Kret opublikował zdjęcie zza kulis "TzG". Na nim Tadla. Spojrzenie jej partnera wymowne. "Ma pan tupet"

Jarosław Kret opublikował na Instagramie zdjęcie z próby generalnej przed ostatnim odcinkiem "Tańca z Gwiazdami". W kadrze znalazła się Beata Tadla i jej taneczny partner, Jan Kliment, z bardzo wymowną miną.

Jarosław Kret nie zdobył sympatii widzów ani uznania jurorów i już w 2. odcinku odpadł z "Tańca z Gwiazdami". Wcześniej oświadczył na Instagramie, że ma dosyć krytyki, jaka spadła na niego po ogłoszeniu rozstania z Beatą Tadlą i chciałby już odpaść. Jego życzenie spełniło się bardzo szybko.

Przed zakończeniem swojej przygody z show pogodynek jednak niezwykle aktywnie relacjonował przygotowania do występów: publikował zarówno nagrania z sal treningowych jak i zdjęcia z prób generalnych. Jedno z ostatnich szczególnie zasługuje na uwagę, gdyż znalazła się na nim... Tadla. O ile dziennikarka nie patrzy nawet w obiektyw, o tyle jej taneczny partner, Jan Kliment - owszem. I to wymownie.

Wyraz dezaprobaty na twarzy tancerza nie umknął uwadze internautów.

Spojrzenie Klimenta wymowne - komentowali.
Ma pan tupet.

Tancerz faktycznie nie wygląda na zachwyconego. Sądzicie, że to przypadek, że akurat on z Tadlą znaleźli się na zdjęciu opublikowanym przez Kreta?

WJ

Więcej o:
Komentarze (41)
Jarosław Kret opublikował zdjęcie z "Tańca z Gwiazdami". Na nim... Tadla. Spojrzenie jej partnera wymowne. "Ma pan tupet"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • 12345a65

  Oceniono 51 razy 39

  Paskudne nie jest to, że się rozstali, że ten facet pisze czy fotografuje, co mu charakter dyktuje. Paskudne jest to, że wiedział że nie kocha, nie odkrył tego z dnia na dzień, wiedział też w jakim programie będą występowali i co się z tym wiąże. Skoro wytrzymał tyle lat, mógł po cichu przetrwać jeszcze kilka tygodni. I z klasą, w przyjaźni odejść, bez szkody dla wizerunku jej i swojego.

 • Gość: kwieta

  Oceniono 46 razy 38

  Szkoda, że nazywa się Kret, bo to ładne i mądre zwierzątko, w przeciwieństwie do tego matoła
  i brzydala, fuj.

 • Gość: Kama

  Oceniono 40 razy 32

  Przecież pani Tadla nie wypadła sroce spod ogona i doskonale wiedziała czego można się po Krecie spodziewać,już niejeden taki numer wykręcił,ale jak kobiety to lubią to ich sprawa.

 • Gość: urszula

  Oceniono 27 razy 25

  Dobrze ze ten Kret odpadl, bo P,Kliment nie musi juz sie spinac tylko skupi sie na tancu a nie rozwiazywaniu trudnej sytuacji w ktorej chcial czy nie musial uczestniczyc!

 • Gość: Kevin Stoned Alone

  Oceniono 18 razy 16

  "z bardzo wymowną miną" - z jaką kur#a wymowną miną?! Po prostu patrzy w stronę kreciego pstrykacza a gawiedź od razu się doszukuje jakichś wymownych min. Żenada.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 12 razy 10

  Przez Kreta drętwe nogi odpadła Lenka czy nie.? Jak się nie posiada słuchu to po co się pchać do tego programu?

 • savastano

  Oceniono 9 razy 9

  On durny, ona durna w czym problem?

 • blekota6666

  Oceniono 9 razy 9

  Rzyygu, rzygu, rzygu, rzyg, tralala

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX