Pamiętacie słynną aferę agentki gwiazd? Herde właśnie powraca jako "specjalistka od luksusu"

Małgorzata Herde powraca po słynnej "Herde Gate". Czym albo kim będzie się zajmować?

Pamiętacie "Herde Gate"? To jedna z największych afer w polskim show-biznesie. Od popularnej menedżerki gwiazd, Małgorzaty Herde odeszły wszystkie jej podopieczne, w tym m.in. Aleksandra Kwaśniewska czy Edyta Herbuś. Do tej pory mówi się nieoficjalnie, że poszło o spore przekręty finansowe. Herde na kilka lat zniknęła na dobre za granicą. Teraz powraca.

Tym razem zajmuje się PR-em i układaniem strategii dla firmy Admodum. Na oficjalnej stronie internetowej obok jej zdjęcia widnieje napis "Margaret Herde". W biogramie możemy przeczytać o jej sukcesach - o współpracy z Bugatti, Kenzo czy Louis Vuitton. Przedstawiono ją jako "specjalistkę od luksusu". O głośnym konflikcie z podopiecznymi nie ma ani słowa.

Małgorzata HerdeMałgorzata Herde Admodumlondon.com/team/

Margaret mówi w wielu językach i jest wielokulturowa. Lubi podróżować i profesjonalnie uprawia jazdę konną - czytamy.

Małgorzata Herde była menedżerką Aleksandry Kwaśniewskiej, Edyty Herbuś, Karoliny Malinowskiej, Kamili Szczawińskiej i Pauliny Krupińskiej. Wszystkie panie niemal w tym samym czasie podziękowały jej za współpracę. W mediach zrobiło się głośno o oskarżeniach wobec menedżerki. Wiele gwiazd, które zatrudniały Małgorzatę Herde,  dość długo odczuwało negatywne skutki współpracy z nią. Paulina Krupińska wyznała kiedyś, że jej interesy mają się znacznie lepiej, odkąd pożegnała się z agentką. Mniej wylewna była Herbuś, która dopiero w 2017 r. odniosła się do sytuacji z Herde.

Moja ówczesna agentka wydawała mi się być moją przyjaciółką. Rozpoczęłam tę współpracę w momencie, kiedy wydawało mi się, że sama nie poradzę sobie zawodowo. Trudno uwierzyć, z jaką łatwością byłej pracownicy salonu kosmetycznego udało się tak manipulować silnymi, wpływowymi kobietami i to do tego stopnia, że żadna z nich nie chciała później wypowiadać się w tej sprawie. (...) Nawet kiedy do końca nie zgadzałam się z jej pomysłami, uznawałam, że wie, co robi, a ja, decydując się na współpracę, powinnam konsekwentnie słuchać. Zaufałam jej, a ona mnie oszukała. Powinnam była słuchać przede wszystkim siebie – zdradziła gwiazda w "VIVIE!".

Myślicie, że Herde ponownie wkroczy do polskiego show-biznesu?

JT

Więcej o:
Komentarze (9)
Małgorzata Herde powraca. Tym razem jako "specjalistka od luksusu"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 16 razy 16

  Może siostry Godlewskie szukają agentki? ;)

 • elenem

  Oceniono 10 razy 10

  Widać pani kończy sie kasa... a żyć z czegoś trzeba. :))
  Hm.... myślę ze to moze byc niezły materiał na ... ksiązkę kryminalną. Moze jakiś pisarz sie tym zainteresuje. A przy okazji zajrzy do życiorysu owej pani.... może byc doprawdy ciekawie.

 • Gość: gosc

  Oceniono 7 razy 7

  a kasę z przewał oddała poszkodowanym ?????

 • Gość: kolik

  Oceniono 7 razy 7

  nakradziona kasa się skończyła, znowu przyczaiła się na naiwnych celebrytów.

 • Gość: mor

  Oceniono 5 razy 5

  kasę nakradła, odczekała swoje i znów za celebrytkę robi !!!! deja vu...gdzieś to już było ... taaak - tłusta niezgoda : nakradła , na jakiś czas się przyczaiła i znów atakuje ścianki, nawet książkę napisała... złodzieje w Polsce mają się świetnie - im więcej nakradną, tym szybciej inni celebryci im wybaczają :///

 • Gość: bibi

  Oceniono 6 razy 4

  Hmm...a może pani Margaret dużo wiedziała o swoich podopiecznych, ZA DUŻO i nie opłacało się rozdmuchiwać sprawy dla par groszy. To dziwne, jeżeli ktoś oszukał w finansach, to idzie się z tym do sądu. A tu nic , cisza. No, może się jeszcze czegoś dowiemy, oby.

 • jestem_synem_roma

  Oceniono 3 razy 3

  Niech ta pani zajmie się Dodą.

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 5 razy 3

  Takie odgrzewane kotlety...;/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX