Nowe fakty w sprawie stanu zdrowia Joanny Górskiej. Dziennikarka Polsatu jest już po ważnej operacji

Joanna Górska w zeszłym roku ogłosiła, że walczy z rakiem piersi. Dziennikarka jest już po operacji wycięcia guza. Na swoim profilu na Facebooku na bieżąco informuje fanów o swoim stanie zdrowia.

Joanna Górska, dziennikarka znana z anteny Polsatu, w październiku 2017 poinformowała widzów, że zmaga się z rakiem piersi. Od tamtej pory na bieżąco opisuje swoją walkę z chorobą na Instagramie. Ostatnio opublikowała zdjęcie w koszulce z wymownym napisem "wojownik z rakiem" i poinformowała fanów, że to czas na operację wycięcia guza. 

Można się bać, nawet bardzo. Można zwątpić, nawet kilka razy, ale nigdy, przenigdy nie można się poddać. Jutro go wytną... Wykopię dziada prosto do kosza na odpady medyczne. Liczę, że nie wróci, ale w razie drugiej rundy, będę silna.Rak zmienia ludzi, wszyscy tak mówią. Nie wiadomo czy przez to, że chemia uszkadza układ nerwowy, czy przez bagaż bolesnych przeżyć i doświadczeń.Już nic nie jest takie, jak było. Czuje się głębiej, widzi się więcej... i naprawdę duperele ma się w d*&@ie! - pisała wówczas.

Fani w komentarzach dali wyraz wsparcia.

Wygrywają silni. Pani jest silna. Pani wygra. Ja to wiem.
Jesteśmy z Panią! Wszystko się uda.

Po tym wpisie na Instagramie Górskiej zapadła cisza. Wszyscy czekali na nowe wiadomości o stanie jej zdrowia. W końcu pojawił się nowy post. Dziennikarka nie nawiązała jednak do operacji, opublikowała po prostu zdjęcie Kamila Stocha i pogratulowała mu wygranej.

Fani nie wytrzymali.

Pani Joanno jak zdrowie? Jaki się pani czuje? - dopytywali.

Odpowiedź pojawiła się niemalże od razu. 

Dziękuję. Dobrze. Dochodzę do siebie. Już jestem w domku i jest okej. Teraz ćwiczenie ręki - napisała Górska.

Następnym etapem leczenia jest radioterapia. Cieszymy się, że operacja się udała i życzymy szybkiego powrotu do pełni zdrowia!

PC

Więcej o:
Komentarze (6)
Nowe fakty w sprawie stanu zdrowia Joanny Górskiej. Dziennikarka Polsatu jest już po operacji wycięcia raka piersi
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • tanishka

  Oceniono 4 razy 2

  Nie rozumiem po co o tym w mediach opisuje. Nie ona jedna ma raka i nie robi z siebie ofiary ani szumu wokol siebie. Zajmij się kobieto leczeni spędzaj czas z bliskimi to oni powinni być twoim wsparciem...i przestań robi szum wokół siebie. Bo nie ma się czym chwalić ani nie rób z siebie ofiary...

 • Gość: MARE

  Oceniono 1 raz -1

  Totalna " Kretynka i Idiotka""!!!!!

 • Gość: adam

  Oceniono 7 razy -3

  i ch... z tego?? ile osób w Polsce i na świecie choruje na raka i inne bardzo powazne co czyni ją lepszą od innych bo to tak głośno ogłaszać to totalna zenada

 • airmaro

  Oceniono 8 razy -4

  UWAGA materiał propagandowy, rak można wyleczyć odkwaszając organizm, tylko koncerny farmaceutyczne i te mafijne żydowsko zarządzane rządy nie chcą byście o tym wiedzieli i żyli w zdrowiu. Tutaj info:
  www.forumplaskaziemia.pl/showthread.php?tid=55

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX