Piotr Gąsowski śmieje się z afery "dilera gwiazd" i... reklamuje koks. Udany żart?

Piotr Gąsowski w sobotnim programie "SNL Polska" postanowił odnieść się do afery "dilera gwiazd". Całą sprawę obrócił w żart. Ale czy udany? Sami oceńcie.

Piotr Gąsowski prowadził ostatni odcinek "SNL Polska". Aktor wykorzystał okazję, żeby ze znanym sobie poczuciem humoru i dystansem odnieść się do afery "dilera gwiazd". Jak mu wyszło? Zobaczcie.

Już na samym początku show Piotr Gąsowski w swoim monologu odniósł się do rewelacji, jakoby jego nazwisko znajdowało się na słynnej liście Cezarego P., czyli "dilera gwiazd".

Dziękuję za gorące przyjęcie, ale już się nie wysilajcie, bo ja się niczym nie podzielę. Ale co jest takie śmieszne? Część osób się zaśmiała, widzę, że śledzicie plotki ze świata show-biznesu, ale te wszystkie żarciki, że diler na komendzie powiedział, że moja twarz brzmi znajomo - mówił, nieustannie się śmiejąc.

W swojej wypowiedzi nieustannie nawiązywał do wyrażeń kojarzących się jednoznacznie typu: białe szaleństwo, ostatni zjazd, Kamil Sztos czy gwiazdy na kreskę.

Potem było jeszcze ciekawiej. Piotr Gąsowski postanowił zareklamować koks jako... najlepsze rozwiązanie na bolączkę Polski, czyli smog.

 
Grzanie koksem to sposób na uniknięcie problemu smogu. Koks to niemal czysty węgiel, bez domieszek, nie wydziela sadzy, toksycznych par smołowych (...) i możesz być pewny: nie będzie z niego dymu - reklamował.

Jak oceniacie taki komentarz Piotra Gąsowskiego do afery "dilera gwiazd"? Udany?

embed

AG

Więcej o:
Komentarze (33)
Piotr Gąsowski w "SNL Polska" śmieje się z afery "dilera gwiazd". Udany żart?
Zaloguj się
 • Kamillo Falbański

  Oceniono 11 razy 5

  Nikogo nie powinno obchodzić co kto robi w swoim życiu prywatnym. Nam , Polakom się wydaje, że możemy oceniać innych i krytykować. Ale daje to do myślenia.

  BO NIKT KTO MA SWOJE ŻYCIE NIE ZAJMUJE SIĘ ŻYCIEM INNYCH.

 • Gość: Megi

  Oceniono 7 razy 5

  Faktycznie mało śmieszne .

 • Gość: gggg

  Oceniono 5 razy 5

  Dowcip był niezły, a mnie osobiście zwisa, czym ten pan 'grzeje' i czy w ogóle.

 • Gość: Ziutek

  Oceniono 5 razy 5

  Lepsze były kokainowe schabowe narzeczonej:)

 • Gość: Lisek

  Oceniono 23 razy 5

  Głupi ruch pr-owy. Wyśmianie działa tylko wtedy gdy wyraża jakieś skrywane poglądy publiczności a nie swoje jako warszawki z białym proszkiem na nosku.

  Lepiej jakby się grzecznie przyznał, że brał, jest artystą a nie politykiem itd. W sposób kulturalny można z nałogu zrobić sztukę jak wielu pisarzy.

  Ale przecież ta twarz inteligencją nie jest naznaczona...

 • Kamillo Falbański

  Oceniono 5 razy 3

  Swoją drogą...

  Co komu do tego jak ktoś żyje ? Jeżeli ktoś chce brać koks i go na to stać to dlaczego nie ? Każdy jest przecież kowalem swojego losu.

  Dziwią mnie te głosy, że to niewłaściwe , że tak nie można , że ćpuni. I zastanawia jednocześnie ile z tych głosów jest krystalicznie czystych.

  Każdy niech żyje tak jak żyje. Czy przeciętnemu Kowalskiemu powinno przeszkadzać , że np Pan Gąsowski zażywa narkotyki ? Wg mnie każdy normalny i mający swoje życie człowiek ma to gdzieś.

 • Lizy Job

  Oceniono 4 razy 2

  Tym durnym zagraniem to jest chyba raczej przyznanie się do konsumpcji .

 • arius9

  Oceniono 1 raz 1

  Ich sprawa. Jakby sie nachlali i zarzygali studio to by bylo git, a tutaj kryminal.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX