Wpadka w "PnŚ". Prowadzący zadrwili z gościa? To bardzo nietaktowy gest ze strony stacji. Internauci oburzeni: Co za żenada

Wpadki stają się niemal nieodłącznym elementem programów telewizyjnych. Tym razem nie popisało się "Pytanie na śniadanie".

Kilka dni temu w programie "Pytanie na śniadanie" pojawił się zagraniczny gość. Do studia zaproszono mężczyznę z Chin, który opowiadał o swojej kuchni i przyrządzał typowe dla niej dania. Produkcja programu uznała, że "świetnym" pomysłem będzie ubranie prowadzących w stroje tradycyjne stroje chińskie. Niestety, nie była to chyba do końca przemyślana decyzja.

Zaproszony gość na wizytę w telewizji ubrał się w garnitur. Wyglądał elegancko i schludnie, a swoim strojem nie odciągał uwagi widzów od przewodniego tematu w studiu. Przyszedł wypowiedzieć się na tematy kulinarne, a nie na bal przebierańców. 

W sieci nie brakuje negatywnych komentarzy.

Co za żenada. Zaproszony do programu Chińczyk jest ubrany normalnie w garnitur, a te błazny musiały się przebrać za Chińczyków.
Jeszcze mogli zapytać o jedzenie psów.
Poziom intelektualny tego programu jest na poziomie mułu.
Mogli zaprezentować starą chińską sztuczkę ze znikającym gwoździem.

Prowadzący najwyraźniej świetnie się bawili w strojach charakterystycznych dla chińskiej kultury. Nam się wydaje, że to bardzo nietaktowny gest ze strony twórców "PnŚ".

MT

Tego nie da się 'odzobaczyć', czyli wpadki telewizyjne 2017 roku. Zapamiętamy je na długo

Więcej o:
Komentarze (43)
"Pytanie na śniadanie". Przez ten nietaktowny gest, produkcja programu zaliczyła kolejną wpadkę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Lisek

  Oceniono 63 razy 47

  Jak przyjedzie Indinin to ubiorą pióropusze, a jak gość z afryki to majtki z liści hahaha

  A jak Polacy pojadą za granice to prowadzący założą lniane portki wiązane sznurkiem konopnym .

 • Gość: stb12

  Oceniono 45 razy 39

  Sorry, ale Kammel w tym przebraniu wygląda jak w ruskim stroju ludowym. Rogala jak nie wiadomo kto. A te naleśniki na głowach - żałosne. Z chińskimi strojami niestety nic wspólnego. Z drugiej strony wystarczyło założyć cokolwiek - przecież prawie wszystkie ubrania i tak produkowane są w Chinach :-P

 • abxcd

  Oceniono 26 razy 16

  A czego wu sie soodziewaliscie po Karmelku? Bla zen.

 • emiljon

  Oceniono 10 razy 6

  Powinni zaprosić prostytutki lub kanibala,hehe a dlaczego Kammel nie przebiera się za wielbłąda i nosi dwa zbiorniki paliwa na plecach.

 • Gość: godv

  Oceniono 12 razy 6

  A ten cały "rogamel " to oni razem nie są ? Bo zachowują się tak przynajmniej jakby byli zresztą mniejsza. A co do tej sytuacji to nawet śmiesznie to wyglądało ha ha

 • forfiter_jr

  Oceniono 6 razy 4

  Jaki management taki poziom stacji.

 • Gość: jangcy

  Oceniono 14 razy 4

  O jesuuuu co za skandal! Ubrali się w chińskie stroje!!! To oburzające i pornograficzne. Na to jest paragraf! To niekulturalne. Cały świat wie, że chińskie ubiory są niekulturalne.

 • Gość: Marcin

  Oceniono 5 razy 3

  Ta Rogalska zapomina się że jest wprawy zachowuje się jak była w knajpie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX