Jerzy Owsiak swoją żonę pieszczotliwie nazywa "dzidzią". Skąd się to wzięło? Niedźwiedzka-Owsiak komentuje

Lidia Niedźwiedzka-Owsiak w rozmowie z portalem gazeta.pl zdradziła kulisy swojego ponad 40-letniego małżeństwa z Jerzym Owsiakiem.

Jerzy Owsiak zawsze może liczyć na wsparcie żony. Lidia Niedźwiedzka-Owsiak towarzyszy mu podczas ważnych wydarzeń, w tym oczywiście finałów WOŚP. W niedawnej rozmowie z Tomaszem Golonko z "Gazeta.pl" kobieta zdradziła pewne informacje na temat swojego małżeństwa. Przy okazji wyjawiła, dlaczego mąż zwraca się do niej "dzidzia".

"Dzidzia" to jeszcze czasy szkolne. Myśmy razem chodzili do liceum, także znamy się bardzo długo. To już nie jest tajemnicą. Ja się śmieję, że już cała Polska wszystko o nas wie - wyznała w rozmowie z "Gazeta.pl".

Przy okazji zdradziła też sposób na długie i udane małżeństwo:

Małżeństwem jesteśmy ponad 40 lat. No i jak widać, jest nam ze sobą dobrze. Różnimy się bardzo, jak woda i ogień. No jesteśmy inni. Przez to właśnie, że się uzupełniamy, potrafimy siebie słuchać nawzajem (...). Też bywają burze, jak wszędzie.

Jerzy Owsiak i Lidia Niedźwiedzka-Owsiak są małżeństwem od ponad 40 lat. Mają dwie córki. Kobieta jest członkiem zarządu Fundacji WOŚP. Całą wypowiedź możecie obejrzeć w naszym wideo.

AG

Więcej o:
Komentarze (2)
Żona Jerzego Owsiaka, Lidia Niedźwiedzka-Owsiak zdradziła kulisy ich małżeństwa. Czemu mąż nazywa ją "dzidzią"?
Zaloguj się
 • elenem

  Oceniono 7 razy 3

  Swietne małżeństwo. :) Trzeba umieć spierać sie w związku, życie to nie sam miód i cukier.
  Brawo WY :) Szcześcia i zdrowia dla Państwa Owsiaków !

 • Gość: jurek oddaj miliony

  Oceniono 6 razy -4

  90+ kilogramowa dzidzia, ona podpisuje sprawozdania finansowe, jedynym klientem firm tej dzidzi to WOSP i Woodstock, Owsiak ma pensje 10.000zl ale nie mówi ze jego dzidzia wykonuje uslugi dla Orkiestry za miliony zlotych

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX