"Taniec z Gwiazdami". Jeden z uczestników zgarnie ogromne pieniądze za jeden odcinek. Który? Możecie nie uwierzyć

Według doniesień "SE", największe pieniądze za odcinek w "Tańcu z Gwiazdami" zgarnie... Popek. Ile? Spójrzcie niżej.

"Pani Nino, kłaniam się nisko. Dzięki pani zostałem najlepiej zarabiającym tancerzem w tym kraju..." - powiedział Popek kilka dni temu na Instagramie, zwracając się wprost do dyrektor programowej Telewizji Polsat, Niny Terentiew. 

"Super Express" donosi, że za jeden odcinek programu "Taniec z Gwiazdami" Popek ma zgarnąć... 15 tysięcy złotych! Z nieoficjalnych źródeł udało nam się dowiedzieć, że żaden uczestnik nie zgarnia aż takich pieniędzy. Również tancerze zarabiają o wiele, wiele mniej. Wyjątkiem są "starzy wyjadacze", którzy są w show od dawna, choć i oni mogą ponoć pomarzyć o kwocie, którą dostanie Popek. 

"SE"  prognozuje, że kontrowersyjny raper może zajść daleko. Produkcja przydzieliła mu najlepszą tancerkę w programie, Janję Lesar, która przecież jest szefową ekipy trenerów w show. 

Przypomnijmy, że Lesar jest trzecią partnerką Popka. Najpierw miał tańczyć z Agnieszką Kaczorowską, która zrezygnowała z tej propozycji, ponieważ raper mógłby mieć negatywny wpływ na wizerunek jej szkoły tańca. Kolejna tancerka, Kasia Vu Manh zwyczajnie się go bała i na pierwszym treningu podobno o mały włos nie zemdlała.

Będziecie oglądać "Taniec z Gwiazdami"? Zapowiada się ciekawie...

Kim jest Popek?

Dla tych, którzy nie wiedzą, o kim mowa - Popek, a właściwie Paweł Mikołajuw to  zawodnik MMA i raper, który kojarzony jest również jako "król Albanii". Znany jest z występów w grupie muzycznej Firma, w której występował do 2011 r. Od 2014 r. współtworzy formację Gang Albanii. 11 lat temu opuścił Polskę. Ścigany był listem gończym za kradzież z włamaniem. Wydano za nim europejski nakaz aresztowania (prokuratura uchyliła go w 2016 r., co pozwoliło mu wrócić do kraju). W przeszłości Popek odbył wyrok 7 lat pozbawienia wolności. Mikołajuw jest znany ze swojego specyficznego wyglądu - jego ciało pokryte jest licznymi tatuażami. Dokonał aktu skaryfikacji ciała oraz wytatuował sobie gałki oczne, zmieniając ich kolor na czarny. 

JT 

Więcej o:
Komentarze (14)
"Taniec z Gwiazdami". Popek zgarnie ogromne pieniądze za jeden odcinek. Wiemy, ile
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: olek

  Oceniono 33 razy 31

  totalne dno

 • Gość: Druid

  Oceniono 21 razy 21

  On ma dziwną muskulaturę. Jakby go napompowali, mięśnie zlewają się w jeden balon.

 • vito60

  Oceniono 21 razy 17

  Zawodowy fighter, zawodnik MMA? Przecież to freak. Starszawy aktor-amator mu wpiegdol spuścił.

 • matylda1001

  Oceniono 11 razy 11

  Polsat powinien zapłacić dużą karę za pokazywanie tego człowieka. To bardzo zły przykład do naśladowania a głupcy zawsze się znajdą. Przekonała się o tym młoda dziewczyna, która w ślad za tym czupiradłem kazała sobie wytatuować gałki oczne a teraz prawie straciła wzrok.

 • Gość: misiek

  Oceniono 11 razy 11

  Jak nisko upadł Polsat kreujący na gwiazdę takie indywiduum.
  A potem się dziwią, że jakieś małolaty robią idiotyczne rzeczy.

 • Mare Meer

  Oceniono 10 razy 8

  Da się jakoś ustawić aplikację, żeby nie mieć tego guana w newsach?

 • Jerzy Ciepla

  Oceniono 6 razy 6

  jak takiego ciula można puścić do tańca za taką kasę to jest chore

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 8 razy 6

  Parole... A nie. To patole, patole, patole...

 • goral67

  Oceniono 7 razy 5

  Znając życie będą go holowali aż do półfinału i denerwowali normalnych telewidzów ,tak bylo z Pudzianem i w ostanim odcinku z tą grubą z Galerianek. Liczą na sms-y od małolatów i karków a oni i tak TzG nie oglądają. Nina zrób jakieś badania rynku i uwolnij nas od tego sztucznego dziwaka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX