Kret skasował pierwsze oświadczenie. Teraz napisał nowe: Fala hejtu płynie dalej. Mam dosyć

Jarosław Kret ponownie komentuje plotki o rozstania z Beatą Tadlą. Poprzednie oświadczenie zniknęło z jego profilu. Teraz dodał nowe.

Jarosław Kret kilka dni temu w przypływie emocji dodał na Instagram oświadczenie, w którym odniósł się do swojego zakończonego związku i niemiło wypowiedział się o dziennikarzach. Wpis bardzo szybko usunął, ale najwyraźniej nie zamierza zmieniać zdania i dalej obstaje przy tym, że to cały świat jest winny, a nie on. 

Prezenter pogody nadal uznaje, że to media i mało inteligentni ludzie ingerują w jego życie, a tym samym nakręcają całą sytuację związaną z kryzysem w jego związku. Ma też pretensje do PR-u "Tańca z Gwiazdami", bo ponoć to oni skłonili go do udzielenia wywiadu, po którym wszystko się zaczęło. Wydaje nam się jednak, że dorosły mężczyzna umie decydować o swoim życiu i mógł odmówić, skoro "nie rozmawia z tabloidami, więc nie mówi im o życiu prywatnym".

Poniżej znajduje się oświadczenie Kreta. 

oświadczenie Kretaoświadczenie Kreta Instagram/jarekkret

W poprzednim oświadczeniu również wyznał, że chciałby już odpaść, ponieważ ma dosyć hejtu, jaki na niego spadł. Myślicie, że naprawdę tego chce? A może życząc Tadli wygranej, chce zacząć ocieplać swój wizerunek?

Przypomnijmy, że w ostatnim odcinku "TzG" Kret i Kaczorowska byli najgorszymi parami. Program zadecydował, że wyjątkowo nikt nie odpadnie z pierwszego odcinka. 

MT

Więcej o:
Komentarze (70)
Jarosław Kret ponownie komentuje rozstanie z Tadlą. Dodał kolejny wpis. "Mam dosyć ingerencji mało inteligentnych ludzi"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • wadera3

  Oceniono 57 razy 47

  Pan Kret, przaśnej urody bawidamek, jest tak wizualnie odpychający, że należy chyba podziwiać kobiety, które wiązały z nim swoje życie. Może ma jakieś głęboko ukryte talenty, choć słuchając i czytając go, trudno jest się owych przymiotów doszukać.
  Mówiąc trywialnie, wygląda i zachowuje się jak ćwok.

 • qawsedrftg

  Oceniono 34 razy 26

  Zawsze mnie ciekawiło czy on wie co to jest front zokludowany? Mapa powierzchni geopotencjału? Katafront i anafront? Skoro mądrzy się o pogodzie, to czy ma o tym wiedzę? Nie, On nie musi. To laluś czy goguś?

 • Gość: gosc

  Oceniono 27 razy 25

  czym więcej bedziesz koles oswiadczen pisał tym bardziej będą szczekać na ciebie ----należało przemilczeć

 • mccudden

  Oceniono 38 razy 24

  Beata Tadla. Kiedyś dobra dziennikarka i urocza kobieta, teraz pustak i celebrytka. Jarosław Kret. Pogodynek, uroczy facet, zawsze pustak i celebryta. "Bećka" masz jeszcze jakieś przyjaciółki? Od Jarka nie kupiłbym używanego samochodu, nawet za połowę rynkowej ceny i nigdy nie poszedłbym z nim na piwo. Zastanawiam się w ogóle co ci biedni ludzie robią wieczorami...po tych ustawkach i sesjach?

 • balajanek

  Oceniono 25 razy 23

  Jak żeś wszedł między wrony
  musisz krakać jak i ony.
  Kiedy było pieknie i kolorowo to sam się garnął przed flesze a teraz narzeka. Stary a głupi nie przewidział konsekwencji. Wracaj chłopie przed mapę pogody i...nie machaj tak rękami.

 • Gość: e50504

  Oceniono 19 razy 19

  Człowieku, całe twoje życie polega na kupczeniu sobą do kamery. O co ci teraz chodzi?

 • alberto_srapovoli

  Oceniono 26 razy 18

  Ale kogo to wszystko obchodzi? To w sumie (niestety) normalny proces - ludzie sie rozstaja czasami. Szkoda, ale tak jest. Ale co to obchodzi innych? Kret, Zyla, kto nastepny? Byle tylko nie Lewandowscy, bo przy ich "pokryciu" medialnym juz teraz, w przypadku rozstania nie bedzie przez miesiac zadnych innych wiadomosci.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX