Znana jest prawdopodobna przyczyna śmierci Kotulanki. Przed śmiercią zadzwoniła do rodziny

Agnieszka Kotulanka zmarła nagle 20 lutego. Jak podaje "Fakt", przed śmiercią zadzwoniła do rodziny i skarżyła się na silne bóle głowy.

Jak dotąd nie pojawiła się oficjalna informacja o przyczynie śmierci Agnieszki Kotulanki. "Fakt" dowiedział się, że aktorka zmarła na skutek wylewu do mózgu.

Pogrzeb Agnieszki KotulankiPogrzeb Agnieszki Kotulanki EAST NEWS


Według informacji, które udało się zebrać tabloidowi, aktorka od dłuższego czasu narzekała na złe samopoczucie. Przed śmiercią skontaktowała się z rodziną i skarżyła się na silne bóle głowy.

Rozmawiała z rodziną przez telefon, ale mówiła, że pewnie czuje się źle przez ciśnienie i pogodę. Zbagatelizowała ból głowy, bo myślała, że jej szybko przejdzie. W przeszłości miała już takie sytuacje, bo była meteopatką – mówił informator tabloidu.

Podobno w dniu śmierci Agnieszki Kotulanki pod jej blokiem na warszawskim Ursynowie pojawiła się karetka. 

Choroba alkoholowa

Agnieszka Kotulanka od lat zmagała się z chorobą alkoholową, ale w ostatnim czasie wychodziła na prostą. Plotki o tym, że przyczyną jej śmierci mógł być alkohol są nieprawdziwe.

Marskość wątroby, którą sugerowali niektórzy, to bzdura. Śmierć sobie zadrwiła z Agnieszki i zabrała ją w momencie, gdy wracała do formy i wierzyła, że będzie dobrze – zapewniał informator "Faktu".

Pogrzeb Agnieszki KotulankiPogrzeb Agnieszki Kotulanki STANISLAW KOWALCZUK / EAST NEWS

Aktorka została pochowana na cmentarzu w Legionowie 27 lutego. Podczas uroczystości oprócz dzieci: 33-letniego Michała i 31-letniej Katarzyny, pojawiła się matka aktorki. Przybyli także aktorzy, którzy współpracowali z Agnieszką Kotulanką m.in. Izabela Trojanowska, Agnieszka Dygant, Małgorzata Ostrowska-Królikowska z mężem Pawłem Królikowskim. Przybył także były partner Kotulanki - Paweł Wawrzecki, którego obecność wielu osobom się nie spodobała i nie potrafili powstrzymać się od niestosownych komentarzy.

AW

Więcej o:
Komentarze (84)
Agnieszka Kotulanka nie zmarła z powodu choroby alkoholowej. Na jaw wyszły nowe fakty
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: xxx

  Oceniono 40 razy 36

  "Znana jest prawdopodobna przyczyna śmierci Kotulanki. Przed śmiercią zadzwoniła do rodziny" - dziwna przyczyna.

 • strach_sie_bac

  Oceniono 70 razy 32

  "Plotki o tym, że przyczyną jej śmierci mógł być alkohol są nieprawdziwe."
  "...aktorka zmarła na skutek wylewu do mózgu."

  O zawale mózgu mówi się w sytuacjach gdy nieprawidłowe krążenie w mózgu utrzymuje się dłużej niż 24 godziny. Za najczęstszą przyczynę problemów uznaje się miażdżycę oraz wszystkie czynniki, które sprzyjają jej rozwojowi tj. nadciśnienie tętnicze, cukrzycę, palenie papierosów, NADUŻYWANIE ALKOHOLU, podwyższony cholesterol, nadwaga.

  Nie można zaczarować rzeczywistości. Nie chowajmy głowy w piasek i mówmy wprost, że alkoholizm może doprowadzić do śmierci każdego bez względu na wiek, pochodzenie i status społeczny.

 • Gość: niesmak

  Oceniono 35 razy 31

  "Przybył także były partner Kotulanki - Paweł Wawrzecki, którego obecność wielu osobom się nie spodobała i nie potrafili powstrzymać się od niestosownych komentarzy." A jaki to ma związek z tematem materiału? Żaden, ale zawsze dobrze przypomnieć sensacyjkę, nawet kosztem zainteresowanego.

 • Gość: d

  Oceniono 67 razy 31

  Można poznać źródło tej informacji?

  Czy pani Kotulanka wyraziła życzenie by informacje o jej stanie zdrowia przedostawały się do prasy?

 • bling.bling

  Oceniono 32 razy 22

  "Plotki o tym, że przyczyną jej śmierci mógł być alkohol są nieprawdziwe." Skoro chorowała na chorobę alkoholową to jest więcej niż prawdopodobne że alkohol był przyczyną jej śmierci. To nie jest plotka. Alkohol tylko w ogromnej ilości jest śmiertelny. W większości, szczególnie wśród alkoholików przyczyny są "banalne" jak np wylew krwi do mózgu.

 • Gość: basia

  Oceniono 31 razy 21

  Maglujcie, wałkujcie, opluwajcie .. już Jej to nie zaszkodzi! Jej życie i Jej śmierć to wyłącznie JEJ sprawa! A juz pisanie, że pojawienie Wawrzeckiego nie spodobalo się komukolwiek to już szczyt bezczelności!

 • acototak

  Oceniono 29 razy 21

  Dajcie już spokój kobiecie i jej rodzinie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX