Beata Tadla otrzymała ogromne wsparcie po pierwszym odcinku "TzG". W końcu zabrała głos: Dziękuję za każde dobre słowo

Beata Tadla w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" usłyszała wiele serdecznych słów od jurorów i otrzymała duże wsparcie sms-owe od widzów. Równie miła niespodzianka czekała na nią w pracy. Dziennikarka podziękowała za wsparcie.

Początek Beata Tadla pierwszy odcinek "Tańca z Gwiazdami" zdecydowania może zaliczyć do udanych. Jej taniec został doceniony zarówno przez jurorów jak i widzów. Wsparcie niewątpliwie jest cenne dla dziennikarki, dla której udział w programie okazał się trudniejszy niż mogła przypuszczać. W końcu kilka dni przed startem nowej edycji wyszło na jaw jej rozstanie z Jarosławem Kretem, który również bierze udział w show.

O ile pogodynek chętnie publikuje kolejne oświadczenia i udziela komentarzy, sama Tadla konsekwentnie milczy na temat rozstania. Postanowiła natomiast podziękować za wsparcie, które otrzymała po emisji pierwszego odcinka programu. Zrobiła to przy okazji miłej niespodzianki, która czekała na nią w pracy. 

Taka redakcja i taki Szef to skarby! Dziękuję Wam za wsparcie i każde dobre słowo - napisała. 

Tadla w pierwszym odcinku show poradziła sobie świetnie, ale Kret swojego występu nie może zaliczyć do udanych. Od jurorów dostał zaledwie 12 na 40 punktów, zebrał też mało sms-ów od widzów. 

WJ

Więcej o:
Komentarze (27)
Beata Tadla otrzymała ogromne wsparcie po pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami". W końcu zabrała głos: Dziękuję za każde dobre słowo
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: diCaprio

  Oceniono 54 razy 26

  Głupia koza. Nie widziała, że wiąże się z wiecznym chłopcem, niebieiskim ptakiem? Ile ona ma lat? Mentalnie w gimnazjum. Dla bab najważniejsze jest aby facet był "miły, sympatyczny, fajny, tańczący, wesoły i towarzyski". Nie doceniają takich zalet jak: lojalny, męski, wspierający, dojrzały emocjonalnie, wierny, etc. - a później jest płacz, bo odszedł, albo nie chce brać ślubu i mieć dzieci.

 • ginztonickiem

  Oceniono 39 razy 25

  Beata Tadla a sprawa polska. Czekam na książkę "Moje życie z Kretem - goniąc za rozumem" do tego przepisy kulinarne i dvd z ćwiczeniami.

 • Gość: koko szanel

  Oceniono 23 razy 13

  Może Becia wygra , tak jak Rusin, kiedy to kopnął ją Lis i ludzie oddawali na nią głosy.

 • miruna1

  Oceniono 17 razy 11

  Największa tragedia Polski - Tadlę zostawił Kret.

 • Gość: bez ściemy

  Oceniono 15 razy 11

  @Gość: diCaprio
  Jak dorośniesz, to się przekonasz, że kobietom imponują takie typki, a nawet jeszcze gorsze. Facet dobry i rodzinny, to dla nich tzw rzadziak. Dobry jedynie jako reproduktor, bankomat i obiekt do zdradzania oraz obwiniania za wszystkie swoje frustracje życiowe.

 • Gość: fegus

  Oceniono 8 razy 8

  co za wsparcie , sama wiedziała na co się pisze. Wzięła go z całym bagażem brzydkich rozstań, a do niej przeniósł graty odchodząc bez słowa swoją byłą partnerke =zostawiając małego synka w wigilię . Wtedy to Tadli nie przeszkadzało

 • Gość: Wujowypandomu

  Oceniono 13 razy 7

  Kretowi znudziło się drążenie tego tunelu. Poszedł szukać innego poletka do obrobienia.

 • Gość: Michu

  Oceniono 6 razy 6

  Spieprzajcie z tym odmóżdżaniem narodu. Co kogo obchodzą pogodynek i spikerka.

 • justas32

  Oceniono 4 razy 4

  Nie wszystkie Panie lubią krety ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX