Rozenek reklamuje koszulkę bez stanika. "Nie daje już pani takiego przykładu". Odpowiedziała. Na jednym zdaniu się nie skończyło

Małgorzata Rozenek-Majdan wrzuciła zdjęcie w koszulce ze swoim cytatem, a pod spodem... burza. Jedna z internautek zarzuciła jej brak klasy. Nie musiała długo czekać na odpowiedź.

Małgorzata Rozenek-Majdan po raz kolejny została zaatakowana przez internautkę. Wdała się w dyskusję po tym, jak ta zarzuciła jej, że należy wymienić prowadzącą programu "Projekt Lady". Rozenek dodała zdjęcie w koszulce z tekstem "W du*ie mam czelendż" i zachęciła fanów do jej kupna. Tekst pochodzi z "Iron Majdan".

"Projekt Lady" się kłania. Chyba powinni zmienić w nowej edycji prowadzącą, bo niestety nie daje już Pani takiego przykładu dla innych. A szkoda, bo zawsze Panią uważałam za osobę z klasą - napisała internautka.

Małgorzata Rozenek odpowiedziała:

Pani Martyno, a dlaczego pani zdaniem nie daję już przykładu innym? Bo mam szczęśliwą rodzinę, z którą staram się spędzać jak najwięcej wspólnego czasu? Bo mam pracę, którą kocham, która jest pozytywnie odbierana przez innych i w której się spełniam? Bo jestem szczęśliwą kobietą, świadomą zarówno swoich zalet jak i wad? A może dlatego, że skończyłam studia doktoranckie na wydziale prawa?

Odpowiedziała także, jaką rolę pełni w programie. Na koniec delikatnie dopiekła internautce i zaprosiła ją do udziału w "Projekcie Lady".

Długość spódnicy czy zdjęcie w bikini nie jest wyznacznikiem bycia damą - jest nim szacunek do siebie, do drugiego człowieka i wiara we własną siłę. Jestem pewna, że mam to wszystko. Zapraszam panią do "Projektu Lady" lub do "Warsztatu Urody" - my tam naprawdę zmieniamy nastawienie do świata i ludzi. Może warto skorzystać? Pozdrawiam panią serdecznie - dodała Rozenek.

Po tej wiadomości internautka przyznała, że nie chciała jej zaatakować, bo bardzo ją lubi. Chodziło jej o zachowanie celebrytki w nowym programie "Iron Majdan", gdzie przeklina, co jej zdaniem kłóci się z tym, co przedstawia w "Projekcie Lady".

Widziałam dziś reklamę nowego odcinka tego nowego programu, jak pani tam przeklina i oczywiście to wszystko jest życiowe, bo przecież każdy przeklina. Ale z drugiej strony jeśli jest pani w takim programie jak "Projekt Lady", to wydaje mi się, że to trochę zobowiązuje - odpisała internautka.

Po tej wiadomości emocje nieco opadły.

"Iron Majdan" jest programem, w którym jesteśmy wrzucani w ekstremalne dla nas warunki i często w związku z tym szarpią nami ekstremalne emocje okraszone słownictwem, którego na co dzień staram się nie używać. ;) (...) Cieszy mnie niezmiernie fakt, że Instagram oprócz porcji zdjęć jest fajnym miejscem do spotkań ludzi. Może nieść ze sobą coś więcej - ciekawą wymianę zdań, nawet jeśli się one różnią od siebie. I że można to robić kulturalnie. Tak jak z panią teraz - napisała Rozenek.

A wy co o tym myślicie?

JT, AW

Więcej o:
Komentarze (170)
Małgorzata Rozenek reklamuje koszulkę bez stanika. "Nie daje już pani takiego przykładu". Odpowiedziała
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Lisek

  Oceniono 180 razy 166

  Rozenek jest w stanie lekkiej psychozy. Ona uwierzyła, że jest kimś w rodzaju gwiazdy rocka, przewodnika duchowego. Jest na nieustannym haju. Informuje o każdym fakcie życia jak kronikarze wodza Korei. Jest jak bańka spekulacyjna rozdęta niemiłosiernie, która skończy się gigantycznym kryzysem.

 • Gość: Ada

  Oceniono 114 razy 100

  Pani Rozenek brakuje niestety klasy,aż razi po oczach.Podobnie jak te prostackie napisy na bluzkach.Wulgarny wygląd,niestety.

 • Gość: ghj

  Oceniono 99 razy 89

  "Wieści z szamba", odc. 1187

 • Gość: Wuj henryk

  Oceniono 87 razy 81

  Rozenkowa, jestes stu procentowym zaprzeczeniem idei damy, ktora polega na wyrafinowaniu kulturowym. Ty polegasz na promocji prostactwa. Ten twoj doktorat to upadek wspolczesnego systemu edukacji. Prace paranaukowe ktorych nikt nie czyta. ProDukcja makulatury.

 • Gość: pinia

  Oceniono 71 razy 61

  Ha ha...studia doktoranckie .....to juz tam taki niski poziom...Nie rozumiem dlaczego ludzie pisząc do niej zwracają się doj per pani.... Dla mnie taki ktoś to odpychająca i wulgarna baba bez..Za darmo bym tego badziewia nie założyła. Per pani zwraca sie tylko do kogoś kto na to zasługuje.

 • Gość: Ja

  Oceniono 62 razy 54

  wszystko co obecnie robi Rozenkowa jest wymyślone wykreowane nieprawdziwe sztuczne plastikowe itd.czym niby ma dawać przykład..no czym pytam.ze jest tak zakompleksiona że ukrywa swój prawdziwy wiek bo przecież normalna kobieta w jej udawanym wieku nie musi korzystać z medycyny estetycznej a już na pewno nie w takiej ilości.no i ten wielki okropny biust zrobiony dla Radzia i te usta.studia doktoranckie jak to szumnie brzmi a odzwierciedla prawdziwego pustaka który ma dwoje dzieci a one patrzą jak ich matka przechodzi kryzys wieku......jestem bardzo wyluzowana i tolerancyjna zaznaczam

 • Gość: Tutu

  Oceniono 63 razy 53

  Bluzka - widziałam gorsze, ale ten jęzor. Powinna wziąć udział w Projekcie Lady ale jako uczestniczka.

 • Gość: mor

  Oceniono 43 razy 41

  "makaronizmy językowe" a właściwie mieszanie języka polskiego z angielskim pokazuje jak pustą i głupią jest osobą; cytat, z koszulki, też jest raczej żałosny i niewart wypisywania go na wszelkich ciuchach i, nie dość że jest żałosny, to jeszcze wulgarny, jak na lady !!! i nie chodzi tu o długość spódniczki...

 • Wojciech L.

  Oceniono 40 razy 38

  Szanowna Pani R-M . A propos " studia doktoranckie " : miałem w rodzinnie profesora zwyczajnego (życiowo zwyczajny skur..wiel) i powiem tak : tytuł naukowy ma się ni jak do tzw. kinderstuby - więc niech Pani nie pier..li.
  Nie da się na siłę dorobić ideologii do pokazywania golych cycków na istagramie- po prostu: nie da się. pa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX