Dziennikarz wprost zapytał Kreta o rozstanie z Tadlą. Jego wymijająca odpowiedź nie uciszy plotek

Po 2. odcinku "Tańca z Gwiazdami" jeden z dziennikarzy wprost zapytał Jarosława Kreta o rozstanie z Beatą Tadlą. Co odpowiedział?

W 2. odcinku "Tańca z Gwiazdami" odpadły dwie pary. Z programem pożegnali się Antek Smykiewicz i Agnieszka Kaczorowska oraz Jarosław Kret i Lenka Klimentowa. Tuż po ogłoszeniu wyników przedstawiciele mediów mieli możliwość przeprowadzenia wywiadów z uczestnikami. Dziennikarz portalu Plejada postanowił zapytać wprost o rozstanie Kreta i Tadli. Przypomnijmy, że dotąd żadna ze stron nie powiedziała jasno, że ich związek się skończył. Wiele jednak na to wskazuje. Między innymi to, że Tadla po 2. odcinku powiedziała, że będzie jej brakowało Smykiewicza i Klimentowej. O Krecie nie wspomniała nawet przez chwilę. 

Plotka to jest takie stworzenie, które wpada do pokoju muchą, a wychodzi słoniem. Nigdy nie komentuję swojego życia prywatnego. To, co zostało napisane i wsadzone w moje usta, jest przekręceniem, przeinaczeniem faktów. Jeżeli ktoś chce mi dokuczyć, pisząc jakieś komentarze, to tego nie zrobi, bo tego nie czytam. Wiem, że powstały jakieś idiotyczne plotki, ale to tylko plotki. My żyjemy dalej: psy szczekają, karawana idzie dalej - powiedział Kret w rozmowie z Plejadą.

Jarosław Kret i Beata TadlaJarosław Kret i Beata Tadla Screen z Instagram.com/jarekkret

Może pan powiedzieć, czy tą karawaną jedzie dalej z panią Beatą razem? - dopytywał dziennikarz.
Mogę powiedzieć przeciętnemu Kowalskiemu, że jeśli czyta tabloidy, to niewiele się dowie prawdy z życia ludzi, o których czyta - powiedział na koniec pogodynek.

Przypomnijmy, że Jarosław Kret mówił, że nie będzie zabierał głosu w sprawach życia prywatnego. Takie wymijające odpowiedzi, jak ta powyżej, z pewnością nie uciszą plotek i kolejnych medialnych doniesień.

Rozstanie Beaty Tadli i Jarosława Kreta


Beata Tadla i Jarosław Kret rozstali się na początku marca po 5 latach. Jako pierwszy doniósł o tym "Fakt", a dziennikarz, który napisał artykuł, stał się obiektem ataku Kreta, który uznał, że ten zmanipulował jego słowa i wymyślił jego problemy w związku. Rozstanie pary tym bardziej zaskoczyło, gdyż oboje wzięli udział w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami".

JT

Więcej o:
Komentarze (20)
Jarosław Kret o rozstaniu z Beatą Tadlą. Dziennikarz zapytał wprost
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Super gość

  Oceniono 11 razy 11

  Kret to skrót od kretyn?

 • doktorzero

  Oceniono 7 razy 7

  kreta używam do przepychania zlewu ...

 • Gość: śmiechu warte

  Oceniono 10 razy 6

  Tak się medialnie lansowali, taka rzekoma wielka miłość, a teraz metaforycznie obrzucają się gownem. Co najśmieszniejsze, również w mediach :)

 • Gość: m.

  Oceniono 11 razy 5

  kret to człowiek bez honoru i jakiegokolwiek elementarnego poczucia obciachu. Ma coś nie tak pod kopułą. Jeśli to prawda, że się nie rozstali to i tadla dla mnie jest równie porąbana. Wiem, że mają duży kredyt i pieniądze są im potrzebne, ale żeby dać się tak upodlić w imię kasy i jak najdłuższej egzystencji w programie to naprawdę jest to dno dna. Powinni powiedzieć jasno cz się rozstali czy nie. Tadla niech nie daje już z siebie robić naiwnej pensjonarki, łkającej po kalibabce, a kret niech chociaż raz na klatę, po męsku weźmie odpowiedzialność za swoje słowa i czyny. Jeśli wciskali kit o rozstaniu są skończeni, nawet jeśli nie jako celebryci, to jako ludzie. Jeśli się rozstali to niech to przyznają, odetną to wspólne, także medialne, życie grubą kreską i dość już o nich. Najbardziej nie rozumiem Tadli w tym wszystkim, która najwięcej na tym straciła, bo w oczach wszystkich, z poważnej dziennikarki wyszła na godną pożałowania naiwniaczkę, którą kret kręci jak chce i może ją bezkarnie ośmieszać na oczach całej polski a ona mu na to pozwala.

 • Gość: odrobinę powagi proszę

  Oceniono 3 razy 3

  Dlaczego nazywacie dziennikarzem chłopczynę który jakichś kretów wypytuje kogo aktualnie penetrują dopochwowo albo inaczej?

 • Gość: ola

  Oceniono 8 razy 2

  kret sie ośmieszyl swoim prostackim zachowaniem....ktota to kobieta juz???/ten facet na wszystkich pulje wraz z rodzina swoja a sam wymaga leczenia psychiatrycznego- co za paskudny typ żenada...Tadlo nie wracaj juz nigdy do buca !!!!

 • Gość: maja

  Oceniono 1 raz 1

  Po co się wiązała ze staruchem po 50?

 • Gość: Aga

  Oceniono 1 raz 1

  Kret to kłamca. Nie wypowiada się, a sama słyszałam jak sam własnymi ustami obrazal swojego brata i zalil się na mamę. Jest bezczelny i brakuje mu klasy, zwykle takie "NIC". Nie ma odwagi rozstać się z kobietą, tylko jego decyzjach jego wybranki dowiadują z gazet albo innych źródeł. PO PROSTU ZWYKŁY TCHÓRZ.

 • Gość: Wiemzenicniewiem

  Oceniono 1 raz 1

  To jest strategiczny temat bez watpienia, o niezwyklej donioslosci. Trzeba sie koniecznie dowiedziec czy doszlo do rozstania czy nie.nie wiem jak wy, ale ta niewiedza nie daje mi spac; mam nadzieje,ze w nowej postawie programowej dla szkol sa przynajmniej podstawy zycia osobistego gwiazd.nie tych tam na niebie,ktore sie kreca wokol Ziemii..tylko tych prawdziwych,z krwii i kosci.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX