Piotr Żyła przestał dogadywać się z żoną już w zeszłym roku. Dlaczego dopiero teraz wyszło to na jaw? Powodem był syn

Piotr Żyła przestał się dogadywać ze swoją żoną już w zeszłym roku. Informacja ta ukrywana była aż do teraz. Wiadomo, co skłoniło małżonkę skoczka do wyjawienia prawdy.

Wciąż nie milkną echa głośnego rozstania Piotra Żyły i jego żony, Justyny Żyły. Najpierw ona dodała bardzo emocjonalne wpisy na Instagramie, informując, że mąż ją porzucił. Do tych rewelacji odniósł się w końcu główny zainteresowany, sugerując, że wiadomość przekazane przez Justynę Żyłę nie są prawdziwe.

Najnowszy magazyn "Flesz" podaje, że para tak naprawdę przestała się dogadywać już w zeszłym roku, a w czerwcu skoczek miał się wyprowadzić z domu rodzinnego. Czemu zatem dopiero teraz Justyna Żyła postanowiła wyznać, że rozstała się z mężem?

Justyna, Piotr ŻyłaJustyna, Piotr Żyła Instagram/justynazyla

"Flesz" sugeruje, że wpływ na jej decyzję miało jedno wydarzenie, które przelało czarę goryczy. Według informacji, jakie magazyn uzyskał od osoby z otoczenia pary, miarka się przebrała, kiedy w sieci pojawiły się informacje, że Piotra Żyłę, po powrocie z Korei Południowej, przywitała na lotnisku nie żona z dziećmi, ale tajemnicza kobieta. Co więcej, informacje te przeczytał 10-letni syn Żyły, Jakub, o czym poinformował mamę. Wtedy miarka się przebrała - Justyna Żyła postanowiła publicznie wyjawić prawdę o swoim małżeństwie ze skoczkiem.

Piotr Żyła i Justyna Żyła są małżeństwem od 12 lat, mają dwoje dzieci: córkę Karolinę i syna Jakuba. Co będzie dalej z ich związkiem? Kobieta ponoć wierzy jeszcze, że wszystko się jakoś ułoży.

Ona czeka na to, co postanowi Piotr - powiedziała magazynowi "Flesz" znajoma rodziny.

Myślicie, że się jednak dogadają?

AG

Więcej o:
Komentarze (95)
Piotr Żyła przestał dogadywać się z żoną, Justyną Żyłą już w zeszłym roku. Magazyn "Flesz" informuje, dlaczego dopiero teraz wyszło to na jaw
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • justas32

  Oceniono 87 razy 53

  Teraz "posuwać kochankę" nazywa się eufemistycznie "przestał dogadywać się z żoną" ...

 • Gość: BYku

  Oceniono 81 razy 39

  Za półtora roku się dogadają, jak pan Piotr nie wyrobi finansowo na kochanke

  I wtedy pani Justyna przyjmie wyrozumiale męża. Po czym zacznie uwodzić innych młodszych mężczyzn, żeby zabolało małżonka. I ten się rozpije.

 • Gość: pinokio

  Oceniono 50 razy 24

  Pietrek pokaż ,że jesteś facetem i zrób tak by nie ucierpiały przede wszystkim wasze dzieci.Czas już przestać śmieszkować i żyć na głupich instagramach.Nadszedł najważszniejszy dla Ciebie egzamin.Z bycia dorosłym i odpowiedzialnym człowiekiem!Zdaj go chłopie celująco, yego Ci życzę.I twojej rodzinie.I nie musicie pisać na głpoich instagramach o swoim życiu z żoną.Zostawcie te bzdury Rodzynkom,Krupom czy siostrom Godlewskim...Powodzenia Pietrek, hehe

 • swerd

  Oceniono 25 razy 15

  cała sytuacja wyjaśnia dlaczego miał słabe wyniki ostatnio.
  zamiast skakać do przodu skakał w bok, hyhyhy

 • gdziekucharek6

  Oceniono 39 razy 13

  Nieprawda, najpierw ona pisała żale, a potem on przylaciał z korei. Pamiętam dobrze.

 • Gość: gosc

  Oceniono 12 razy 10

  a gowno nas obchodzi niejaki żyła jego kłopoty i dlaczego wyszło albo nie wyszło ---toć to zwykły cwok z którego na siłę robiono gwiazdę a cały swiat się smiał z góralika.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX