Nie wiedziałam że żeby reklamować rajstopy trzeba się do naga rozbierac Najlepiej za nieudolność kobiety winić faceta Nie był taki zły skoro jak był z nimi to żyli w dostatku i na nic im nie brakowało Stachurska mając już takie duże dzieci mogła wziąść się za prace

 • Gość: Gosco44

  Oceniono 8 razy -4

  Czemu piszecie że Stachurski winny bo odszedł A znacie przyczynę Może Stacjurska tak umilala mu życie ze musiał odejść Kobiety samotne maja po 5 a i więcej dzieci i jakoś dają sobie radę nie płacze nie lataja po Carytasach czy opiekavh i też nie zabierają dziecku połowę stypendium tylko biorą się za pracę tym bardziej ze jak pisze Pani Stachurska jest znanym scenografem Ale jakoś chyba tak znana jak jej córka mając nazwisko Stachurska Dopiero dzięki nazwisku Lewandowskiego zaczęło i niej być głośno i o dziwo Pani wszystko umiera trenerka.dietetyczka tancerka aktorka modelka pani od reklam mamusia na pełnym etacie i nauczycielka od wychowywania dzieci Ciekawe kiedy jeszcze zacznie nagrywac plyty Juz nie znam nikogo ktoby wiecej mial pokonczonych szkol niz Lewandowska Seniorka majac dwoje dzieci nie potrafila zarobic na podstawowe artykuly kiedys nie bylo problemu z praca gdy dzieci były małe Poprostu brak zaradności Teraz córka rozbiera się przed kamerami Nie wiedziałam że żeby reklamować rajstopy trzeba się do naga rozbierac

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX