Kręglicka trzyma rodzinę z dala od mediów. Teraz zrobiła wyjątek. Syn i mąż wspierali ją w ważnym dniu

Aneta Kręglicka nie chwali się mężem i synem. Teraz jednak była szczególna okazja, więc panowie pojawili się u jej boku, aby ją wspierać.

Aneta Kręglicka zadebiutowała jako projektantka. Była Miss Świata stworzyła swoją pierwszą kolekcję ubrań "Minimal" dla polskiej marki L’AF. W czwartek odbył się pokaz kolekcji. Tego wieczoru Kręglicka mogła liczyć na wsparcie męża i syna.

Była miss nie należy do osób chwalących się swoim życiem prywatnym, więc widok jej rodziny jest niecodzienny. Ostatnio syna, Aleksandra, mogliśmy zobaczyć w 2016 roku, kiedy pojawił się z matką na pokazie Macieja Zienia

ZOBACZ TUTAJ>>>>

Kręglicka już od 20 lat jest związana z reżyserem, Maciejem Żakiem. Ich syn, Aleksander, jest już pełnoletni. Jak widać, chłopak jest bardzo podobny do matki. Wyrósł na niezłego przystojniaka!

Choć Kręglicka stale pojawia się na branżowych imprezach, to rodzinę stara się trzymać z dala od mediów i salonów. A szkoda!

MT

Więcej o:
Komentarze (33)
Aneta Kręglicka z mężem i synem na pokazie marki L?AF. Była Miss Świata rzadko pokazuje swoją rodzinę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: xxx

  Oceniono 29 razy 9

  Nikt mnie wmowi ze ona nie miala zadnych operacji plastycznch kobieta po 50 bez zsdnych zmarszczek

 • Gość: Slonko

  Oceniono 22 razy 8

  Pani Aneta zawsze mi się podobała i tak już zostało :) Chociaż jestem kobietą:) Sama jestem w podobnym wieku, mam 55 lat. Postronni ludzie oceniają mój wiek na 10-15 lat mniej. Może dlatego , że prawie nie mam zmarszczek . Piszę o tym tylko dlatego, że niektórzy podejrzewają panią Anetę o ingerencję medycyny estetycznej bo wygląda młodo . Wcale tak nie musi być . Dobre geny . Zresztą wyglada bardzo naturalnie . No i nadmienię , że jej styl ubierania jest według mnie super , toteż i kolekcja na pewno zachwyci. Brawo Pani Aneto.

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  Mam tyle samo lat co Pani Aneta. Niestety, nie wyglądam tak świetnie jak Ona, ale ludzie oceniają mnie na wiele lat mniej. I też nie mam zmarszczek, po prostu mam dobre geny. Natomiast po pięćdziesiątce, bez żadnej ingerencji, nie da się mieć idealnie gładkiej cery. Nie wierzę więc wszystkim "starszym paniom", że są takie pięknie z natury.

 • zebrzec

  Oceniono 6 razy 4

  Brawo, super kobieta od zawsze:)

 • peterjk

  Oceniono 5 razy 3

  Najpiękniejsza Polka, ever

 • Gość: ola

  Oceniono 5 razy 3

  przepieknie nie ważne z medycyna czy bez suuper

 • Gość: gość

  Oceniono 25 razy 3

  obaj mało przystojni, fakt.

 • Oceniono 2 razy 2

  Na 1000% Pani nie pamięta ale mam u Pani kawe a było to w Radomiu na plenerze fotograficznym przewidzieliśmy Pani karierę wlasnie wtedy z kolegą ma jeszcze zdjęcia z tego pleneru pozdrawiam AW fotoorla@wp.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX