Ibisz na imprezie Polsatu zażartował sam z siebie. Po mistrzowsku. Gwiazdy biły mu brawo na stojąco

Krzysztof Ibisz wykazał się sporym dystansem do siebie, gdy na imprezie ramówkowej Polsatu zażartował ze swojego "wiecznie młodego" wyglądu.

Krzysztof Ibisz tradycyjnie był jednym z konferansjerów na ramówce Polsatu. O ile żarty pozostałych prowadzących były mocno żenujące i publiczność reagowała na nie wymuszonym śmiechem, o tyle Ibisz był zdecydowanie w świetnej formie. Jeden dowcip udał mu się szczególnie, bo odnosił się do wciąż powszechnych żartów z jego młodzieńczego wyglądu. 

Po prezentacji nowego programu Polsatu "The Story Of My Life", w którym gwiazdy mają być postarzane w charakteryzacji, Ibisz powiedział: 

To jedyny program, w którym nie mógłbym wziąć udziału, bo - jak wiadomo - mnie się nie da postarzyć.   

Na to sala wybuchnęła śmiechem, a niektórzy nawet wstali, bijąc Ibiszowi brawo. My też doceniamy ten dowcip, który świadczy o sporym (i rzadkim w show-biznesie) dystansie do siebie. 

WJ

Więcej o:
Komentarze (9)
Krzysztof Ibisz na imprezie Polsatu zażartował sam z siebie. Po mistrzowsku. Gwiazdy biły mu brawo na stojąco
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Zmęczonagłupotą

  Oceniono 7 razy 7

  Czy naprawdę jakaś bliska mu osoba nie mogłaby mu szepnąć do ucha, że te zęby wyglądają koszmarnie. Ja domyślam się, że to drogie porcelanowe korony, ale wyglądają tak tania, przyduża, plastikowa "szuflada". Pan Schetyna też sobie taką makabreskę wstawił. Kurcze, ja po wypadku musiałam zrobić sobie koronki, to dentystka przestrzegała, przed wstawianiem takiego dziadostwa. Stwierdziła, że wiele osób przychodzi z prośbą, że mają być idealnie proste, równe, duże i białe aż do bólu. A to wygląda źle. Widać, że to nie są prawdziwe zęby. To tak jak z za dużymi silikonami. Na ale "de gustibus non est disputandum".

 • Gość: gotan

  Oceniono 7 razy 7

  Wśród "gwiazdeczek" moda taka, wiecznie młode dziewuszki z wargami glonojadów, upchanymi, chomiczymi policzkami, czółkami tak gładkimi, że nie mąci ich nawet jedna zmarszczka choćby przelotnej myśl. Chłopaczki gwiazdki głownie prezentują nowiutkie, równiutkie, bielutkie niczym alabaster, jakby przyduże "szuflady" . Nie dziwi Ibisz, Pazura, Piasek, ale żeby i Darek stolarz! Normalnie zaraza ;).

 • Gość: Krzysia

  Oceniono 5 razy 1

  nowe ząbki - śliczne

 • Gość: obserwtor

  0

  No i super.Szacun za dystans do siebie.Co do wyglądu.....jego sprawa.Ale trzeba mu przyznać,że to sympatyczny,miły facet.Zero bufonady.Dlatego dziwne,że tak bardzo drażni ludzi.Te wszystkie dziunie typu Kożuchowskie,Lewandowskie i inny szajs nigdy nawet nie zbliżą się do jego poziomu.Trzeba mieć klasę a tego niestety się nie kupi:(

 • Gość: nod

  0

  Ważne: Zobacz koniecznie:
  ...youtube.com/watch?v=Z7wIlpDHlSM

 • rumun106

  Oceniono 5 razy -1

  Krzysiu, na starej piczy, botoksowy pindol się ćwiczy :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX