"A kto to jest Kinga Rusin?" - pytał Szyszko. Dziennikarka odpowiada w swoim stylu

Kinga Rusin głośno mówiła o tym, że nie popiera działań Jana Szyszki. W rozmowie z Wirtualną Polską były minister środowiska stwierdził, że nie wie, kim ona jest. Teraz dziennikarka odpowiedziała.

Kinga Rusin mocno angażuje się w sprawy ochrony środowiska. Podczas posiedzenia komisji ochrony środowiska, gdzie tematem przewodnim było prawo łowieckie, dziennikarka w mocnych słowach zaatakowała byłego ministra środowiska, Jana Szyszkę. Po zakończeniu obrad jeden z dziennikarzy zapytał go o wypowiedź Rusin.

Szyszko odpowiedział wtedy, że nie wie, kim ona jest:

A kto to jest Kinga Rusin? Proszę się zapytać tej pani, bo ja nie wiem o kogo chodzi - powiedział polityk.

Dziennikarka odpowiedziała na to wyznanie byłego ministra i przy okazji wyraziła swoje zdanie na temat jego działalności. Na Facebooku umieściła wpis, który zaczęła od mocnych słów i odniosła się do jego wypowiedzi na jej temat.

Szyszko "nie wie", kim jest Kinga Rusin, ale Kinga Rusin i miliony Polaków WIEDZĄ, kim jest Jan Szyszko: MINISTREM ZAGŁADY ŚRODOWISKA! - napisała.

Jej zdaniem powinien on stanąć przed Trybunałem Stanu i odpowiedzieć za sprzeniewierzanie się swoim obowiązkom ustawowym. Dziennikarka rozpisała w punktach zadania ministra środowiska, których on nie wypełnił. Chodzi o m.in. ochronę przyrody i kształtowanie środowiska oraz ochronę zwierzyny.

W komentarzach wywołała się dyskusja na temat działań polityków. Internauci zostawili także wiele słów uznania dla postawy Kingi Rusin. Dziękują jej za to, że jako osoba publiczna angażuje się w ochronę środowiska i nagłaśnia problem.

Brawo, pani Kingo, trzymam kciuki. W pani i pani podobnym cała nadzieja, że jeszcze coś z naszej przyrody ocaleje.
Popieram panią w 100%. I dziękuję za pani zaangażowanie w sprawę, która jest naszym dziedzictwem i dobrem narodowym.
Dziękuję za to, co pani robi - piszą.

Zwrócili także uwagę na zachowanie byłego ministra Szyszki. Ich zdaniem doskonale wie on, kim jest Rusin, tylko się po prostu boi.

On doskonale wie, kto to Kinga Rusin, tylko trzęsie portkami ze strachu. Ignorant - czytamy w komentarzach.

My również dołączamy się do tych głosów. Brawo, Pani Kingo!

AW

Rusin odniosła się do afery futrzanej. Naturalne czy sztuczne? Sprawdziliśmy. Reakcja dziennikarki bezcenna

Więcej o:
Komentarze (212)
Jan Szyszko: "A kto to jest Kinga Rusin?". Dziennikarka odpowiada
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • boshary

  Oceniono 127 razy 85

  Pani Kingo brawo takich prymitywnych typów (sory) nie powinno być w polityce nie wspominając o tak WAŻNYM dla Polaków ministerstwie. To taki sam prymitywny człowiek w zachowaniu jak i ten z Torunia.

 • czymaciewolnylogin

  Oceniono 103 razy 81

  Panie Ministrze, nie jest istotne kim jest pani Kinga Rusin, ale to, o czym i co mówi. I o to Pana zapytano! Pana odpowiedź jest arogancka.

 • Gość: Aneta

  Oceniono 117 razy 79

  Brawo Pani Kingo!!! Szyszko przed Trybunał Stanu!!!!

 • Gość: Ewa

  Oceniono 108 razy 72

  Brawo p,Kingo

 • Oceniono 69 razy 55

  Wystarczy spojrzeć na jego gębę toż to rydzykowy oszolom jaki z niego obrońca przyrody kasa się liczy profesor ? chyba za przynależność do PZPR z dawnej epoki

 • Gość: niko

  Oceniono 79 razy 55

  Brawo Kinga! Jesteśmy z tobą, popieramy i wspieramy!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX