Tomasz Wolny zniknął z anteny "PnŚ". U boku Zawadzkiej pojawił się nowy prowadzący. Wiemy, co się stało

Sobotni odcinek "Pytania śniadanie" poprowadzili Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny. Po przerwie reklamowej prezenter zniknął z anteny, a w jego miejsce pojawił się inny prowadzący. Wiemy, co się stało.

Tomasz Wolny i Marcelina Zawadzka to duet lubianych prowadzących "Pytanie na śniadanie". W sobotnim odcinku dziennikarz jednak zniknął z wizji. Co się stało? Wszystko przez chorobę. Z powodu zapalenia krtani Wolny stracił głos i zwyczajnie nie mógł już prowadzić programu na żywo. Do Zawadzkiej dołączył nowy prowadzący -  kabareciarz Grzegorz Dolniak. Wolny na chwilkę podszedł do nich i ostatkiem sił wyjaśnił, że nie da rady już mówić. 

W sieci błyskawicznie pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Jak można, żeby prowadzący chory prowadził program? Jest to męczące dla niego, a zarazem niekomfortowe dla osób przebywających w studio.
Prowadzący niech najlepiej milczy, bo straci głos całkowicie. Przy zapaleniu krtani lepiej nie mówić.
Panie Tomku, szeptem, szeptem mówić, nie obciążać gardła - pisali zaniepokojeni widzowie.

Tomasz Wolny jednak nie pojechał ani do domu, ani do lekarza. Na koniec programu pożegnał się z widzami, a na Facebooku pojawił się wpis. 

Życzymy dużo zdrowia! 

JT 

Tego nie da się 'odzobaczyć', czyli wpadki telewizyjne 2017 roku. Zapamiętamy je na długo

Więcej o:
Komentarze (19)
"Pytanie na śniadanie": Tomasz Wolny zniknął z anteny. Co się stało?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Dalia

  Oceniono 7 razy 5

  Myąlałam że zmądrzał i uciekł !!

 • Gość: Tyrol

  Oceniono 5 razy 3

  Bez niego Zawadzka byłaby jedną wielką kompromitacją na śniadanie. Gdzie ta dziewczyna ma wyczucie? Leci i wyciąga szerokie bary do przytulania obcych ludzi, całuje gości czy ekspertów... przesada, szczególnie ze nie każdy ma ochotę na taką bezpośredniosc a i nie każdy chce na taki rodzaj wylewnosci patrzeć

 • Gość: marta

  Oceniono 5 razy 3

  i zaczyna sie pisanie bzdur, poprostu byl przeziębiony i nie mogl dalej poprowadzic programu , czy to powod zeby kogos obrazac?? bardzo mila para prowadzacych mlodzi uśmiechnięci wiec zajmijcie sie soba ci ktorym cos nie odpowiada i nie oglądajcie!!

 • Gość: Gość 2

  Oceniono 3 razy 3

  Podobno szeptanie też obciąża struny głosowe przy zapaleniu krtani. Trzeba więc i to mocno ograniczyć tym bardziej jeśli pracuje się głosem. Zdrowia, Panie Tomku :-)

 • Gość: ada66

  Oceniono 7 razy 3

  Tomek (nie)Wolny!

 • adawlo221

  Oceniono 2 razy 2

  poszedł sobie zwalić gruchę ,bo się najarał po tych objęciach niezaspokojonej Marcelinki

 • Gość: Gosia

  Oceniono 11 razy 1

  Inteligentny z poczuciem humoru.

 • Gość: Piatek1925

  0

  Marcelina w "Pytaniu na śniadanie" to jedno wielkie nieporozumienie. Autor piesze, że " prowadzi PNŚ" - chyba nie oglądał żadnego wydania. Nie słyszałam z jej ust nic mądrego, raczej same wpadki. Jedzie na grzbiecie p. Tomasza Wolnego, któremu bardzo współczuję takiej partnerki w pracy. Oglądając PNŚ mam wrażenie, że Marcelina tylko czeka, kiedy program się skończy, tak jak nieprzygotowany uczeń czeka na koniec lekcji. Jest tak irytująca, że zazwyczaj nie jestem w stanie wytrwać do końca programu. 

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX