Media dotarły do przedstawienia, w którym gra 13-letnia Kate. Mówi, że poślubi mężczyznę o imieniu... William! To trzeba zobaczyć

Zagraniczne media dotarły do nagrania, w którym widzimy 13-letnią Kate Middleton. Przyszła księżna grała wówczas w przedstawieniu. Słyszymy, jak mówi, że poślubi bogatego mężczyznę o imieniu William. Czyżby to przeznaczenie?

Kate Middleton w wieku 13 lat zagrała w szkolnym przestawieniu, które dziś wydaje się naprawdę prorocze. W jednej ze scen jej bohaterka rozmawia z jasnowidzem, który przepowiada jej przyszłość. 

Wkrótce spotkasz przystojnego, bogatego mężczyznę, który zakocha się w Tobie, poślubisz go i wyjedziecie do Londynu.

W dalszej części postać Kate poznaje zamożnego ziemianina, który ma na imię William. Wprawdzie nie jest księciem, ale Brytyjczycy śmieją się, że oglądanie nagrania po tylu latach jest naprawdę zaskakujące. 16 lat po przedstawieniu Kate Middleton stała się księżną. 

Całe nagranie zobaczycie tutaj: 

 

Myślicie, że to przeznaczenie? :) 

Księżna Kate i książę William

Książę William i Kate Middleton zaręczyli się w październiku 2010 r., a pobrali się 29 kwietnia 2011 r. Na ślub zostało zaproszonych 1900 gości. Razem wychowują dwójkę dzieci - księcia George'a i księżniczkę Charlotte. W tym roku na świat przyjdzie ich trzeci potomek.

JT

Więcej o:
Komentarze (2)
13-letnia Kate Middleton gra w przedstawieniu. Mówi, że poślubi... Williama! To trzeba zobaczyć
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • rikol

  Oceniono 8 razy 6

  Co w tym dziwnego? Kate pochodzi z bogatej rodziny (ich majątek opiewa na minimum 30 mln funtów). Jasne było, że poślubi bogatego męza, z Londynu.

 • kimdongun

  Oceniono 3 razy 1

  A księżna Diana zostawiła list, w którym napisała, że Karol zrobi coś z jej samochodem aby miała ciężki wypadek.
  Sami prorocy w tej rodzinie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX