Kret twierdzi, że nadal jest w związku z Tadlą. A ona? Chyba muszą ustalić wspólną wersję

Kret w rozmowie z magazynem "Party" wyznał, wbrew temu, co mówią plotki, nie rozstał się z Tadlą. Czasopismo poprosiło o komentarz w tej sprawie dziennikarkę i... jej wersja różni się od wersji pogodynka.

Jakiś czas temu w kulisach programu "Taniec z gwiazdami" wybuchł prawdziwy skandal. Jarosław Kret w rozmowie z "Faktem" wyznał, że on i Beata Tadla żyją oddzielnie, ale dotąd żadna ze stron nie powiedziała jasno, że ich związek się skończył. Ostatnie wideo, jakie dziennikarka wrzuciła na swój Instagram z pewnością nie uciszy plotek.

Magazyn "Party" postanowił zapytać Kreta wprost, czy się rozstali.

Nie rzuciłem Beaty! Dalej jesteśmy w związku, tylko dla wielu osób z boku wygląda on na niekonwencjonalny. Jak wszyscy mamy chwile radości i ciche dni - tłumaczył "Party" Jarosław Kret. 

Co na te słowa Beata Tadla? Wygląda na to, że ona rozumie tę sprawę zgoła inaczej.

Skupiam się teraz na synu, tańcu i pracy - odpowiedziała wymijająco. 

Jak informuje źródło magazynu, podobno to nie koniec emocjonalnej rozgrywki.

Ciągle wysyłają do siebie ostre SMS-y. Widać, że wciąż nie są sobie obojętni - zdradziła "Party" osoba z produkcji "TzG". 

Co myślicie, będą jeszcze razem?

MM

Więcej o:
Komentarze (23)
Jarosław Kret twierdzi, że nadal jest w związku z Beatą Tadlą. A ona? Chyba muszą ustalić wspólną wersję
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 16 razy 16

  tadla do szpadla może wykopiesz jeszcze jednego kreta .

 • Gość: Zuzka

  Oceniono 17 razy 15

  Wszystko ukartowane dla podbicia popularności :-)
  Biedna, porzucenia Beata wzbudzi litość wśród widzów i dłużej zostanie w programie a tym samym więcej zarobi. Jest segment pod Warszawą na kredyt, który trzeba spłacać. :-)

 • Gość: Anka

  Oceniono 9 razy 9

  Mnie to wygląda na ustawkę, by Tadla wygrała Taniec z Gwiazdami. Biedna porzucona kobiet, wzbudza litość...

 • Gość: m.

  Oceniono 5 razy 5

  dziwię się tadli, że zgodziła się na tę żenującą mistyfikację, by wzbudzić litość i pożałowanie widzów, by wytańczyć kryształową kulę. Nawet brak pieniędzy nie jest ku temu żadnym usprawiedliwieniem. Dała z siebie zrobić pośmiewisko na cały kraj, szlochała przy dziennikarzach jak gimnazjalistka, daje się obrażać w wywiadach i sama przyznaje w gazecie, że kret kręci nią jak chce. Obiecał małżeństwo, ale się od niego wykręca, wyprowadza się ze wspólnego domu kiedy chce i jej nie wpuszcza do siebie chyba że ma dla niego żarcie i przychodzi mu usługiwać. Nie kwapi się, by jej pomóc w spłacie wspólnego domu itd.itp. Cały kraj jej mówi, by w reszcie miała honor i zadbała o swoją godność rzucając dziada, a ta nie tylko się z nim nie rozstaje, ale jeszcze udaje "rozstanie" dla kasy i poparcia w programie. Dla mnie jedno warte drugiego. Kret jest bezczelnym obciachowcem, a tadla skoro jest z nim i jeszcze daje się wikłać w te gierki jest dla mnie na jego żenującym poziomie. Cóż każdy ma takiego kreta na jakiego zasługuje.

 • a.k.traper

  Oceniono 5 razy 5

  Zgadnijcie co mnie obchodzi z kim mieszka Kret albo Tadla? Jakaś moda naszła na roztrząsanie publiczne niektórych tematów?

 • Gość: bea

  Oceniono 6 razy 4

  Tadla skompromitowała sie juz dawno zabierając małemu dziecku ojca była zaborcza nie dopuszczała do spotkań.
  A tak wogole jak mozna związać sie z zniewieściałym facetem?Nie głosujcie na nia bo bardzo sie zdziwicie ciągu dalszego niby porzuconej kobiety

 • Gość: aga

  Oceniono 3 razy 3

  A jednak,to chwyt żeby wygrać że taka biedna ,ale cyrk......

 • Gość: gosc

  Oceniono 3 razy 3

  bedzie cos o Rozenek Goni ?nie wiem czy czekac

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX