Kim Cattrall przeżyła rodzinną tragedię. Teraz atakuje Sarah Jessikę Parker: Nie potrzebuję twojej miłości i wsparcia

Kim Cattrall dodała wpis na Instagramie, w którym apeluje do swojej serialowej koleżanki, Sarah Jessiki Parker, żeby ta przestała wykorzystywać śmierć jej brata.

Rodzinę Kim Cattrall, znanej głównie z roli Samanthy w kultowym serialu "Seks w wielkim mieście", dotknęła ostatnio okropna tragedia. Jej brat zaginął pod koniec stycznia tego roku i kilku dni później został odnaleziony martwy. 

Na Instagramie gwiazda dodała zdjęcie z bratem, podziękowała za wsparcie i zaapelowała o odrobinę prywatności w tym ciężkim czasie.

To ogromny smutek, że ja i moja rodzina musimy ogłosić niespodziewaną śmierć naszego syna i brata, Chrisa Cattralla. Chcemy teraz prosić o prywatność, ale dziękujemy też wszystkim za ogrom miłości i wsparcia w tym ciężkim czasie - napisała.

Kilka dni później dodała kolejny wpis z podziękowaniem za wsparcie fanów serialu.

Jednak wczoraj na Instagramie, Kim dodała wpis, który bezpośrednio dotyczy jednej osoby, jej koleżanki z planu "Seksu..." - Sarah Jessiki Parker. Zamiast zdjęcia Cattrall dodała napis "Nie potrzebuję twojej miłości i wsparcia w tym trudnym czasie, Sarah Jessica Parker" i wymowny opis. 

Moja mama spytała mnie dziś "Kiedy ta hipokrytka Sarah Jessica Parker zostawi cię w spokoju?". Twoje nieustanne próby nawiązywania kontaktu są dla mnie bolesnym przypomnieniem o tym, jak okrutna naprawdę byłaś i jesteś. Pozwól, że to wyjaśnię (jakbym wcześniej tego nie robiła). Nie jesteś moją rodziną. Nie jesteś moją przyjaciółką. Piszę do ciebie ostatni raz, żebyś przestała wykorzystywać tragedię mojej rodziny, żeby odbudować swój wizerunek "miłej dziewczyny" - napisała.

Dodała też link do artykułu NY Post, w którym opisane są relacje między Parker a Cattrall, które były dalekie od tego, co przedstawiały ich serialowe bohaterki. To właśnie konflikt między nimi miał być jednym z powodów, przez które "Seks w wielkim mieście nie wróci na ekrany".

Sarah Jessica Parker nie odpowiedziała jeszcze na wpis Cattrall, ale wzbudził on wiele emocji wśród internautów. Wielu z nich uważa, że takie sprawy powinny pozostać tylko między nimi, zarzucają Cattrall brak umiejętności wybaczania. Inni stoją po stronie swojej idolki i tłumaczą jej zachowanie trudną sytuacją rodzinną, podczas której ciężko kontrolować emocje. 

A Wy co sądzicie?

OG

Gwiazdy, które powiększyły sobie usta. U niektórych zmiana jest widoczna na pierwszy rzut oka

Więcej o:
Komentarze (4)
Kim Cattrall przeżyła rodzinną tragedię. Teraz atakuje Sarah Jessikę Parker: Nie potrzebuję twojej miłości i wsparcia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • elenem

    Oceniono 7 razy 7

    Hm... nie wiemy co między tymi dwiema paniami zaszło, ze jedna o drugiej ma tak złe zdanie i nie chce porozumienia ani nawet wspólczucia. Byc moze Kim Cattrall ma swoje powody. Byłoby jednak bardziej elegancko gdyby napisała jej to na pw a nie publicznie. Z drugiej strony skoro Sarah wie o co chodzi to po co prowokuje ją publicznie? bycie dobrą na siłe nie ma sensu.

  • Gość: oj

    Oceniono 9 razy -3

    zagranie bardzo nie fair, w doopie mam jaka Parker jest prywatnie, wolę ją jako aktorkę, ma większą charyzmę

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX