"TzG". Kaczorowska tłumaczy, dlaczego nie chciała tańczyć z Popkiem. Przy okazji wbiła mu niezłą szpilę

Przed nami nowa edycja "Tańca z Gwiazdami". Agnieszka Kaczorowska zrezygnowała z tańczenia z Popkiem. Teraz tłumaczy, dlaczego.

"Taniec z Gwiazdami" rusza już w marcu. Nadchodząca edycja budzi wiele emocji. Między innymi dlatego, że wśród uczestników znalazł się kontrowersyjny raper, Popek. W związku z jego udziałem pojawił się niemały problem z doborem tancerki. W mediach pojawiła się informacja, że Popkowi będzie towarzyszyć Agnieszka Kaczorowska. Ta jednak zrezygnowała. Teraz wytłumaczyła swoją decyzję, wbijając raperowi niezłą szpilę. 

Ja na sali widziałam się tylko z Antkiem [Smykiewiczem - przyp. red.]. Nie ma co komentować tego, czy chciałam, czy nie chciałam tańczyć z Popkiem. Dla mnie najważniejsze jest to, żeby osoba, z którą pracuję, była pracowita. Trenujemy u mnie w szkole, a to poniekąd ważne, kto się w tej szkole pojawia - powiedziała Kaczorowska z wymownym uśmiechem w rozmowie z Plejadą. 

Kaczorowska miała zapewne na myśli to, jak kontrowersyjną osobą jest Popek i jakie "wartości" przekazuje w swoich mediach społecznościowych. W jej szkole uczą się przecież dzieci, a jego obecność mogłaby popsuć wizerunek placówki. Jak tancerka ocenia decyzję produkcji o zaangażowaniu rapera do "Tańca z Gwiazdami"?

Na pewno jest to ciekawa postać, na pewno kontrowersyjna. Produkcja na pewno liczy na to, że przyciągnie nam nowych widzów - dodała. 

Popek w "Tańcu z Gwiazdami" 

Po rezygnacji Agnieszki Kaczorowskiej, Popek miał tańczyć z Katarzyną Vu Mahn. "SE" podaje, że po pierwszym treningu z Popkiem tancerka prawie zemdlała i produkcja stwierdziła, że ta para nie jest najlepszym pomysłem. Teraz już pewne, że raper zatańczy z Janją Lesar, do której niedawno wystosował apel. 

Jeżeli nie nauczysz mnie tanga, wylecisz w powietrze - powiedział.

Zapowiada się ciekawie. Będziecie oglądać?

JT 

Więcej o:
Komentarze (52)
"Taniec z Gwiazdami": Agnieszka Kaczorowska tłumaczy, dlaczego nie chciała tańczyć z Popkiem. Niezła szpila!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • cezar85

  Oceniono 99 razy 99

  w tej beczce dno już dawno na wylot wyskrobane, skoro popków nazywacie gwiazdą

 • Gość: Mironia

  Oceniono 59 razy 59

  Jak nie nauczysz mnie tanga wylecisz w powietrze? I takiego kogos wpuszcza sie do telewizji? Nie ma sie co dziwic ze pozniej te dzieci i mlodziez sie ucza takich zachowan.

 • atr8

  Oceniono 40 razy 34

  Wcale się p.Agnieszce nie dziwię. Kto by chciał trzymać w rękach takie coś? Trzeba by nie mieć oczu.

 • Gość: Pisia Stefczyk

  Oceniono 32 razy 30

  może Krycha Pawłowa? wygląda na niegrzeczną dziewczynkę

 • Gość: gość

  Oceniono 27 razy 27

  Ja dziwię się, że w ogóle ktokolwiek zgodził się tańczyć z tym osobnikiem.

 • Gość: 13sw

  Oceniono 30 razy 18

  Kariera tzw. "Popka", świętowanie urodzin Adolfa Hitlera czy poparcie dla PiS są objawami tej samej choroby - stoczenia się na dno Narodu Polskiego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX