"The Story Of My Life". Wieniawa i Królikowski postarzeni o 30 i 60 lat. Efekt przerósł ich oczekiwania

Julia Wieniawa i Antek Królikowski gościli w polsatowskim programie "The Story Of My Life. Historia mojego życia". Dzięki specjalnej metamorfozie dowiedzieli się, jak będą wyglądali na starość. Oboje nie potrafili ukryć swoich emocji.

W najnowszym odcinku "The Story Of My Life. Historia naszego życia" gościli Antek Królikowski i Julia Wieniawa

Mamy już pierwszą rocznicę na koncie. Jestem bardzo dumny z nas, przede wszystkim z siebie i z tego, że poznałem taką dziewczynę jak Julka. Czuję, że to jest coś takiego, czego nie miałem wcześniej w życiu - wyznał Antek.

Produkcja programu przygotowała dla nich specjalną charakteryzację, dzięki której zobaczyli, jak mogą wyglądać za 30 i 60 lat.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>>> 

Podróż w czasie aż kipiała od emocji. Antek bardzo dużo płakał ze wzruszenia. Choć Julia była silniejsza, też nie potrafiła ukryć łez. 

Niby całe życie dążę do tego, żeby być dorosła, ale tak naprawdę nie chcę. Chcę być taką dziewczynką, której się wszystko wybaczy. Lubię beztroskę, wszystko jest dla mnie zabawą. Może to zabrzmi płytko, ale ja nie chcę być stara, k*rwa - powiedziała zapłakana. 

Ciekawi metamorfozy? Zobaczcie koniecznie, bo efekt jest naprawdę "wow"! :)

JT

Więcej o:
Komentarze (33)
"The Story Of My Life". Julia Wieniawa i Antek Królikowski starsi o 30 i 60 lat. Jak wyglądali?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: M

  Oceniono 43 razy 37

  Po co zapraszać do takiego programu parę która jest ze sobą rok?! Przecież to może długo nie potrwać, ona ma 19 lat, toż to dziecko jeszcze jest które strojem robi z siebie stara maleńka.

 • Gość: Andrzej

  Oceniono 27 razy 23

  Bardzo się wzruszyłem. Wzruszę się jeszcze bardziej, jak to love story w ogóle przetrwa kolejny rok...

 • Gość: koko szanel

  Oceniono 26 razy 18

  Ta dziewczynka powinna uczyć się do matury , a nie włóczyć się po TV i pozować z rozchylonymi wargami po ściankach....No, ale niech dzieciaki bawią się w małżeństwo, bo zanim toto się ustatkuje, bo jeszcze tego kwiatu się nawącha...

 • pogromcalewakow

  Oceniono 25 razy 17

  Niesamowite że takie gó...ane programy znajdują swoich odbiorców

 • Gość: Monika

  Oceniono 19 razy 15

  Antek jest bardzo wrażliwą osobą i widać że już powoli myśli o tym by mieć rodzinę i dom, natomiast ta cała Wieniawa to rozkapryszony dzieciak, myśli tylko o swoim wyglądzie o zdjęciach na Instagramie, sławie i kasie w ogóle nie potrafiła się zachować i jak zauważyć było to daleko jej do dorosłości i dzieli ich dosłownie wszystko, po jej słowach było czuć, że nie ma w planach tego samego co Antek. Żal mi Antka, taki fajny a znowu trafił na gó...arę której woda sodowa już uderzyła do głowy.

 • Gość: 13f

  Oceniono 14 razy 12

  Za 2 tygodnie Julcia postarzona o całe 14 dni będzie na ściance z jakimś innym fagasem

 • Gość: kosiarka

  Oceniono 14 razy 10

  Antek ma taki "..... wyraz twarzy" i miałam go za lekkoducha. Zaskoczył mnie swoini reakcjami. A Wieniawa za dużo chichrała... ale młodziutka jest. Tu widać było, że choć mówi o życiu i swojej karierze poważnie, to jednak po zachowaniu widać, że do dojrzałości jest jej daleko. Poza tym widać, że jest skupiona na odpowiednim wykorzystaniu zaintetesowania, jakie budzi. Chce sobie zbudować na tym przyszłość... w branży.

 • Gość: Edka

  Oceniono 18 razy 10

  Oglądałam. Po tym jak Antek patrzył na Julkę widać było, że ją kocha i naprawdę chciałby się z nią zestarzeć. Natomiast po zachowaniu i wypowiedziach Julii odniosłam wrażenie, że ona nie dorosła do poważnego związku i chociaż życzę im jak najlepiej to nie wróże im wspólnej przyszłości. Ale oczywiście mogę się mylić, czas pokaże.

 • Gość: ol

  Oceniono 12 razy 10

  Widziałam. Fajny program. Po tym co było widać, że to nie przetrwa 3 lat inne plany... Oboje są niedojrzali. A jak Julia przeklnela w studio to wszyscy byli zniesmaczeni... Jest młoda ale powinna się hamować

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX