Filip Chajzer: Na sławie trzeba zarobić, ile się da! Wyciekły jego stawki. To nie telewizja przynosi mu najwięcej

Filip Chajzer osiągnął status gwiazdy TVN-u, ale to nie telewizja przynosi mu najwięcej zysków. Stawki za konferencje negocjuje od 20 tysięcy złotych.

W sobotę rusza nowy program TVN "Hipnoza" prowadzony przez Filipa Chajzera. Dziennikarz jest w tej chwili jednym z najbardziej rozpoznawanych i lubianych prezenterów w Polsce. Jego karierze postanowił przyjrzeć się magazyn "Press". Okazało się, że największe dochody przynosi mu prowadzenie konferencji.

Bierze tylko najwyższe stawki. Przeciętne wynagrodzenie za poprowadzenie eventu to od 5 do 10 tysięcy złotych. Filip Chajzer negocjacje zaczyna od 20 do 30 tysięcy - zdradził informator magazynu "Press".
Nawet jego ojciec nie rozumie, dlaczego Filip nie zgadza się na poprowadzenie za mniejsze pieniądze nawet jakiejś bardziej prestiżowej imprezy. W tym biznesie to standard jednak nie dla Filipa - wyjaśniło źródło czasopisma.

Magazynowi "Press" udało się znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego gwiazdor ma tak wygórowane oczekiwania finansowe.

Uznał, że na zdobytej sławie trzeba zarobić tyle, ile się tylko da - podsumował informator na łamach "Press".

Filip Chajzer stał się powszechnie rozpoznawalny dzięki pracy w "Dzień dobry TVN". Dziennikarz poza główną ścieżką kariery zarabia też na własnej marce odzieżowej.

PC

Więcej o:
Komentarze (110)
Filip Chajzer twierdzi: na sławie trzeba zarobić ile się da! Wyciekły jego stawki. To nie w TV zarabia najwięcej
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Zmęczonagłupotą

  Oceniono 100 razy 86

  "Magazynowi "Press" udało się znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego gwiazdor ma tak wygórowane oczekiwania finansowe." Po co szukali? Przeciętnie inteligentny człowiek zna odpowiedź na to pytanie: żąda tyle, ile chcą mu płacić. Gdyby mu tyle nie płacono, to żądałby mniej. Logiczne?

 • lukaszmluki

  Oceniono 62 razy 52

  Nie jestem hejterem, ale strasznie tego faceta nie trawię. Inna sprawa, ze jak ktos chce mu placic to ma nie przyjac bo za duzo?

 • obserwatoriumpolityczne.pl

  Oceniono 66 razy 38

  I ma gostek racje, lepiej zarabiac poki mozna.

 • Gość: widz

  Oceniono 62 razy 36

  Filip Chajzer stał się powszechnie rozpoznawalny dzięki....ojcu...sorry ale jak ktoś chce błazna na imprezie to czemu nie...ale błazen cyrkowy nie dość, że dużo lepszy to też wielokrotnie tańszy.

 • mario.wario

  Oceniono 42 razy 30

  A niby czemu ma brać mniej? Jak płacą dwie dychy to ma obniżać do 5 koła? No prosze was...

 • Gość: HIPOLIT

  Oceniono 67 razy 29

  Marka znana : Bałwan .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX