Gojdź mówi o szacunku do kobiet, a później nazywa Gretkowską "obleśnym babsztylem". Teraz się tłumaczy

Krzysztof Gojdź odniósł się do krytycznych słów Manueli Gretkowskiej na temat nowej edycji programu "Taniec z gwiazdami".

Nowa edycja "Tańca z gwiazdami" wzbudza sporo emocji. Tańczący Popek, rozstanie Jarosława Kreta z Beatą Tadlą, czy też "konflikt" między Iwoną Pavlović a królową Snapchata, Angeliką Muchą, to codzienne tematy "dzisiejszej" prasy.

Poziom uczestników postanowiła skomentować Manuela Gretkowska, która znana jest z tego, że otwarcie mówi to, co myśli. Pisarka i felietonistka, znana ze swoich często kontrowersyjnych opinii, opisała na Facebooku sytuację kobiet w polskim społeczeństwie przy okazji wbijając niektórym niemałe "szpilki". Oberwało się między innymi Krzysztofowi Gojdziowi, który niemalże od razu odniósł się do słów pisarki. 

Dr Gojdź, słynny poprawiacz urody. Za skorygowanymi twarzami pań reklamujących kosmetyki, stoi on - skalpel. Operowanie nim wymaga skupienia i taki jest wyraz twarzy doktora Gojdzia podczas występu. Maksymalne skupienie na sobie, nie tańcu - czytamy na profilu Gretkowskiej.
Tak to już jest jak się nie ogląda programu, ale pluje dla plucia. Autorko posta, dowiedz się wcześniej, jaki jest mój cel w programie. To wsparcie dla KOBIET, edukacja i profilaktyka zdrowotna. Kobiet, które szanuję, jak rzadko który mężczyzna. Mam nadzieję na słowo "przepraszam" od Ciebie - napisał oburzony.

Screen z FB Manueli GretkowskiejScreen z FB Manueli Gretkowskiej Screen / Facebook / Manuela Gretkowska

Gojdź nie skończył jednak na jednym komentarzu, z fanami Gretkowskiej wdał się w dyskusję. 

Skasował Pan komentarz, w którym obraża Pan kobietę twierdząc, że jest mało atrakcyjna. No moje gratulacje. Nie robi Pan tego dla kobiet, tylko dla siebie, z kobiet to Pan żyje. 
Pan doktor należy do tych mężczyzn, dla których kobieta jest piękna wtedy, kiedy siedzi cicho - czytamy w komentarzach.

Ten postanowił się bronić. "Osoby, które plują jadem" nazwał "obleśnymi babsztylami".  

Czytaj ze zrozumieniem. Dla mnie ktoś, kto nienawidzi ludzi i jest paskudny od wewnątrz, jest obrzydliwym babsztylem. Szacunek kobiet ponad wszystko. Ale kobiet, nie nienawistnych hejterek. Buziaki i pozdrawiam ciepło - dodał Gojdź.

Screen z FB Manueli GretkowskiejScreen z FB Manueli Gretkowskiej Screen / Facebook / Manuela Gretkowska

I co o tym myślicie?

red.

Więcej o:
Komentarze (52)
Krzysztof Gojdź "szanuje kobiety", a później nazywa Gretkowską "obleśnym babsztylem". Teraz się tłumaczy i pogrążył się jeszcze bardziej
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gośc

  Oceniono 71 razy 63

  Facet w jednym poście pisze o szacunku do kobiet, a w kolejnym obraża kobietę. Wiele osób ten post widziało i napiszę jedno - zwykły prostak.

 • robas197

  Oceniono 55 razy 51

  można ją lubić, albo nie... - ale obleśną (a zwłaszcza w stosunku do tego gogusia...) to ciężko ją nazwać...

 • Gość: kk

  Oceniono 53 razy 51

  Głódź, chodząca antyreklama własnej działalności, żyjący z pustawych poprawiaczek urody - co było widać na jego imprezie -, które przerabia na jedno kopyto, nie musi słodzić Gretkowskiej jak byAnn, o której mówi, że przecież widać, że nic sobie nie poprawiała:), bo ta pierwsza nigdy nie zostanie jego pacjentką, więc puściły hamulce i zaleciało szambem.. Ot, wyszła prawdziwa natura, skrzętnie skrywana pod sztucznym, oślepiającym uśmiechem. Głódź balansuje w celebryckim światku, jak obślizły węgorz. Rzuca się tylko na "padlinę", a słodzi do zrzygania przeróżnym celebrytkom od niczego, potencjalnym klientkom. To nie tylko dla kasy, ale wielkiej potrzeby brylowania i dandysowania na pokaz.

 • Gość: wacek

  Oceniono 50 razy 46

  Pani Manuela co jak co ale wie jak pewne rzeczy podsumowac

 • Gość: Evvka

  Oceniono 48 razy 42

  Wali od niego gejozą na odległość. Prowincjonalny, wybotoksowany goguś, po przeszczepie włosów, komórkach macierzystych i wszystkimi możliwymi zabiegami dla kobiet. Znajomość z tym fircykiem to pocałunek śmierci dla aktorki...

 • Gość: gość

  Oceniono 46 razy 38

  Następny, który ma problem z odróżnieniem krytyki od nienawiści. Niestety, jest za mało ważnym człowiekiem dla Gretkowskiej, żeby musiała zdobywać się na tak skrajne emocje. Mówiąc prosto - ona ma to gdzieś. Skrytykowała - całkiem słusznie - zjawisko, z którego ten pan żyje. Ale oto znowu kolejny polaczek się obraził na krytykę. Bo polaczka krytykować nie wolno, wolno go tylko wysławiać pod niebiosa.

 • lipaca

  Oceniono 36 razy 34

  Odezwal sie "amant filmowy". Jest paskudny, oblesny i w ogole szkoda oczu na patrzenie na niego i czytanie wypocin tego sturmola.

 • Gość: gosc

  Oceniono 32 razy 30

  a ten cały gójdz to kawał s -syna z dużym parciem na szło i z małymi dokononami medycznymi ćpun alkoholik i wielki amator dostania sie do kasty celebrytów, ----jest na dobrej drodze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX