Właściciel restauracji żałuje udziału w "Kuchennych rewolucjach". Wiemy, dlaczego. Oj, Gessler nie będzie zadowolona

Właściciel jednej z restauracji nie jest zadowolony z "Kuchennych rewolucji", jakie przeprowadziła Magda Gessler. Restaurator żałuje udziału w programie.

Faustyn Surowiec to właściciel restauracji "La Costa", która pojawiła się w 9. sezonie "Kuchennych rewolucji". Mężczyzna w rozmowie z "Dziennikiem Zachodnim", przyznał, że zmiany, jakie wprowadziła Magda Gessler, nie są dla niego satysfakcjonujące. Postanowił zrezygnować z menu, jak i z nazwy, którą wymyśliła restauratorka. 

Pizzeria "La Costa" w Herbach koło Częstochowy aż się prosiła o rewolucję. Pracownicy nie mieli wykształcenia gastronomicznego, a przy wykonywaniu dań robili wiele błędów, które nawet zagrażały zdrowiu klientów. Z pomocą przyszła Gessler. Jak się okazuje, ani nie pomogła, ani nie zaszkodziła. Problem pojawił się już z nowym menu.

Zaproponowane przez panią Magdę Gessler dania nie przypadły do gustu naszym klientom, jeśli już je zamawiali, to tylko żeby ich spróbować, dlatego z nich zrezygnowaliśmy - powiedział Surowiec.
"Kuchenne Rewolucje" ani nam nie zaszkodziły, ani nie pomogły. Jest podobnie, jak przed udziałem w programie. Działamy dalej, planujemy się rozwijać - dodał.

Właściciel niechętnie podchodził także do zmiany nazwy lokalu. Początkowo zmienił się szyld, ale w karcie była dawna nazwa. Teraz napis ma zniknąć też z budynku. 

To chyba pierwszy raz, kiedy właściciel restauracji, w której został nagrany program, otwarcie przyznaje, że żałuje swojej decyzji o zgłoszeniu swojego lokalu. Magda Gessler chyba nie będzie zadowolona, że ktoś podważył jej zdanie.

MT

Więcej o:
Komentarze (83)
"Kuchenne rewolucje". Właściciel restauracji "La Costa" nie jest zadowolony z rewolucji Magdy Gessler
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • minkat

  Oceniono 63 razy 45

  zastanawiam sie po co on tam Gesslerowa zapraszal, skoro sam wszystko wie najlepiej i nie ma zadnych problemow?

 • donbalon

  Oceniono 42 razy 36

  Prawda jest taka, że w g...nianym miejscu ludzie jedzą g...no. A takim właśnie jest g...niana "pizza". Niech jeszcze dołoży kebaba i ma już super-knajpe z masą klientów.

 • spyderman2

  Oceniono 32 razy 26

  niech zamknie tańcbude i przestanie truć Polaków

 • studio studio

  Oceniono 29 razy 25

  Jak się podaje Gesslerowej surowego schabowego na wizycie kontrolnej to trudno mówić o udanej rewolucji.

 • siwywaldi

  Oceniono 27 razy 21

  Magda Gessler chyba nie będzie zadowolona, że ktoś podważył jej zdanie.
  ========================================
  Według mnie Magdzie Gessler to wisi i powiewa :-)
  Natomiast z tego co wiem, właściciela lokalu poddawanego "Rewolucjom" wiąże umowa, zobowiązująca do utrzymania przez jakiś czas lokalu w nowej formie. I zerwanie takiej umowy prawdopodobnie sporo kosztuje... :-(

 • Gość: gosc

  Oceniono 52 razy 18

  Jak rozumiem news jest o tym że trafił się ktoś komu udział w programie NIE POMÓGŁ choć nie zaszkodził. Oznacza to że w 99% udział w programie pomaga. Pan z La Costa ma postawę roszczącą i chyba nawet gdyby Gessler sama mu codziennie gotowała to by narzekał. Oglądałam jeden odcinek i pani Magda naprawdę zna się na rzeczy i próbuje różnym ludziom, którzy nie do końca znają się na rzeczy, wcisnąć jakieś podstawy typu "nie odgrzewaj kopytek we frytkownicy". Jest jaka jest, rzuca kur...mi na wizji ale jest mądra i na gotowaniu się zna jak nikt.

 • Gość: fx

  Oceniono 14 razy 12

  A powiedzial, ze zaluje?

 • kniazwitold

  Oceniono 9 razy 9

  Kuchenne rewolucje mają służyć zarabianiu kasy przez TVN i otłuszczoną a nie "pomaganiu restauracji".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX