Przetakiewicz znów wpuściła kamery do domu. Ale tym razem pokazała DUŻO więcej. Największe wrażenie robi... salon kąpielowy

W ostatnim odcinku programu "Gwiazdy prywatnie" mogliśmy podejrzeć mieszkanie Joanny Przetakiewicz. Tym razem projektantka pokazała więcej niż dotychczas.

W programie "Gwiazdy prywatnie" UIa Chincz odwiedziła Joannę Przetakiewicz w jej pięknym mieszkaniu. Choć projektantka większość czasu spędza w podróży albo w Londynie (tam ma swój drugi apartament), to w Warszawie też ma swoje miejsce. Żoliborskie, luksusowe mieszkanie zajmuje piętro w jednym z najbardziej ekskluzywnych apartamentowców w stolicy. Niegdyś mieszkała tu z synami, teraz przyjeżdża sama, zazwyczaj na kilka dni w miesiącu. 

Przetakiewicz pokazywała już wprawdzie swoje cztery kąty, ale teraz zobaczyliśmy jeszcze więcej. Jak wygląda jej mieszkanie? W środku znajduje się gustownie urządzony salon, w którym naczelne miejsce zajmują białe kanapy, designerskie stoliki kawowe (jeden ma w sobie prawdziwe płatki złota!) oraz książki i albumy. 

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>> 

Z salonu drzwi prowadzą do prywatnej części domu - sypialni, garderoby i łazienki, a właściwie to salonu kąpielowego połączonym z domowym SPA. Widzimy kryształy, skórzane zagłówki w wannie, a także dużo bieli i srebra. 

Oj, można się rozmarzyć... Wszystko wygląda naprawdę luksusowo! Kolejny odcinek "Gwiazd prywatnie" 18 marca o godz. 17:45 na antenie TVN Style. Swoje mieszkanie pokaże wówczas Grażyna Wolszczak. 

JT

Jak dobrze pamiętasz lektury z liceum? [QUIZ]
1/16Antygona była postacią z tragedii :

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (54)
"Gwiazdy prywatnie": Jak mieszka Joanna Przetakiewicz? Jej mieszkanie robi wrażenie. Luksus!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ja

  Oceniono 48 razy 46

  Tylko łazienka ładna; reszta zupełnie nie w moim guście i pomimo, ze powinnam odbierać te wnętrza jako eleganckie i drogie, to mam zupełnie odwrotne wrażenie, jakoś kiczowato to wyglada......

 • Gość: gość

  Oceniono 39 razy 39

  o gustach się nie dyskutuje dla mnie stylowa rozpierducha , kupione naprędce co się świeci co ma wyglądać jak luksus

 • bkrr

  Oceniono 32 razy 32

  jakis taki kicz pełno dzbanuszków słoiczków zbiorowisko kurzu, co z tego ze to kosztowało dużo, ale jakos coś nie halo w tym domu

 • rafiol

  Oceniono 27 razy 25

  Mieszkanie wystudiowane, chromowo i ostrokrawędziowo nieludzkie. Przemieszczanie przypomina zwiedzanie ekspozycji salonu meblowego dla zamożnych.

 • Gość: Czytacz

  Oceniono 20 razy 20

  Książki kupowane na metry.

 • Gość: Nerkofil

  Oceniono 19 razy 19

  Jak w Rosji - złoto musi być! W salonie żyrandole i krzesła w rokokoko zestawione ze stylistyką z IKEA. Eklektyzm jak u Cyganów, wszystko przemieszane, ale za to na bogato.

 • forfiter_jr

  Oceniono 18 razy 18

  Ona zdaje się sprzedaje to mieszkanie. Więc idealna darmowa reklama.

 • tojaaaa

  Oceniono 17 razy 17

  odkąd mieszkanie tej Pani jest na sprzedaż ciągle widzę jakies artykuły albo programy na ten temat. Najpierw Ugotowani, potem teksty w internecie, znów jakiś program teraz znów o tym piszecie. Czy jak będę sprzedawać mieszkanie to też mogę liczyć na taką reklamę? Tekst powinien być oznaczony jako reklamowy. a program jako lokowanie produktu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane