Komentarze (212)
Jan Szyszko: "A kto to jest Kinga Rusin?". Dziennikarka odpowiada
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: Ekolog-rolnik

  Oceniono 7 razy 7

  A kto to jest Kinga Rusin. Marnej jakości, trącona zębem czasu celebrytka szukająca poklasku wśród mieszczuchów oderwanych od rzeczywistości, mieniących się obrońcami przyrody. Fajnie jest pisać "ekofiołowate" bzdury z cieplutkiego mieszkanka na 6 piętrze w mieście. Mięsko na obiadek skórzane buty, torebeczki itd. tym nie gardzicie. Wręcz przeciwnie.ciepełko z kaloryferka też jest dobre, pomimo smogu. Co tacy jak ona wiedzą o tym ...z czym my rolnicy musimy borykać się codziennie. Ona szuka taniego rozgłosu, ponieważ potrzebne jest to podstarzałej pani, aby jeszcze dryfować na salonach.

 • Gość: ha

  Oceniono 6 razy 6

  Wiecie co jest najciekawsze? że te same osoby, mieszkające na białołęce czy ursynowie, publikują poparcie dla kingi rusin, łosia, czy paradują przeciwko szyszce, a gdy hordy dzików wkraczają im na osiedla płaczą i nawołują, by "coś zrobić z tymi dzikami" i już wtedy myśliwi tacy be nie są...

 • Gość: Riko

  Oceniono 8 razy 6

  Łatwo dbać o środowisko jak się jest bogatym i myśli o Rodos. Gorzej jak trzeba pracować na chleb przy wycinkach lasu lub w firmach związanych z futrami. To są duże zakłady pracy, które chce się zamykać, a co z ludźmi i ich rodzinami?

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Artykuł sponsorowany?Usuwacie nieprzychylne komentarze o Kini.Warto to obserwować

 • Tomek MT

  Oceniono 5 razy 5

  Kinga Rusin -pani która zrobi wszystko, żeby jej kariera szła po jej myśli. Pseudointeligentna dziennikarka, która chamstwem i arogancją, oraz wyglądem nadrabia podstawowe braki w edukacji. Podszywa się w sieci za kogoś kim nie jest, żeby zgnoić kogoś innego (ups tu inteligencja zaszwankowała-zapomniała zmienić nicka w odpowiedzi na własne pytania), dla kariery poświęci wszystko, męża już poświęciła, ale kuźwa wielkie holyłód ma swoją cenę

 • Piotr C

  Oceniono 5 razy 5

  Ja nie ma mam pojęcia, kto to jest Kinga Rusin - i w niczym mi to nie przeszkadza.

 • gczern

  Oceniono 5 razy 5

  A kim jest Rusin? to teraz o człowieku świadczy znajomość celebrytek? puknijcie się w te puste tefaenowe łby

 • Gość: kretko

  Oceniono 9 razy 5

  W żaden sposób nie popieram działań pana Szyszki. Uważam go za wyjątkowego szkodnika, ale z jednym się zgadzam. Jeśli się nie ogląda śniadaniowego tvn i nie czyta pudelka, to trudno wiedzieć kim jest pani Rusin.

 • Gość: M.

  Oceniono 4 razy 4

  Pal licho szyszkę, ale zachodzę w głowę kto finansuje aktywność Pani Rusin związaną z "ekologią". Na 100% jednak ten inwestor żałuje grosza na eksperta, który by tę Panią podszkolił z elementarnej wiedzy na temat ochrony przyrody i zarządzania populacjami dzikich zwierząt. Umiłowanie zwierząt to nie "pocałuski" z pieskiem, ani fotografowanie się z dzikimi zwierzętami, prawdziwy miłośnik przyrody wie jak dbać o rośliny i zwierzęta tak, by sobie wzajemnie nie zagrażały, ani nie wchodziły w konflikt z człowiekiem. Zabijanie dla trofeów i fotografii jest barbarzyństwem, ale dbanie o rozwój i zdrowie populacji dzikich zwierząt (niestety czasem wymagające drastycznych rozwiązań) jest nie tylko koniecznością, ale i naszym obowiązkiem. Fajnie, że Pani Kinga kreuje modę na styl eko, jest to bardzo chwalebne, ale już fanatyzm i mega przegięcie w tą stronę jest zwyczajnie szkodliwe. Ta Pani jest dziennikarką i już z racji wykonywanego zawodu powinna być dobrze przygotowana merytorycznie i nigdy nie powinna sobie pozwalać na argumenty ad personam i pyskówki. Dziwię się, że z jej zapleczem, nigdy nie zdecydowała się na publiczną debatę, dyskusję z przywoływanymi przez siebie "szkodnikami". Nawet nie mam tutaj na myśli szyszki, ale innych ekspertów, których ta Pani dyskredytuje jedynie dlatego, że zostali mianowani przez "zły rząd pisu", a milczy o ich dorobku, doświadczeniu i autorytecie. Lubiłam bardzo Panią Rusin i nie spodziewałabym się nigdy, że pozwoli sobie na to, by bezrefleksyjnie agitować na rzecz danej frakcji, nie zadając sobie trudu wysłuchania strony przeciwnej i merytorycznej dyskusji z nią.

 • Gość: rurku

  Oceniono 4 razy 4

  Czy pani Rusin zapomniała, że jej ukochany prezydent, Bronek "Bul" Komorowski też poluje?

 • Gość: Aurelia

  Oceniono 6 razy 4

  A kto to jest p. Kinga Rusin ?

 • Gość: Michal

  Oceniono 4 razy 4

  Wszyscy teraz Rusin w tyłek wejdźcie

 • Gość: Gozciuwa

  Oceniono 4 razy 4

  K R jest glupia i ma wszy! Tyle w temacie

 • Gość: janek

  Oceniono 4 razy 4

  nastepna nawiedzona

 • zmichalg1

  Oceniono 4 razy 4

  Pytanie: Co trzeba zrobić, aby wyrósł las?
  Odpowiedź: Najpierw trzeba posadzić szyszkę.

 • Gość: Tomek

  Oceniono 6 razy 4

  Popieramy. Natychmiast pod sąd

 • Leszek Rybakowski

  Oceniono 3 razy 3

  Szyszko debilem się urodził i debilem umrze zresztą jak każdy PiS-dzielec.

 • Gość: Er

  Oceniono 5 razy 3

  Rusin to żałosna ignorantka. Mozna sie nie zgadzac z Szyszko, ale wsrod ludzi zajmujacych sie srodowiskiem uznawany jest jako facet z imponujaca wiedzą. Rusin nie ma zadnego wyksztalcenia bo to medialne to na poziom Lisa i Lisowej wystarczy. Przeciez ona gada o niczym . Jakos tej baby nie obchodza "obozy koncentracyjne" dla kur. Hipokryzja az jej z butow, oczywiscie skorzanych wychodzi.

 • Gość: Fhk

  Oceniono 3 razy 3

  Co ty kinga pie...sz lewacki tluku

 • Emma Bowary

  Oceniono 5 razy 3

  Pani Kinga Rusin to celebrytka- mądrala, która nie ma pojęcia o leśnictwie, ale udaje eksperta.

 • klarb

  Oceniono 5 razy 3

  Panie Szyszko od dawna wiem, kim jest Kinga Rusin, natomiast kim pan jest dowiedziałam się niedawno.

 • 99venus

  Oceniono 3 razy 3

  Szyszko nie wie jeszcze nic o wielu innych ludziach i sprawach.Nawet nie wie,że przyjdzie dzień kiedy pójdzie siedzieć.

 • Gość: betwet

  Oceniono 5 razy 3

  A kto to jest Kinga Rusin? Rosjanka? Ukrainka? Żydówka? Resortowa? Bo o Polce by nie pisali!

 • login-xyz

  Oceniono 3 razy 3

  A kto to jest szyszka!? Juz tlumaczem.. Jest dziewo, som galenzie, wiszom szyszki.. szyszki spadajom z dziewa prosto na leb.. A kto to jest zolandz? juz tlumaczem..

 • ritzy

  Oceniono 9 razy 3

  Powinni przedmiot pt. Kinga Rusin do szkół wprowadzić. W ten sposób nie dochodziło by do tak kompromitujących sytuacji, że ludzie - poza przymułami i nastolatkami śledzącymi życie celebrytów - nie wiedzą kto to zacz jest.

 • Gość: Ekolog - rolnik

  Oceniono 4 razy 2

  Szkoda tylko hejt ze strony Kingi Rusin odbierany jest przez puste społeczeństwo z aprobatą. Zabierają głos i najgłośniej krzyczą ci co uprawiają "pstrokaciznę umysłową" (Patrz Kingunia). Nie ma Pojęcia o ekosystemach, jakimi prawami rządzi się natura. Nadawanie zwierzętom cech ludzkich (ogólna bambinizacja - od jelonka BAMBI) to pomylenie z poplątaniem. Całowanie w pyszczki rasowych piesków to nie ekologia. Łoś, jeleń, sarna, dzik, lis..itd. to dzikie zwierzęta, które niestety chciał bądź nie są skazane na byt z człowiekiem. Ale bez przesady niech żyją dziko w ramach regulowania populacji osobniczej.

 • domingez78

  Oceniono 2 razy 2

  Pani Rusin niech się zajmie porządnym dziennikarstwem a nie plotami.
  O środowisku też nie ma bladego pojęcia ale pierwsza aby głupoty gadać.
  Pseudo ekolodzy z Bożej łaski są gorsi dla środowiska i społeczeństwa niż dżuma i cholera razem wzięte.
  Porozmawiajcie z ludźmi, którzy zawodowo się zajmują przyrodą to się dowiecie,że domorosle pomysły pseudoekologow tylko szkodzą.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Ok, ale kto to jest ta Kinga Rusin i czym się zasłużyła? Wymieni mi ktoś zasługi i osiągnięcia tej Kingi Rusin, kimkolwiek jest?

 • liftertoja

  Oceniono 2 razy 2

  Może będzie prościej i szybciej jak pan Szyszko powie co dla odmiany WIE. Bo jesli bedzie po kolei wymienial to, o czym nie ma pojecia, to moze to dluuugo potrwac.

 • Emma Bowary

  Oceniono 4 razy 2

  Pani Kinga Rusin to celebrytka- mądrala , która nie ma pojęcia o leśnictwie , ale udaje eksperta.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Kto to jest Szyszko ,zakazana gęba ,szkodnik kombinator

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  A to jest ten Szyszko co lasy powicinal Szkoda że mu porządna szyszka na łeb nie upadła!

 • Gość: goplana

  Oceniono 2 razy 2

  a kim jest Szyszko? - promowanym przez Nie-rząd wielkim NIKIM

 • Gość: Iwona

  Oceniono 2 razy 2

  Szyszko robi z siebie większego idiotę niż jest. Chociaż nie wiem czy można być jeszcze większym debilem.

 • kary077

  Oceniono 2 razy 2

  Minister lub polityk na stanowisku zwykle nie ma czasu na telewizje śniadaniowe,pisma celebryckie i reality show..Co w tym dziwnego?

 • moppymoppy

  Oceniono 2 razy 2

  Wystarczy spojrzeć na tę inteligentną mordę !

 • Tomek MT

  Oceniono 4 razy 2

  Kinga Rusin. To ta Pani która sama sobie zadaje pytania na czacie i odpowiada na nie tak, żeby wypromować samą siebie. (zapomniała zmienić nicka) Tak, autorytet.

 • sholay

  Oceniono 4 razy 2

  A kim jest Kinga Rusin? Prowadzącą telewizję śniadaniową w TVN. Całkiem łatwo nie wiedzieć. Wystarczy nie oglądać telewizji i nie czytywać kolorowej prasy bulwarowej. Znam całe mnóstwo ludzi, którzy o niej nie słyszeli. A ci co słyszeli i widzieli co wygaduje i wypisuje niespecjalnie uznają ją za eksperta od ochrony środowiska.

  &

 • krolikula

  Oceniono 4 razy 2

  Za to wszyscy wiedza kim jest Szyszko-największym niszczycielem(bezkarnym)polskiej przyrody.Jakby tego mało było,został przewodniczącym komisji ochrony środowiska.

 • Gość: warszawianka

  Oceniono 4 razy 2

  dalej rżnie głupa ten chłop pańszczyżniany i to cos nazywa się profesorem co za żenada nawet patrzeć na to cos nie mozna a co dopiero słuchać może zaszyjesz się w tej swojej stodole i nie pokazuj tej swojej "pięknej mordeczki" bo mamy juz niesmak w ogladaniu chłopa z okresu pańszczyzny takich tylko mozemy oglądać na kartach historii przesyt mamy żenujący widok wystarczy tego cyrku """profesorku" moze podaj rączke pawłowicz i ruszczie razem w lasy bo pasujecie oboje do dzikiej przyrody !!!!!!

 • KRECIK424

  Oceniono 4 razy 2

  Szyszki to pali się w piecu a szyszko to jest nie wiadomo do czego?

 • kitciwoko

  Oceniono 2 razy 2

  Dać im strzelby, niech dyskutują. Ktokolwiek przegra, Polska zyska.

 • borysoo1

  Oceniono 1 raz 1

  Ludzie jak Pani Rusin maja duże przebicie i mogła dużo dobrego dla przyrody zdziałać. Problem jest tylko to, ze Pani Rusin posługuje sie w działaniu i ocenie emocjami a brak jej wiedzy o jakimkolwiek doświadczeniu nie wspominając. Skutkiem tego jest walka nie tam gdzie tego wymaga interes przyrody, to co jej sie wydaje dobre może mieć zupełnie inne przełożenie na przyrodę ale skąd ona ma to wiedzieć jeśli nie ma elementarnej podbudowy jaka jest wiedza. Jeśli będzie wytrwała to zrobi nieodwracalne szkody, tylko tyle i aż tyle.

 • Gość: Fox

  Oceniono 1 raz 1

  Jak ta nasza Polska ziemia się zmieniła.. Ile zielonego robactwa zaplutego w swojej pseudo propagandzie wypeľzło.. Trzeba natychmiast zrobić jakiś solidny oprysk żeby to coś się nie rozmnażało..

 • mazbip

  Oceniono 1 raz 1

  Ja tez nie wiem i wcale mi to nie przeszkadza. Do p. ministra Szyszko czuje duzy szacunek. Czlowiek ktory nie traci zdrowego rozsadku i nie daje sie szantazowac zielonym Fanatykom jak rowniez dyktaturze UE. Czy Rusin to ta pani, ktora tak niechlujnie mowi w tle?

 • Michał Ziemiec

  Oceniono 1 raz 1

  ten bufon niewiedzialby jak odpowiedziec Pani Monice ,bo zagonila by go w kozi rog HHEHEEHEHE

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX