Już jest zwiastun nowych "Kuchennych rewolucji". Wysypywanie produktów na głowę to dopiero początek. "Ku*wa, nie wyrobię!"

22 lutego odbędzie się premiera pierwszego odcinka nowego sezonu "Kuchennych rewolucji". Zapowiada się naprawdę ciekawa edycja, a Magda Gessler będzie jeszcze bardziej szokować.

"Kuchenne rewolucje" wracają na antenę. Premiera 17. sezonu odbędzie się we wtorek 22 lutego o 21:30. Nowa edycja zapowiada się bardzo emocjonująco. Już po zwiastunie widać, że Magda Gessler nie będzie potrafiła utrzymać nerwów na wodzy i wiele razy puszczą jej hamulce.

Magda Gessler oczywiście pozostaje wierna swojemu stylowi pracy. Między innymi takie słowa pojawiają się w oficjalnym zwiastunie:

Niejadalne.
Po prostu dramat.
Skandal.

Nie obędzie się także bez mocniejszych wyrażeń.

A ten pie***nik, to co to?
Kto tu, k***a, jest szefem?
Ja przysięgam, k***a, nie wyrobię.

Możemy zobaczyć również reakcje restauratorki, która w tym sezonie będzie wyjątkowo ostra. W zwiastunie obsypuje personel restauracji produktami spożywczymi. Nie obędzie się także bez ostrzeżeń o zerwaniu rewolucji.

Rzeczywiście, zapowiada się bardzo ciekawie. My nie możemy się doczekać, a Wy?

"Kuchenne rewolucje"

"Kuchenne rewolucje" według autorskiego raportu nt. gwiazd TV przygotowanego przez dom mediowy MullenLowe MediaHub w 2017 roku zarobiły dla swojej stacji 196,7 mln zł. Program cieszy się ogromną popularnością, jednak wzbudza wiele kontrowersji. Nie wszystkim bowiem podoba się zachowanie Magdy Gessler, która czasami robi rzeczy, na które nikt inny by się nie odważył.

AW

Więcej o:
Komentarze (66)
"Kuchenne rewolucje". Zwiastun nowego sezonu. Magda Gessler jeszcze nie była tak ostra
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • solejrolia

  Oceniono 14 razy 10

  Bardzo lubię ten program.
  Świetnie pokazuje, jak w naszym kraju prowadzone są firmy, jak wiele błędów potrafią popełniać właściciele, jak nie znają się na niczym a rżną panów.No i co potrafią ( a właściwie czego nie potrafią) pracownicy, ludzie którym płaci się za pracowanie...
  Szkoda, że w innych branżach nie ma takich programów. Jest program o salonach fryzjerskich, ale np jak to wygląda u stolarzy, albo w firmie brukarskiej- też mogłoby to być ciekawe :-)

 • Gość: Ida

  Oceniono 33 razy 9

  Ja można tak poniżać ludzi? Co ta kobieta sobą reprezentuje? Nie oglądam tego już z powodu jej zachowania. A ci ludzie zgłaszają się do programu wiedząc, że zostaną sponiewierani przez babę z doczepami. Później przyjdzie do takiego lokalu klient i będzie się w oczy śmiał z takiego właściciela restauracji którego ośmieszyła Magda Gessler na oczach całej Polski. Wiem, że mnóstwo ludzi będzie ją bronić i zachwycać się nią ale moim zdaniem zachowanie tej kobiety pozostawia wiele do życzenia.

 • Gość: mania

  Oceniono 33 razy 7

  nie rozumiem jej fenomenu - zachowuje się jak RASOWA WYWŁOKA, chamstwo jej aż loki poskręcało, gotować nie umie (potrafi jedynie widowiskowo posypywać gotowe potrawy ziołami), zna 5 przepisów które każe gotować w poprawianych restauracjach, a jej aparycja z kudłami w kuchni bardziej odstręcza niż zachęca do jedzenia !!!!

 • Gość: gość

  Oceniono 19 razy 5

  gość: musiałaby ta ohydna ropucha trafić na mnie, szybko zostałaby sprowadzona na ziemię jakby w odwrocie te rozczochrane kudły też zostałyby obsypane odpadami z kuchni.Może zrozumiałaby, że jej popisy nie robią na nikim dobrego wrażenia, następnie zapytałabym przed kamerą ją przed kamerą jak się czuje?

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 9 razy 5

  Magda! <3

 • lica79

  Oceniono 14 razy 4

  Nie jestem jej fanem ale bez wątpienia wykonuje BARDZO POŻYTECZNA ROBOTĘ. Ręce opadają patrząc czym i jak Ci ludzie nas karmią. To jedyny sposób żeby ucywilizować polska gastronomię po której jak się okazuje latwon skończyć z zatruciem pokarmowym.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX