"Nadajesz się tylko do czyszczenia butów Magdy Gessler". Danusia z "Kuchennych rewolucji" zabrała głos

Ostatni odcinek "Kuchennych rewolucji" odbył się w restauracji "Cudawianki". Najwięcej emocji wzbudziła Danusia, na którą spadła fala hejtu. 21-latka zabrała głos.

Danusia, bohaterka ostatniego odcinka "Kuchennych rewolucji", wywołała w widzach sporo emocji. Jej niepoważne zachowanie i lekceważąca postawa wobec matki i Magdy Gessler nie spodobały się internautom. Po wielu słowach krytyki, 21-latka zabrała głos.

Jako podsumowanie mojej przygody z telewizją prezentuję kilka perełek-faktów z mojego życia znalezionych w komentarzach - od tych słów zaczęła wpis na Facebooku.

'Kuchenne rewolucje''Kuchenne rewolucje' screen/Player.pl/'Kuchenne rewolucje'

Następnie umieściła wyliczankę opinii, które się pojawiły w internecie pod jej adresem. Internauci wypowiadali się na temat jej rodziny, w której ich zdaniem panowało bezstresowe wychowanie czy o studiach, za które jej rodzice płacą sporo pieniędzy. Nie obyło się także bez komentarzy na temat jej wyglądu. Między innymi możemy przeczytać, że "jej mama powinna była dokonać aborcji" oraz "nadaje się tylko do czyszczenia butów Magdy Gessler".

Jestem główną przyczyną depresji mojej mamy. Jestem super intrygantką i mam tak dużo czasu wolnego, że siedzę bez przerwy na fejsie publikując posty ze strony "Cudawianek". Jestem pasztetem. Jestem psychopatką - wyliczała dalej.

Całą listę możecie przeczytać tutaj:

Jak widać Danusia nie zyskała sympatii widzów. Padło naprawdę wiele nieprzyjemnych słów pod jej adresem. Ale czy nie za ostrych? Na szczęście ma też grono obrońców, którzy chwalą ją za asertywność i inteligencję.

Magda Gessler w Krakowie

Magda Gessler odwiedziła w Krakowie bankrutującą restaurację "Cuda wianki". W restauracji pracowała córka właścicielki, Danusia. Choć dziewczyna jeszcze studiuje, starała się pomóc matce, aby ograniczyć koszty zatrudnienia nowych osób. Mimo wszystko stale zarzucała jej, że nie potrafi zająć się restauracją. Dziewczyna była wyraźnie rozbawiona wizytą restauratorki i nie przestawała jej pyskować. Jej zachowanie nie spodobało się widzom, którzy na różnych stronach zostawiają swoje opinie na temat dziewczyny. 

A Wy co myślicie o zachowaniu Danusi?

AW

Więcej o:
Komentarze (90)
"Kuchenne rewolucje". Niepokorna Danusia zabrała głos: prezentuję kilka perełek-faktów z mojego życia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kolor

  Oceniono 49 razy 35

  Dziewczyna obgaduje za plecami wygląd i ubiór osoby zaproszonej do lokalu (tu: M. Gessler). Sorry, ale nie odwiedzę tej restauracji ani nie zostanę pacjentką tej lekarki (jeśli kiedykolwiek nią zostanie), bo nie chcę się narażać, na to, że zostanę w ten sam sposób obgadana.

 • Gość: gość

  Oceniono 46 razy 30

  Jest coś takiego, że ile łez ktoś przez ciebie wyleje tak one wracają do ciebie, więc spoko.

 • Gość: m

  Oceniono 49 razy 27

  Typowy konował z przerośniętym ego i pogardą dla reszty ludzkości.

 • Gość: chwila

  Oceniono 36 razy 22

  Dziewczyna zadziera nosa, zachowuje się jakby wszystko wiedziała najlepiej, a ma ledwo 20 lat i musi jeszcze trochę poznać życie. Jej zachowanie jest nie tylko aroganckie, ale i żałosne.

 • Gość: mk

  Oceniono 30 razy 22

  jaki koń jest każdy widzi... Jeszcze młoda to i życiowo głupia może jej się poprawi kiedyś a może nie. Od studentki do lekarza to jeszcze długa droga.

 • Gość: hgf

  Oceniono 46 razy 20

  okropna ale typowa nadęta jak wszyscy na medycynie brr

 • Gość: no smoker

  Oceniono 27 razy 19

  Haha, ciekawe skąd ma na fajki, które nerwowo pali? Czyżby od matki, która sobie żyły wypruwa i traci zdrowie prowadząc ten biznes? Swoją drogą co za hipokryzja: z jednej strony próbowały sprzedawać wegetariańskie (niby takie zdrowe) jedzenie, ale papierosy są ok (i to u przyszłej lekarki za skłonnością do pouczania innych). Jak dla mnie - zero wiarygodności.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX