Gessler jest poważnie chora i czeka ją operacja? "Zaniedbania w leczeniu mogą prowadzić do kalectwa". Restauratorka zabrała głos

W mediach pojawiły się informacje, że Magda Gessler jest poważnie chora. Restauratorkę ponoć czeka operacja biodra. Sama zainteresowana skomentowała te doniesienia.

Kiedy media obiegło zdjęcie Magdy Gessler, która porusza się na wózku inwalidzkim, wszyscy czekali na jakiekolwiek informacje na temat jej zdrowia. Lara, jej córka, zapewniała, że mama była zmęczona długim lotem do Toronto. Ostatnio jednak dziennikarze napisali, że Gessler cierpi na problemy ze stawami i czeka ją operacja biodra.

Ma chore stawy biodrowe, a w dodatku jedno z kolan regularnie odmawia jej posłuszeństwa. Jak alarmują lekarze, zaniedbania w leczeniu mogą prowadzić nie tylko do kalectwa, lecz także uszkodzenia innych narządów - np. płuc, serca, nerek, układu naczyniowego, nerwowego. W przypadku Gessler w grę wchodzi endoproteza stawu kolanowego oraz biodrowego – informował "Super Express".

Gwiazda TVN postanowiła w końcu zabrać głos. Gessler twierdzi, że doniesienia dziennikarzy są całkowicie nieprawdziwe, a im samym zarzuca brak rzetelności zawodowej.

Cóż, bad news is good news. Gratuluję pomysłu, ale nie jest on zbyt udany. Totalna bzdura. Osoby, które wymyśliły tego newsa, chciałam prosić o więcej wyobraźni i może o to, by mnie zapytali. Poza tym nie potrafię zrozumieć, dlaczego ludzie ludziom są tak nieżyczliwi. Życzę im szczęścia i dużo miłości do innych ludzi – powiedziała agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Gospodyni programu "Kuchenne rewolucje" zapewnia, że nigdy dotąd nie była w tak dobrej kondycji psychicznej i fizycznej. Dowód? Zobaczcie w załączonym do artykułu materiale wideo.

Tak trzymać, Pani Magdo! 

JT

Jak dobrze pamiętasz lektury z liceum?
1/16Antygona była postacią z tragedii :
Zobacz także
Komentarze (47)
Magda Gessler poważnie chora? Restauratorka odpowiada
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Basienka

  Oceniono 40 razy 18

  Jedyna osoba ,która pokazała jaki bród ,smród jest w naszych restauracjach i powinniście być zadowoleni ,że was nie trują co niektórzy a wy na nią ujadacie jak wściekłe psy ,zazdrość ,zawiść jakie to katolickie wyżywać się na innych.

 • Gość: znawca

  Oceniono 20 razy 6

  Coż, zapewne Pani Magda była pod takim wpływem płynów rozweselających że już jej się nie chciało iść na piechotę do gate, tylko zamówiła sobie podwózkę. :D

 • Gość: alik_rozpruwacz_

  Oceniono 10 razy 2

  Filipiński wirus nie wybiera.

 • Gość: Walerka

  Oceniono 1 raz 1

  i co za różnica, co to kogo obchodzi kolejna antypatyczna obłowiona celebrytka z poziomu sprzątaczki

 • Gość: duna

  0

  Zasługi zasługami ale może przy okazji wytną jej chamstwo.

 • Grzegorz Kunda

  0

  Jak się kopie, żywność, bez której na świecie umiera z głodu co 60 sek. Dziecko, to może nogom się to nie podoba, bo mają więcej rozumu niż głowa Magdy?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX