Myśleliście, że George i Charlotte to największe słodziaki wśród królewskich dzieci? To spójrzcie na zdjęcia 6-letniej szwedzkiej księżniczki

Szwedzka księżniczka Estelle obchodzi właśnie swoje 6. urodziny. Z tej okazji opublikowano jej wyjątkowe zdjęcia.

Wszyscy zachwycają się słodkimi zdjęciami księżniczki Charlotte i księcia George'a. Jeżeli to właśnie im oddaliście już tytuł "najbardziej uroczych książąt", może zmienicie swoje zdanie, gdy poznacie księżniczkę Estelle. Do sieci trafiły właśnie urzekające fotografie z jej wyjątkowej sesji zdjęciowej. Zdjęcia najmłodszych członków rodziny królewskiej z reguły pojawiają się jedynie z okazji ważnych wydarzeń. Tym razem były to 6. urodziny szwedzkiej księżniczki. 

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Na zdjęciach widzimy ją w towarzystwie młodszego brata, księcia Oskara. Ich matką jest księżniczka Wiktoria - następczyni szwedzkiego tronu. Jest najstarsza z dzieci króla Karola XVI Gustawa i królowej Sylwii i to ona obejmie szwedzki tron. Przyszła królowa w 2009 roku po 6 latach związku wyszła za mąż za Daniela Westlinga - właściciela siłowni i swojego osobistego trenera.

Para doczekała się dwojga dzieci. 23 lutego 2012 przyszła na świat ich córka Estelle. 4 lata później księżniczka Wiktoria urodziła syna Oskara. Szwedzka rodzina królewska jest bardzo skryta.

AG

Dzieci gwiazd na Instagramie. Urocze zdjęcia i filmiki

Więcej o:
Komentarze (17)
Książę George i księżniczka Charlotte mają konkurencję? To urocza 6-letnia szwedzka księżniczka. Mamy jej najnowsze zdjęcia urodzinowe
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • abjaracz

  Oceniono 16 razy 14

  Śliczne dzieci. Księżniczka przesłodka

 • Gość: Loovvee

  Oceniono 10 razy 8

  Wszystkie dzieci są słodkie w tym wielku. Nie deprecjonujące innych ze względu na pochodzenie. To nie fair tym bardziej że wszystkie dzieciaczki są piękne i kochane :)

 • Gość: e tam

  Oceniono 6 razy 6

  tak właśnie wyglądają 6-letnie dziewczynki, wszystkie!
  moja mała sąsiadka też

 • Gość: gosc

  Oceniono 2 razy 2

  ksiezniczka ma oczy mamy, ale reszta nalezy do genow taty, natomiast maly ksiaze jest udezajaco podobn ydo swojej mamy

 • Gość: ewcia

  Oceniono 1 raz 1

  To w Szwecji jest już wiosna??? (fot. 5,6,8)

 • Oceniono 2 razy 0

  Nie, nie myślimy. Są obrzydliwe, poza tym, raczej słone, niż słodkie. Bo są z mięsa, a mięso jest słone. Jak się je posoli. I usmaży.

 • Gość: Pisia Stefczyk

  Oceniono 4 razy 0

  po co szwedom król? nie wystarczy im zwykły prezes?

 • dr_pitcher

  Oceniono 2 razy -2

  Nie myslimy

 • bloodysunday99

  Oceniono 3 razy -3

  Księżniczka. Źle mi się robi kiedy to słyszę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX