Jarosław Kret narzeka po odpadnięciu z "TzG". Nie spodobał mu się prezent pożegnalny. "To się nazywa wyczucie i wrażliwość"

Jarosław Kret odpadł z "Tańca z Gwiazdami", a jako nagrodę pocieszenia dostał... kosz kiełbas. Nie był zachwycony i dał temu wyraz na Instagramie.

Jarosław Kret bardzo szybko zakończył swoją przygodę z "Tańcem z Gwiazdami". Pogodynek nie zyskał ani uznania jurorów, którzy dawali mu najniższe noty, ani widzów, przez co odpadł w show już w drugim odcinku. Nie powinien jednak narzekać, w końcu dwukrotnie deklarował, że "ma dosyć hejtu" i "chciałby już odpaść".

Na zakończenie Kret dostał tradycyjne "nagrody pocieszenia". Oprócz bukietu kwiatów był to... kosz kiełbas i nie byłoby w tym nic niestosownego, gdyby nie fakt, że pogodynek od lat jest wegetarianinem. Produkcja programu mogła o tym oczywiście nie wiedzieć i nie doszukiwalibyśmy się w tym złośliwości, ale Kret nie byłby sobą, gdyby uszczypliwie tego nie skomentował.

To się nazywa wyczucie, dobry smak i wrażliwość: dać WEGETARIANINOWI TORBĘ KIEŁBAS w nagrodę za udział w tanecznej zabawie.

Odpadnięcie Kreta z programu chyba dla nikogo nie jest zaskoczeniem. Sposób i okoliczności, w jakich poinformował media o rozstaniu z Beatą Tadlą, były co najmniej niesmaczne i na wstępie odebrały mu sympatię widzów.

WJ

Więcej o:
Komentarze (61)
Jarosław Kret narzeka po odpadnięciu z "Tańca z Gwiazdami". Nie spodobał mu się prezent pożegnalny. "To się nazywa wyczucie i wrażliwość"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: hallo

  Oceniono 43 razy 29

  KTO WIE CZY ON JEST WEGETARIANINEM?
  PAJAC NAGRODA OD SPONSORA PO PROSTU I TYLE
  BŁAZEN NIECH ODDA KOMUŚ KTO LUBI WĘDLINY I TYLE

 • Gość: Łup

  Oceniono 23 razy 17

  Panie Kret, jest wiele osób, które ten prezent ucieszy. Nie stać pana na dobry gest ? Nie potrafi pan komuś tych kiełbas przekazać ? Kolejny raz pokazuje pan swoją nieciekawą bardzo twarz. Każdy prezent przyjmuję się z zadowoleniem i dziękuje. - Nie ma pan ani obycia, ani rozwagi,no i na gest dobry też pana nie stać. Typowy przepojony pychą osobnik.

 • maaac

  Oceniono 23 razy 17

  IMHO po prostu sponsorem tego cyrku na kółkach jest producent kiełbas. Pan Kret powinien zastanowić się ZANIM wziął udział w tej zabawie.

 • Gość: zen

  Oceniono 10 razy 10

  Może część tutejszych ciemniaków nie zauważyła, ale TzG jest w Polsacie a nie TVN

 • Gość: Fan wędlin

  Oceniono 12 razy 8

  wyczucie, dobry smak i wrażliwość nie przeszkodziło Panu wziąć gaże za dwa odcinki TzG

 • Oceniono 7 razy 7

  Bez przesady! Żadne rozstanie się z jakąś tam Beatą. Ten gość tak tańczy, że moja teściowa z ogromną nadwagą mogłaby być jego nauczycielką. Jeżeli ktoś nie ma poczucia rytmu i nie potrafi podrygiwać nie powinien w ogóle brać się za taniec a co dopiero występować publicznie!

 • Gość: Mania

  Oceniono 9 razy 7

  Oddaj Krwcie kielbasy glodnym i nie rob szumu bo wg mnie nawet na to nie zasluzyles ty slupie.Zanies gdziekolwiek te wedliny chociaz tyle dobrego zrobisz i ciesze sie ze Twoja geba juz znikla z TzG!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX