Rozenek promuje "Iron Majdan" w "DD TVN". Takiego komentarza Rusin można się było spodziewać

Małgorzata Rozenek wystąpiła w niedzielnym wydaniu "Dzień Dobry TVN", gdzie promowała "Iron Majdan". Na nieszczęście dla niej program prowadziła Kinga Rusin, która pokusiła się o ironiczny komentarz.

Nie jest tajemnicą, że Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek nie darzą się sympatią. Prowadząca "Agenta" podobno usilnie stara się unikać "Perfekcyjnej", co jest o tyle trudne, że obie panie pracują dla tej samej stacji. Reżyser "Dzień Dobry TVN" postanowił ich jednak nie konfrontować i zamiast zaprosić Rozenek do studia, nagrał z nią materiał na torze gokartowym. Tam "Perfekcyjna" w towarzystwie Radosława Majdana i swoich dzieci opowiadała o 3. odcinku "Iron Majdan", który ma być najbardziej emocjonujący z dotychczasowych.

To był chyba najtrudniejszy odcinek. To był taki odcinek, w którym wykonanie zadania wisiało naprawdę na włosku. Był zupełnie inny od pozostałych i mam wrażenie, że był o czymś - mówiła.
Naprawdę musieliśmy przerwać zdjęcia i przeprowadzić poważną rozmowę z produkcją - dodał Majdan.

Rusin tę rozmowę podsumowała krótko i zamiast zaprosić widzów na "Iron Majdan"... zareklamowała swój program.

Skoro już reklamujemy inne pozycje naszej stacji, to przypomnę, że w środę jest "Agent". Tam to są dopiero "czelendże"! - skwitowała z szerokim uśmiechem.

Przypomnijmy, że panie nie przepadają za sobą od czasu pojawienia się plotek o rzekomym romansie Rozenek z Piotrem Kraśko, prywatnie mężem przyjaciółki Rusin.

A wy wolicie "Agenta" czy "Iron Majdan"?

WJ

Więcej o:
Komentarze (93)
"Iron Majdan". Rozenek promuje swój program w "Dzień Dobry TVN". Program prowadziła Kinga Rusin. Takiego komentarza można się było spodziewać
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ela

  Oceniono 52 razy 48

  Ludzie, wy naprawdę oglądacie te Agenty i Majdany? Błagam, powiedzcie, że to żarty...

 • Gość: Iga

  Oceniono 40 razy 32

  Ja dziś jak robaczylam rozenek i majdana w dtvn to wyłączyłam tv. Nie dla badziewia

 • Gość: dudaGracz

  Oceniono 33 razy 29

  Obejrzałem 10 minut drugiego odcinka. Radzio zachowuje się jak pryszczaty nastolatek, te jego zdrobnienia do Rozenkowej są nie do strawienia; te teksty przez CB, śmianie się jak głupi do sera, etc. A poza tym zachwouje się jak pipa: ledwo jechał tym pick-upem, bał się przejechać przez kałużę, a jak już im tam zgasł silnik to zapytał co mamy zrobić (sic!). Usiąść i zapłakać! Radziu? Gdzie Twoje cojones?!!!

 • Maciek Medyj

  Oceniono 21 razy 21

  Żeby "to" oglądać, to chyba trzeba być po "Hipnozie"...

 • Gość: Qq

  Oceniono 14 razy 14

  Perfekcyjnie zardzewialy majdan...

 • Gość: Amanda

  Oceniono 18 razy 14

  Stara Pita i Pysiula pitula? Nie będę gówna oglądać! Szkoda czasu i prądu.

 • gapcio2010

  Oceniono 17 razy 13

  Ciekawe, czym kierowała sie stacja, finansując Majdanom na tak debilny program ? Prawdziwi odbiorcy tego są raczej w TVP.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX