Rozenek i Majdan kupili dom za milion złotych! Będziecie zaskoczeni jego lokalizacją

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan tak się zakochali w Azji, że postanowili kupić tam dom. Kosztował ich milion złotych!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan niedawno wrócili z bajkowych wakacji w Tajlandii. Jak się właśnie okazało, celem ich podróży był nie tylko wypoczynek w egzotycznym kraju wśród zapierających dech w piersiach rejonach, ale również i poszukiwanie wymarzonego domu.

"Party" informuje, że parze gwiazd tak bardzo spodobały się azjatyckie klimaty, że postanowili... kupić na tym kontynencie dom. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybrali posiadłość położoną na jednej z tajlandzkich wysp, w pobliżu plaży. Według informacji portalu za swój najnowszy nabytek mieli zapłacić bagatela milion złotych!

Decyzja została podjęta, a Małgosia już zaplanowała tutaj święta Bożego Narodzenia - zdradził "Party" znajomy gwiazdy.

Przygoda z Azją

Miłość Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana do Azji rozpoczęła się po ich udziale w programie "Azja Express". Rok po nagraniach całą rodziną polecieli do Tajlandii. W tym roku ferie zimowe również spędzili w tym kraju.

AG

Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
Komentarze (167)
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan kupili nowy dom w Azji. Jego cena powala!
Zaloguj się
 • remul

  Oceniono 87 razy 81

  Mogli kupić mieszkanie lub apartament w condominium, w którym obcokrajowcy nie mają udziału większego niż 49%. Dom najwyżej w wieczystej dzierżawie na 30 lat z opcją dwukrotnego przedłużenia. W Tajlandii tylko obywatel Tajlandii może być właścicielem ziemi, więc nie mogli kupić domu.

 • okoni

  Oceniono 89 razy 77

  Kurcze, ale tak na serio, para Majdan Rozenek pokazuje jak nisko upadła telewizja, no i społeczeństwo które chce to oglądać. To że Radosław coś tam grał w piłę, szacunek, miał talent, spełniał się na boisku, dawał radość kibicom, ale już jako późniejszy komentator w C+ i teraz gwiazda programów telewizyjnych wygląda żałośnie. Jego bełkot, połączony z pijackim rechotem jego małżonki powoduje u mnie ból zębów. Do tego dość kiepska gra aktorska w wyreżyserowanych programach. Aż dziw bierze, że to się sprzedaje.
  Natomiast nic nie mam, że koszą za to gigantyczne siano, jest możliwość, to trzeba ją wykorzystać. Ja bym za to zlamanego grosza nie dał, ale jak jest odbiór i płacą, to żal nie skorzystać.

 • kayomi

  Oceniono 54 razy 48

  a w święta TVN pokaże program exclusive ,,Święta u Majdanów" i zakup się zbilansuje :-)

 • Gość: Nikka

  Oceniono 39 razy 35

  Ja już nie mogę ścierpieć Pani Pisi. Co program, to inne oblicze tej oportunistki, raz elegancka, raz lafirynda, raz bawi się w domorosłą psychologię, a raz z gołym tyłkiem paraduje po wybiegu.

 • Gość: Seba

  Oceniono 41 razy 35

  Ze swoim życiowym cyrkiem doskonale tam się wpiszą.

 • Gość: bim

  Oceniono 46 razy 34

  W kraju wykorzystywaczy dzieci tułających się o głodzie po ulicach. Gratulacje

 • Gość: wujowypandomu

  Oceniono 47 razy 31

  W Tajlandii jest fajnie. Kobiety mają wiele twarzy. Umalowaną, z którą może się pokazać, nieumalowaną, która jet tylko do sypialni, a jak złapiesz za krocze i poczujesz coś twardego, to masz i trzecią odsłonę - kumpla do picia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX