Niegdyś na szklanym ekranie widywaliśmy ją codziennie. Dziś usunęła się w cień. Jak wygląda? Ciemne włosy to strzał w 10!

Agnieszka Warchulska rzadko pojawia się na czerwonym dywanie i celebryckich imprezach. W ubiegłą środę przypomniała o sobie, pojawiając się na pokazie Bizuu. Całkiem odmieniona!

Słuch o Agnieszce Warchulskej, znanej z takich produkcji jak "Dług", "Pierwszy milion" czy też ról z najpopularniejszych polskich serialach, nieco zaginął. Choć aktorstwo jest jej wielką pasją, kariera nie jest już jej najważniejszym życiowym celem.

To tylko fragment mojego życia. To jedna z nitek w gobelinie, z którego utkany jest mój świat - mówiła kilka lat temu, zaznaczając, że od kilku lat najważniejsi są dla niej synowie, których wychowuje wraz z Przemysławem Sadowskim.
Zależy mi na pracy, ale jeśli mam zostawić Jaśka i Franka, spędzać czas bez nich i bez męża, to muszą to być albo bardzo duże pieniądze, które dadzą mi poczucie, że później będziemy mogli spędzić urocze wakacje, albo musi to być fajna artystycznie produkcja. Coraz mniej mi się chce robić cokolwiek tylko po to, by po prostu funkcjonować jako aktorka - dodała wówczas.

W minioną środę najwyraźniej sprawiła sobie "wieczór dla siebie", ponieważ pokazała się na pokazie marki Bizuu. Nie sposób nie zwrócić uwagi na jej odmieniony wygląd.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>>>>

Aktorka prezentowała się wyjątkowo korzystnie. Przyciemnione włosy dodały jej pazura. Natomiast skromna stylizacja w jednym kolorze to klasa sama w sobie! Chcielibyśmy częściej widywać ją na warszawskich salonach. A wy?

MM

Więcej o:
Komentarze (21)
Agnieszka Warchulska: jak dziś wygląda? Po długiej nieobecności przyszła na pokaz BIZUU
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: mama

  Oceniono 59 razy 55

  brawo za brak botoksu i godne starzenie się. Nie wierzyłam, gdy zobaczyłam zmarszczki na czole.

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 46 razy 44

  Wygląda bardzo ładnie! <3

 • Gość: Gość

  Oceniono 42 razy 40

  Jedyna, która nie ma wybotoksowanego czoła

 • Gość: A..

  Oceniono 35 razy 35

  Ładnie wygląda

 • Gość: luska

  Oceniono 31 razy 31

  przyzwoita i piekna, znamy się na codzien i można tak wlasnie o niej powiedziec

 • Gość: Obserwator

  Oceniono 28 razy 28

  Pięknie i elegancko.

  Dzisiaj to rzadki widok.

 • Gość: Aaaaa

  Oceniono 28 razy 28

  Jest świetną aktorką. Szkoda, ze tak mało się pojawia

 • Gość: równiwiekiem

  Oceniono 24 razy 24

  starzeć to się zaczęła Pani Szaflarska gdy obchodziła 100 urodziny,a Agnieszka jest dojrzałą ,piękną i mądrą kobietą,a rysy na czole to jej "znak firmowy" jakbyście nie pamiętali,
  a nie zmarszczki

 • Gość: marta

  Oceniono 19 razy 19

  To nie są ciemne włosy. Poza tym przefajna babeczka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX