Fanka do Chodakowskiej: Żal mi ciebie, bo w tak zaawansowanym wieku nie masz dzieci. ODPOWIEDZIAŁA

Ewa Chodakowska wyznała na Instagramie, jak ważna jest dla niej rodzina. Raczej nie przypuszczała, że jej wpis wywoła aż taką dyskusję.

Ewa Chodakowska opublikowała na swoim Instagramie rodzinne zdjęcie. Przy okazji podzieliła się osobistą refleksją, w której wyznała, jak bardzo ważne są dla niej bliskie osoby i czas spędzony z nimi.

Zawsze uważałam, że rodzina jest najważniejsza (...). Praca pracą, projekty projektami, ale kiedy tylko one, moje dzieciaki, mają czas, rzucam wszystko, przekładam cały plan, wywracam kalendarz do góry nogami i jestem dla nich (...). Moja mała wielka rodzina - wyznała na Instagramie Ewa Chodakowska.

Trenerka wszystkich Polek wykorzystała również sytuację, żeby zaapelować do swoich fanek.

Ty też zadzwoń dziś do swoich najbliższych. Znajdź czas. Jeśli trzeba, przebacz, wyciągnij rękę. Nigdy tego nie pożałujesz - napisała.

Ewa Chodakowska raczej nie przypuszczała, że jej zdjęcie i osobiste wyznanie wywoła aż taką burzę w Internecie. Jedna z fanek wypomniała trenerce, że ta nie ma jeszcze dzieci.

Wszystko super i piękne, cudowne życie prowadzisz. Aczkolwiek żal mi ciebie bardzo, gdyż jako kobieta w tak zaawansowanym wieku nie masz dzieci. To smutne.

Złośliwy komentarz nie pozostał bez odpowiedzi.

Kochanie, w obliczu XXI wieku 40-latki rodzą bez całej otoczki zaawansowanego wieku. Niech nie będzie ci mnie żal. Będę miała dzieci wtedy, kiedy chce. Nie wtedy, kiedy innym się wydaje, że powinnam. Mam czas - odpisała Ewa Chodakowska.

W komentarzach pod postem trenerki rozgorzała się dyskusja wśród jej fanek. Ewa Chodakowska w kilku słowach odniosła się do niej.

Może i chcę, ale jeszcze nie teraz. Myślę, że za 3 lata. Jest jakaś presja, zwłaszcza w Polsce, że kobieta około 40 lat to już za stara na dzieci. Ja uważam, że kobieta około czterdziestki staje się właśnie kobietą świadomą, dojrzałą emocjonalnie i gotową (...). Plany można mieć, a Bóg się z planów może zaśmiać i zrobić swoje. Co ma być, to będzie.

AG

Więcej o:
Komentarze (159)
Fanka skrytykowała Ewę Chodakowską, że ta nie ma jeszcze dzieci. Trenerka odpowiedziała i wdała się w dyskusję
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ad

  Oceniono 199 razy 165

  Odezwały się matko Polki, dla których jedynym celem w życiu jest posiadanie męża i potomstwa.

 • Gość: ol

  Oceniono 173 razy 155

  Jak można się komuś tak wpier...ać w intymność???!!!
  Siedzą te "matki polki" przy garach i koniecznie chcą, żeby inni żyli ich życiem, wtedy nie będą się czuły takie nic nie znaczące. Zapomniały o jednym, brak pasji, zainteresowań, samorozwoju odbija sie również na dzieciach, które czerpią wzorce również z domu..

  Drugą sprawą jest to, że niektórzy chcą a nie mogą, co wyznała kiedyś Torbicka, której takie frustratki zarzucały, że dobrze wygląda, bo nie ma dzieci. Robiły to na tyle często, wrecz hejtowały, że jest leniwa i nastawiona tylko na karierę, że w końcu, zeby przerwać ten hejt, powiedziała o swoim problemie. Nie wiem tylko, dlaczego nie patrzą np. na taką Steczkowską z trójką dzieci,..
  Można też nie chcieć mieć dzieci, jak Maria Czubaszek i jej mąz Karolak.

  Niech każdy wybiera swój model na życie i sie nim zajmuje, a nie ustawia życie innym.
  Swoją drogą, niestety często im mniej ciekawi ludzie, tym chętniej geny przenoszą. Nie moga iść w jakość to idą w ilość, potem mamy elektorat pis ja sie patrzy Takiemu Radziwiłłowi potrzebna była do tego ósemka, Terlikowskiemu czwórka, itp.

 • panbies

  Oceniono 128 razy 104

  Smutne jest to, że dla niektórych smutne jest to, że kobieta nie ma dzieci.
  Smutne jest to, że jakakolwiek kobieta może tak twierdzić.
  Smutne jest to, że takie matki Polki istnieją i macicę swoją i innych do rodzenia zmuszają.

 • Gość: ania

  Oceniono 89 razy 75

  Takie komentarze to piszą albo sfrustrowane matki Polki, które życie rodzinne rozczarowało i muszą odreagować na kimś komu zazdroszczą, albo równie sfrustrowane stare panny, które czują społeczną presję i odreagowują na kimś, kto wydaje się mimo niej być szczęśliwy. W każdym razie nikt, kim warto by było się przejmować.

 • lia.13

  Oceniono 74 razy 68

  Chodakowska ani mnie grzeje ani ziębi, bo nie ćwiczę żadnych tych fitnessów, ani z nią, ani z Lewandowską czy kimkolwiek innym. Wyjątkiem były 3 tygodnie przed ślubem, gdy okazało się, że w wakacje przytyłam i w kieckę się nie mieszczę :p
  Ale! Kurde, ludzie, jak można? Jak można tak się drugiemu wpierniczać w życie? I jeszcze za jakiejś takiej pozycji wyższości wyrażać żal, że ktoś nie ma dzieci? Może Chodakowska nie chce, a może nie może mieć dzieci? Rozumiem, że autorka tego żenującego komentarza ma dzieci. Co będzie, jeśli to dziecko kiedyś ciężko zachoruje? Czy chętnie będzie wysłuchiwać tekstów "ale mi Ciebie żal, że takie chore dziecko masz"? No pewnych rzeczy się po prostu nie mówi, lepiej przemilczeć, bo to NIE nasza sprawa.

 • minkat

  Oceniono 76 razy 68

  nie wiedzialam, ze jestem w zaawansowanym wieku. pewnie wedle tej "zatroskanej" powinnam juz szukac ciuchow do trumny. matko co za durne pindy.

  niech sie swoimi dziecmi zajmie zamiast siedziec na fejsie. jak sie urodzilo to trzeba jeszcze wychowac bo -wnioskujac z ilosci polmozgow w Polsce- urodzic kazda glupia potrafi, a pozniej takie bydlaki samopas biegaja i hajluja.

 • Gość: ona33

  Oceniono 54 razy 46

  Żal mi tych "matek Polek" co myślą stereotypowo,że niby nie mając dzieci nie można być szczęśliwym. Nie każda kobieta nadaje się na matkę i lepiej aby rodziły późno i świadomie lub wcale niż w wieku 16 lat i zabijały albo oddawały dzieci lub też klepały biedę.

 • Gość: xxx

  Oceniono 46 razy 40

  a gdzie jest powiedziane, że kobieta musi mieć dziecko? To jakiś przymus? A może nie chce jeszcze jednej męczennicy czy ofiary na ten wstrętny świat sprowadzać!!!??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX