Kret odpadł z "TzG". Tuż po ogłoszeniu wyników Tadla udzieliła wywiadu. Jej słowa są bardzo wymowne

Beata Tadla w kulisach "Tańca z Gwiazdami" wypowiedziała się na temat par, które odpadły z programu. O Jarosławie Krecie nie wspomniała ani słowa.

W 2. odcinku "Tańca z Gwiazdami" odpadły dwie pary. Z programem pożegnali się Antek Smykiewicz i Agnieszka Kaczorowska oraz Jarosław Kret i Lenka KlimentowaBeata Tadla w kulisach po zakończeniu odcinka podziękowała osobom, które nie przeszły dalej. Nie ukrywała, że będzie jej brakować uczestników, którzy odeszli.

Bardzo chciałabym serdecznie podziękować Antkowi Smykiewiczowi za jego humor, za jego piękny głos. Bardzo mi przykro, że jego już nie będzie - powiedziała o piosenkarzu, który odpadł jako pierwszy w nowej edycji.

Jednak najbardziej szkoda jej Lenki Klimentowej, z którą tańczył jej były partner. Nazwała ją "słońcem" i "chodzącym ciepłem". Zdradziła też, że żona jej tanecznego partnera, Jana Klimenta, pomogła jej w treningach.

Przede wszystkim jest mi bardzo bardzo smutno, że nie będzie już Lenki, która jest po prostu cudownym słońcem. Jest chodzącym dobrem, ciepłem, a przede wszystkim zawodową świetną tancerką, która mi pomagała, bo pokazywała na treningach taką kobiecą stronę tańca. Jestem jej ogromnie wdzięczna - wyznała Tadla.

Ani słowem nie wspomniała o Jarosławie Krecie, który w dwóch odcinkach zdobył łącznie jedynie 26 punktów i pożegnał się z programem.

Rozstanie Beaty Tadli i Jarosława Kreta

Beata Tadla i Jarosław Kret rozstali się na początku marca po 5 latach. Jako pierwszy doniósł o tym "Fakt", a dziennikarz, który napisał artykuł, stał się obiektem ataku Kreta, który uznał, że ten zmanipulował jego słowa i wymyślił jego problemy w związku. Jak do tej pory oficjalnie nie potwierdzili tej informacji, ale z ich zdawkowych wypowiedzi i opuszczenia wspólnego domu można wnioskować, że to prawda. Rozstanie pary tym bardziej zaskoczyło, gdyż oboje wzięli udział w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami".

AW

Więcej o:
Komentarze (22)
"Taniec z Gwiazdami". Beata Tadla skomentowała porażkę Jarosława Kreta. Nie powiedziała o nim ani słowa
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ivonna49

  Oceniono 24 razy 24

  Lowelas Kret zbłaźnił się udziałem w TzG i nijak nie pojmuję jak można iść tańczyć kompletnie nie nadając się do tego! Błazenada totalna! Narcyz i tyle!

 • Gość: kotek psotek

  Oceniono 29 razy 19

  na głównej pisze SPRYTNIE MU DOPIEKŁA,a w środku...gó... po kotku

 • Gość: Polak

  Oceniono 21 razy 17

  Beata Tadla skomentowała porażkę J.K. Nie powiedziała o nim ani słowa. No po prostu najbardziej inteligentny wpis plotka DNO

 • maks1956

  Oceniono 14 razy 12

  i dobrze ze odpadł nie będę musiał go ogladac

 • Gość: max

  Oceniono 13 razy 7

  żenujące jest to, że tadla nie powie jasno czy się rozstali czy nie. Robi z siebie głupiutką naiwniaczkę, z którą pseudo-casanova kret robi wszystko co chce. Może z niej robić debila na oczach całej polski, pozwalać jej szlochać po kątach na oczach dziennikarzy, a ta dalej jak ćma do ognia, mimo, że wcześniej żaliła się w gazecie, że to człowiek bez honoru, który obiecał jej małżeństwo a teraz wykręca się idiotyzmami, albo, że sama musi utrzymywać dom, na który wzięła kredyt by mieszkać z kretem. Po krecie nikt niczego dobrego się nie spodziewał, to jasne, ale że tadla daje się tak upadlać i zamiast zakończyć te wszystkie żenujące plotki na swój temat powinna jasno powiedzieć: "tak rozstaliśmy się i teraz się wszyscy ode mnie odpie...cie", albo "nie nigdy się nie rozstaliśmy, a dlaczego kret zrobił z siebie takiego dekla pytajcie jego".

 • Gość: Afa

  Oceniono 11 razy 7

  Ech, naprawdę tego nikt nie kuma? Przecież to farsa wymyślona przez Polsat, żeby przyciągnąć ludzi do telewizorów...

 • Gość: ula

  Oceniono 8 razy 6

  oblesny ten Kret gdzie Tadla miala oczy, mimoza wpatrzona w siebie , on nie nadaje sie do niczego, nawet nie postaral sie zeby poruszac palem w bucie a co dopiro nogami, prostych krokow to i tepaka nauczysz \ale nie Kreta NIE BO NIE masakra!!

 • Gość: wujowypandomu

  Oceniono 11 razy 5

  Dlaczego ta szmira nie nazywa się "Taniec z celebrytami"?

 • Gość: zzz

  Oceniono 28 razy 4

  Wspólny kredyt wiąże lepiej niż przysięga małżeńska . Jakby trzymali się swoich domków to już dawno by się rozstali. Ale nowa inwestycja to zobowiązanie na wspólne życie.

  Tadla odpadnie następna, bo naród chce zobaczyć występy Tadli i Kreta w Hipnozie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX