Komentarze (300)
Znajomy Piotra Żyły i jego żony, Justyny w rozmowie z "Super Expressem" zdradził zaskakujące kulisy ich rozstania
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: kola

  Oceniono 7 razy 5

  do roboty na kase do marketu żałosna babo

 • pawelekok

  Oceniono 17 razy 5

  A Janek Ziobro nikogo z rodziny Tajnera i Małysza nie poslubił.

 • Olga Nagaj

  Oceniono 8 razy 4

  Widocznie nie wytrzymuje ciśnienia że hej gość jest na szczycie a ona kura domowa

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 4

  Sorki, ale nie znam żadnej normalnej Justyny...wszystkie zdrowo rąbnięte włącznie z tą.

 • Marek Tropiciel

  Oceniono 3 razy 3

  Na codzień wielu ludzi się rozstaje i nie robia z tego widowiska i taniej sensacji.

 • Gość: Wanda

  Oceniono 7 razy 3

  Nikogo nie bronie tylko zarzuty tej pani nie pokrywaja sie z rzeczywistascia.Do corki nie dzwonil a jak mial dzwonic jak w ten dzien 04.02 wygral braz ,troche zrozumienia.Kochanka?Nasze pismaki juz dawno by ja wylapali ,w tym sa dobrzy.Jakos zdjec z lotniska nie ma tylko slowa .Ze jej sie zolc wkoncu ulala ,rozumie,po tylu miesiacach udawania pod zapewne presja rodziny albo innych.....Wywlekania tego wszystkiego w sieci w taki sposob nie rozumie.Zapewne pani jest bez wsparcia zarowno rodziny jak i przyjaciol.

 • Gość: koles

  Oceniono 7 razy 3

  Najlepiej wszystko na chłopa zgonic

 • Gość: po

  Oceniono 5 razy 3

  No to dałaś Justyna po garach.Piotrek zostawił cię 8 miesięcy temu,co nie zauważyłaś że kogoś w waszym grajdołku brakuje ? że trening się już dawno skończył ? czy ty udajesz ? czy jesteś kretynką

 • Gość: lech

  Oceniono 5 razy 3

  Justyna dała czadu . Rozpętała burzę , a teraz prosi o prywatność? Jesteście oboje po jednych pieniądzach. Wstydzcie się.

 • Connor Macleod

  Oceniono 5 razy 3

  Biedaczka znowu bedzie musiala krowy doic,a bylo tak fajnie bogato.

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  co wy chcecie od chłopaka. Przystojny,Sławny, Bogaty,Mądry to laski na niego lecą

 • Gość: Arka

  Oceniono 7 razy 3

  Społeczeństwo zapomniało, że jest ktoś taki jak Justyna Żyła, nie pomogły roznegliżowane zdjęcia, więc w perfidny sposób zwróciła na siebie uwagę. Jakim trzeba być pustym człowiekiem żeby publicznie prac brudy rodzinne. Biedne dzieci, pewno wkrótce skończą na terapii. Co za dziunia 😕. Tylko współczuć Panu Piotrowi!!!!!

 • Gość: Voyager

  Oceniono 5 razy 3

  Fajnie mieć takich znajomych co do mediow wszystko wyniosą

 • Gość: bb

  Oceniono 17 razy 3

  Gnoj i tyle. Pobawił się w rodzinę i mu się znudziło. Znam takich, dla obcych dusza towarzystwa, a dla żony dudek. Pewnie najlepiej jak by nic mu nie mówiła i tylko skakał kolo niego. Masz kochankę, to nic kochanie. Jeśli Ci to pomoże w skakania to ok. Jestem za.

 • kniazwitold

  Oceniono 7 razy 3

  Fakt pobiegnięcia do gazety, żeby wylewać jad na swojego jeszcze męża to najlepszy dowód na brak mózgu u tej kobieciny. Może kiedyś się kochali, ale ta pani nadal ma emocjonalne 15 lat i nigdy nie dorośnie obarczająć świat za swoje niepowodzenia.
  Jej mąż ciężko zapiepsza i nie dziwię mu się, że walnął drzwiami, jeżeli wracająć do domu musiał się boksować z niezbyt inteligentną (mówiąc delikatnie) panią.

 • janulo01

  Oceniono 27 razy 3

  Justyna jest chora: to "choroba dwubiegunowa" stąd te ciągłe napięcia, zmiana nastroju, niestabilność emocjonalna a nawet urojenia! Bez leczenia farmakologicznego u fachowców osoba taka jest w stanie uprzykrzyć i zdezorganizować życie sobie i partnerowi!

 • Gość: Tak

  Oceniono 2 razy 2

  Obserwując te potyczki dochodzę do wniosku że wina jest po stronie Justyny.Nie powinna prać własnych brudów publicznie Od tego są psycholodzy lub psychiatrzy .Piotrek jest jaki jest ,ma taki charakter i przed ślubem widzała co brała Teraz już tego nie zmieni .Jeśli jej to nie pasuje to rozwód i koniec tego cyrku !!!!!!!!!

 • Gość: hanna

  Oceniono 2 razy 2

  tez mi sie wydaje ze ta zona tylko brac chciala ,

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  w małżeństwie należy być żoną, kucharka, niańką, praczką, kochanką i sprzątaczką,p. Justyna wiedziała że wychodzi za sportowca, że taki człowiek potrzebuje wsparcia, że ten sportowiec będzie nie kiedy gościem w domu, że wszystko co robi , robi to dla rodziny i kibiców. gdzie tutaj wsparcie, radość i spokojny dom? czy tak robi matka, żona popularnego sportowca, wyrzuca brudy domowe publicznie?, może by tej pani potrzebny byłby psycholog?

 • bambosz0

  Oceniono 4 razy 2

  P. Justyna z dwójką dzieci domem miała dosyć zajęć a jedynymi chwilami na które czekała, to była obecność męża który podobno miał coraz mniej czasu nie tylko dla Niej ale i dla dzieci..Tak bywa,ale nie dziwcie się Jej emocjonalnym wpisem.. Najokazalszy dom nie zastąpi tego na którego się cały czas tylko czeka.. aj ak nie przychodzi choć powinien już być? ma przytulić sie do garnków czy do eleganckiego domu? Powinna szukać partnera dublera? Pamiętacie jakie o żonie A. Małysza wypisywaliście swego czasu??? lawina plotek, pomówień oskarżenia hejt itp.. A Małysz jakoś skakał coraz lepiej i nie udawał że złe skoki to wina żony...

 • kat_ja1

  Oceniono 4 razy 2

  Taaa, a na lotnisku prześcieradło, ktore czekało to tylko ot tak :-) Nie ma to, jak dobrzy znajomi, jak w kawale, czy mąż spał u kolegi ;-) Chociaż ogólnie nie popieram wywlekania brudów. Rozstając się ze świętym obecnie partnerem, który poszedł za głosem Jezusa, nic nie skomentowalam na fejsie, no ale fakt, że " jeszcze" nie jest to powszechnie znana osoba....zaś Żyła, często deklarując życe wg. boskich przykazań, trochę drętwo wychodzi, kiedy porzuca żonę i dzieci dla kochanki. Choć oczywiście, że głośno nie wypada mu do tego sie przyznać, skoro chce się chodzić za "święto@bliwego".

 • Gość: gosc

  Oceniono 6 razy 2

  Biedny Piotruś chciał przyjść do domku i leżeć, leżeć, odpoczywać i nic nie robić, mieć czysty umysł ... a straszna żona miała wymagania. To musiało być nie do wytrzymania. Zapewne inna laska będzie lepsza. Do czasu.

 • Gość: olo

  Oceniono 4 razy 2

  Mąż wraca z zawodów a tu żona i dzieci,obowiązki dnia codziennego a on chce zrozumienia i odpoczynku,to kiedy ona ma odpocząć od tego wszystkiego,przecież wszystko jest na jej barkach skoro jego nigdy nie ma w domu,trochę empatii ludzie,ona też jest człowiekiem.

 • Gość: wilk

  Oceniono 2 razy 2

  teraz wszystko jasne .żyła zamiast trenować skoki to trenuje gwizdek. pare spuścił i na skoczni pokazał NIC. Zakazać Żyle chędożenia to będą efekty na skoczni . tuman jeden

 • Gość: to ja kibic

  Oceniono 2 razy 2

  pokaż nam swoją wybrankę serca .

 • Gość: Rew

  Oceniono 6 razy 2

  Widać ze od koryta odsunięta i zaczęła szczekać hahahha żałosna

 • Gość: Gosc

  Oceniono 4 razy 2

  Jak to mówią milczenie jest złotem . Pani sama na siebie ukręciła bicz . Chlopina by odpoczął , zatęsknił i wrócił . A teraz może być pewna ze sobie znajdzie inna .

 • Gość: SKoczek

  Oceniono 4 razy 2

  Teraz sędziowie oprócz punktów za wiatr będą przyznawać lub odbierać skoczkom punkty za podmuchy małżeńskie, ciśnienie...i to nie to w pęcherzu...

 • Gość: KK16

  Oceniono 4 razy 2

  skoki to nie jest całe życie, kto będzie pamiętał o jego skokach za parę lat, za to jego dzieci do końca życia będą miały do niego uraz, sztuką jest pogodzić życie prywatne ze sportową karierą. poza tym, czy skoki są jedyną dyscypliną sportową w której zawodnik nawet się nie spoci?

 • Krzysztof Parski

  Oceniono 6 razy 2

  Możliwe że Justyna ma chorobę dwubiegunowa stąd te zmiany nastroju Piotrek jest zbyt prymitywny na taką przypadłość

 • Gość: taka prawda!

  Oceniono 1 raz 1

  Znajomy Żyłów sieje plotki, szuka taniej sensacji. SKĄD wie, jak było między Justyną a Piotrem? W każdym małżeństwie są lepsze i gorsze dni, ale żeby od razu oskarżać ją o niestabilność emocjonalną? Poza tym, chciałabym go zapytać, jak wg niego wygląda stabilność i czy uważa, że kobieta porzucona z dziećmi przez męża ma być twarda, silna i nie okazywać emocji???Totalna bzdura, a ludzie to kupują i pierniczą, że Justyna opowiada o tym w necie! To po co to czytacie? Poza tym, chcąc nie chcąc, Żyłowie są osobami publicznymi i fani mają prawo wiedzieć, co wyrabia ich idol od 7 boleści!

 • Gość: Ala

  Oceniono 1 raz 1

  Ktoś mądrzejszy z rodziny powinien poskromić tę Justyne.Takie poważne zawody o Ona awantury robi W S T Y D!!!!!!!

 • Gość: gość

  Oceniono 1 raz 1

  Co to was wszystkich obchodzi ,ludzie którzy nie mają ciekawego życia osobistego najchętniej komentują życie innych ,żenada!!!!!!

 • halice

  Oceniono 3 razy 1

  Szmatławiec Super Ekspres coś tam napisał, a plotek przytacza ten njus jakby NYT cytował. Przelewanie szamba z miejsca na miejsce.

 • Gość: monia22

  Oceniono 3 razy 1

  ona młodziej od niego wygląda urodziła 2 dzieci ma figurę laska on wysoki nie w moim typie w dodatku ma twarz pociągłą gość jak bytawos te nie jego skoki to ona by go za wygląd zostawiła szczurek

 • Gość: bella

  Oceniono 3 razy 1

  te słowa sa iście podyktowane przez psychologa i PR - wstyd panie żyła do takich metod się odnosic i jeszcze wciągac w to innych

 • Gość: Bht

  Oceniono 11 razy 1

  Ona mi wyglada na taka msciwa wiesniare

 • Gość: Damian

  Oceniono 7 razy 1

  Zacznijmy od tego, że mleko już się wylało. Wylało się i przez rozpad tego małżeństwa i przez te wszystkie wpisy obojga, a zwłaszcza małżonki. Tutaj oczywiście 100% winy Justyny Żyły, bo przecież nie musiała, a nawet jeśli, to mogła, jeśli już tak się źle z tym czuła, zrobić to wszystko znacznie delikatniej, zwłaszcza jeśli teraz życzyłaby sobie uszanowania swojej prywatności. Natomiast co do winy, to jednak zawsze jest ona w części jednej ze stron, w części drugiej. Wygląd OK i zdawała się (do tych nieszczęsnych wpisów) być naprawdę fajną młodą kobietą. Mój komentarz tak ku przestrodze i dla nierozważnych quasicelebrytek i dla wszystkich tych, którzy chcą może coś przemyśleć, bo coś w tym jest. Mówiąc jako facet, to taka kobieta to chodząca frustracja (do nas, facetów, też często to pasuje), więc wszelkie napinki są tutaj zbędne. Czasami faktycznie lepiej być z kimś teoretycznie mniej atrakcyjnym, ale dającym więcej swobody drugiej stronie. Dom to coś więcej niż małe przedsiębiorstwo i relacje tutaj muszą być oparte na wzajemnym zaufaniu, nie na pisanych siatkach i grafikach, a jeśli już mam mieć siatki i grafiki, to napisane przez siebie. Trzeba więc się dogadywać wspólnie, jasne, że najbardziej szkoda dzieci, ale wsparcie dla męża jest ważne, jest, Kamil, który ma oparcie w żonie, odnosi sukcesy również dlatego i ważne są dwie sprawy, by każdego dnia tę drugą osobę zdobywać, ale i wspierać. Atrakcyjne kobiety też muszą rozumieć, że u nas czasami odzywa się frustracja, czasami wyjdzie z nas znudzenie, lenistwo i inne. Problem w tym, żeby się motywować, nie jedno drugie wzajemnie do czegokolwiek przymuszać. Wreszcie... czy człowiek jest faktycznie takim dozgonnym monogamistą z natury? Raczej nie i ostatecznie nawet jeśli coś się psuje i bez niczyjej winy, czasami trzeba to zrozumieć i przeboleć. Może to faktycznie dla rodziny jakaś krzywda być, ale rozdrapywanie, zwłaszcza publiczne, ran jest pewnie jeszcze gorsze.

 • Gość: Ja

  Oceniono 5 razy 1

  Ja zap... . po pracy wracam do domu musze go ogarnac ... zajac sie dzieckiem ... przygotowac do roboty na nastepny dzien ... wiec rozumie baby ktore wymagaja cos od chlopow ... bo tez od swojego wymagam

 • Gość: cisza

  Oceniono 1 raz 1

  Piotruś zmienił piaskownice. Miał prawo.Kto ku zabroni?

 • Gość: dom

  Oceniono 1 raz 1

  ulubione zajęcia Piotrka- lody , kobiety, piwo dra@@ i śpiew

 • Gość: obserwator

  Oceniono 5 razy 1

  No to od ośmiu miesięcy mieszka z dala od rodziny i ma spokój! Gdzie efekty na igrzyskach olimpijskich?

 • Gość: tata

  Oceniono 1 raz 1

  reklama gratis . coraz mniej kasiory co? Justyna ma łeb. Teraz dostanie propozycje zagrania w reklamie tabletek na potencje albo proszku do prania a Piotruś wybielacza

 • Gość: gosc

  Oceniono 7 razy 1

  Przeciez ta kobieta miala dwojke malych dzieci i jego wielkiego na dokladke. Nie dziwne, jezeli jej nerwy puszczaly

 • Gość: Krokdyll

  Oceniono 3 razy 1

  Jak ma facet dzieci, to ma i ciśnienie. A kto powiedział, że jak przyjdzie sharowany do domu, to wszyscy muszą chodzić na paluszkach? Pewnie, niech on robi karierę, a żona posprząta, ugotuje, poda do stolu, dobrze dzieci wychowa, no i będzie miła i zadowolona. A "dziękuję" pewnie też nie usłyszy. A poza tym każda kobieta jest niestabilna emocjonalnie, przynajmniej kilka razy w miesiącu. ..

 • Gość: Mena

  Oceniono 37 razy 1

  No Oczywiscie-on Swiety,spokoju w domu nie bylo,wiec go szukał u boku innej kobiety. Ona wredna baba Ktora go terroryzowala. Ludzi ogarnijcie sie na miłosc boska😡😡. Co kogo obchodzi czemu sie rozstali. Nikt z was z nimi nie mieszkal I nie wie jaka relacja panowala w tym domu. Pan Piotr powinien przemilczec zachowanie swojej ex I koncentrowac sie na treningach. On niestety znajomych poszukal by bronili jego dobrego imienia. Troche To zasciankowe

 • Gość: sylwia

  0

  co to ci młodzi teraz wyprawiają, zamiast żyć jak ludzie i dzieciom zapewnić spokój i bezpieczeństwo..........

 • Teresa Furgal

  0

  A co to kogo obchodzi tyle ludzi sie rozstaje i nie robia sensacji z tego. Justynie sie chyba NUDZI i pragnie rozgłosu , KOBIETO ogarnij sie i nie wystawiaj sie na pośmiewisko .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX