Mama Piotra Żyły komentuje konflikt syna z żoną. Jedno zdanie wystarczyło

Piotr Żyła rozstał się z żoną. Głos zabrała jego mama, która w kilku słowach skomentowała konflikt syna z Justyną.

Kilka dni temu na Instagramie żony Piotra Żyły, Justyny, pojawił się wymowny wpis, w którym potwierdziła doniesienia, że rozstała się z mężem. Powodem miała być inna kobieta, dla której skoczek zostawił rodzinę, w tym dwójkę dzieci. Teraz sprawę komentuje jego matka.

W rozmowie z "Super Expressem" została zapytana, co sądzi o konflikcie syna i synowej. Nie chciała jednak komentować stosunków, jakie łączą małżonków. Powiedziała tylko jedno zdanie:

Piotrek bardzo kocha swoje dzieci - ucięła szybko dalsze pytania dziennikarzy.

Nie bez powodu matka skoczka odniosła się do kwestii dzieci. 11-letni Jakub i 6-letnia Karolina często pojawiają się w publicznej wymianie zdań rodziców.

Justyna, Piotr ŻyłaJustyna, Piotr Żyła Instagram/justynazyla

Piotr Żyła zostawił żonę i dzieci

Justyna Żyła wyznała, że mąż odszedł do kochanki przed Wigilią. Uważa, że zostawił ją i dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie. Jej zdaniem zamiast spędzać czas z dziećmi, woli wyjeżdżać z dziewczyną

Zamiast nimi się zajmować od czasu do czasu, woli wyjeżdżać z dziewczyną - napisała. 

Piotr Żyła w odpowiedzi na zarzuty żony nie zgodził się z tym, że zaniedbuje dzieci. ich dobro zawsze było dla niego ważne i starał się nimi opiekować.

Zostałem zmuszony do wyprowadzki, starałem się dojść do porozumienia z żoną, zadbać o dzieci i koncentrować się na treningach - możemy przeczytać w jego oświadczeniu na Facebooku.

Jak widać to jeszcze nie koniec publicznej kłótni małżonków. Nam jednak wydaje się nie w porządku to, że w medialną wojnę rodziców zostały włączone dzieci.

AW

Więcej o:
Komentarze (234)
Piotr Żyła. Jego mama komentuje konflikt z żoną. Zwraca uwagę na dzieci
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ciekawski.2

  Oceniono 220 razy 204

  Mama nic nie skomentowała tylko spławiła
  natretnych dziennikarzy. Nie naciągajcie faktów.

 • miromaz

  Oceniono 113 razy 103

  Najpierw zrobiliście sensację i nakręciliście spiralę a teraz piszecie, iż wydaje się Wam, że to nie wporzadku...
  Żenujące.

 • tadlucas

  Oceniono 114 razy 92

  A ja jeszcze raz powtarzam, że takie sprawy załatwia się w domu i dyskretnie, a nie przy trzepaku albo maglu. Nieporozumień małżeńskich nie załatwia się na Facebooku.

 • ginztonickiem

  Oceniono 101 razy 77

  Za tydzień Justyna Żyła w tańcu z gwiazdami, za dwa tygodnie Justyna Żyła w jury Jak oni gotują a za miesiąc "Moje życie - autobiografia" Justyna Żyła. Po drodze wszystkie śniadaniówki

 • Gość: gosc

  Oceniono 106 razy 72

  mama ???? teraz czekam na komentarz proboszcza -trenera- tajnera-- no i wuja dyrektora-- niejakiego małysza

 • Gość: MartinMax

  Oceniono 65 razy 63

  Kogo jeszcze zapytacie o opinię w tej sprawie? Ojca, dziadka, babcię, kuzyna, ciocię, siostrę szwagra Żyły? Jesteście obrzydliwi, pozwólcie ludziom pozałatwiać swoje sprawy w domu, bez mikrofonów, kamer i idiotycznych artykułów.

 • lagonda72

  Oceniono 45 razy 35

  Wiadomości dotyczące Państwa Żyłów byłaby w stanie przebić jedynie P. Anna Lewandowska odsłaniając jedną z piersi w takim stopniu, żeby było widać co najmniej 2 mm sutka.

 • jacek226311

  Oceniono 35 razy 27

  lola Boga Zyla odszedl od zony,a bo to on pierwszy,czy ostatni. Pilnujcie wlasnych polowek

 • Gość: dwajkowski

  Oceniono 31 razy 25

  zwracam uwagę, że gazeta jest mniej lub bardziej (ostatnio coraz mniej) medium... więc jak się gó...arze odpi..licie od życia prywatnego tych ludzi to i sprawa medialną być przestanie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX