Mama Bachledy-Curuś wspomniała w wywiadzie o rozstaniu córki z Colinem. Wtrąca się Alicja: Nie mów o tym!

Lidia Bachleda-Curuś wystąpi w pierwszym odcinku 2. sezonu programu "Oczami Matki". Nie wszystkie wyznania kobiety spodobały się jej sławnej córce.

Lidia Bachleda-Curuś będzie bohaterką pierwszego odcinka nowego sezonu programu "Oczami Matki" prowadzonego przez Małgorzatę Ohme. Ze zwiastuna możemy wnioskować, że nie tylko zobaczymy sporo archiwalnych zdjęć i nagrań młodej Alicji Bachledy-Curuś, ale też usłyszymy kilka historii na temat jej prywatnego życia. Matka aktorki wspomina m.in. o wnuku, Henrym Tadeuszu. 

Mam cudownego wnuka, który jest do nas szalenie przywiązany. To wszystko mi jakoś wynagradza te niepokoje, które miałam. 

Pojawia się także temat Colina Farrella. Bachleda-Curuś wyznaje, że gwiazdor będąc w związku z jej córką, kilka razy przyjeżdżał do Polski. Wspomina też o rozstaniu pary.

To była bardzo spontaniczna miłość. Niestety po dwóch latach się rozstali. Ludzie się rozstają. 

Alicja, która uczestniczyła w rozmowie online, przerwała mamie. Sama w końcu zawsze unikała mówienia o tym etapie swojego życia.

Mamuś, no nie mów o moim życiu prywatnym przecież. 

Ale potem dodaje:

No dobrze, dobrze. Prawdę mówi. 
 

Premiera nowego sezonu programu "Oczami matki" odbędzie się 6. marca o godzinie 14:00 na Onet.pl.

WJ

Więcej o:
Komentarze (25)
Lidia Bachleda-Curuś wspomniała w wywiadzie o rozstaniu córki z Colinem. Wtrąca się Alicja: Nie mów o tym!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ela M

  Oceniono 18 razy 14

  Nasze córki nie zawsze dokonują dobrych wyborów Moja też dokonała złego wyboru i ponosi konsekwencje tego związku To jest jej życie A nam ,matkom , zostało tylko wspierać i kochać je bezwarunkowo - obojętnie jakich wyborów dokonały

 • Gość: Wuj Henryk

  Oceniono 8 razy 6

  A czemu zły? Zdaje się tego wyboru co jej córka dokonał tabun kobiet i wiedziały co brały.Tak więc panie chyba najlepiej wiedzą jakich genów im trzeba.

 • Gość: m.

  Oceniono 6 razy 4

  dobrze ta Pani powiedziała, ludzie się rozstają i czasem nawet oni sami nie bardzo mają na to wpływ. nie wiadomo co komu pisane. łatwo jest oceniać kogoś obcego, a jednocześnie nie życzyć sobie by do własnego życia wtrącali się najbliżsi - rodzice, rodzina, przyjaciele. Nie mamy wpływu na życie innych ludzi (i chwała Bogu), nawet gdy są to nasi najbliżsi, po co to jechać po dziewczynie? nikt z nas nie jest w jej skórze. Ma dziecko, więc chociażby z tego powodu pisane jej było się spotkać z tym collinem.

 • Gość: ooo

  Oceniono 3 razy 3

  przecież ona nagrywa w domu Gortata🙈😂

 • Gość: gość

  Oceniono 5 razy 3

  kogo to obchodzi

 • Gość: zeg

  Oceniono 2 razy 2

  Hej górale, chyćta za ciupazki i córusia klepta mocarnie, co by nie oklapł za hyćko. Zmarchów mu nie zycta, bo dla dutków jemu facjata równiusieńka potsebna.
  A Colinowi marscyć Freda nie pozwólta i córusiowi tom psysługe dla Colina zrobić dajta.

 • Gość: pieknie

  Oceniono 2 razy 2

  Ala u Gortata w salonie w Waszyngtonie oj jest na rzeczy, chyba sie juz tam wprowadzila😜

 • Gość: pieknie

  Oceniono 2 razy 2

  nagranie ABC u Gortata w chacie w salonie w Waszyngtonie, chyba jednak Ala tam często bywa;))

 • Gość: ale jaja

  Oceniono 1 raz 1

  oj ten salon jest słynny ile whisky i dziewczyn w nim było😉Ala sie wprowadziła do Gortata chyba 😉w sumie takie duży dom 🙈

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX