Kylie Jenner gustuje w jednym typie mężczyzn. Kim jest ojciec jej dziecka, Travis Scott, i co go łączy z byłymi jej partnerami?

Kylie Jenner kilka dni temu po raz pierwszy została matką. Ojcem małej Stormi jest Travis Scott. O matce dziecka wiemy sporo, a o ojcu?

Kylie Jenner po trzech latach związku z Tygą związała się z raperem PartyNextDoor, a od maja 2017 roku spotyka się z Travisem Scottem. Kylie ewidentnie gustuje w muzykach, bo za każdym razem wiąże się z właśnie z raperem. Choć Kylie i Travis spotykają się niecały rok, już doczekali się swojego pierwszego dziecka - córki Stormi Webster. Skąd takie nazwisko? Okazuje się, że Travis Scott to tylko pseudonim artystyczny. 

25-letni raper tak naprawdę nazywa się Jacques Webster. Amerykanin jest autorem tekstów i producentem muzycznym. Swoją karierę rozpoczął w wieku 16 lat i już wtedy skupił się na produkcji hip-hopu. W 2008 roku na portalu społecznościowym Myspace wydał swoją pierwszą płytę.  

ZOBACZ ZDJĘCIA TRAVISA>>>>

Po ukończeniu college'u, Webster przeprowadził się z Houston do Waszyngtonu, aby dalej rozwijać się muzycznie. Następnie przeniósł się do Los Angeles. Niestety, rodzice odcięli się od niego finansowo i był zmuszony do powrotu do Houston. Nie przestawał jednak działać w branży muzycznej. Ostatecznie udało mu się osiągnąć spory sukces. Raper miał szansę wystąpić przed tegorocznym Super Bowl 2018, jednak odwołał swój koncert, bo jak się później okazało, w tym czasie Kylie zaczynała rodzić.

Na początku stycznia pojawiła się informacja, że Scott zostawił swoją ciężarną wówczas partnerkę. Jak widać, doniesienia te okazały się nieprawdziwe. 

Dotychczas, wraz z Kylie, mieszkał w Hidden Hills w Kalifornii. Nie wiadomo, czy po tym, jak ich rodzina się powiększyła, zdecydują się tam pozostać czy przeprowadzą się bliżej rodziny Kardashianów. 

MT

Więcej o:
Komentarze (8)
Kylie Jenner gustuje w jednym typie mężczyzn. Kim jest Travis Scott, ojciec jej córki - Stormi?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • navaira

  Oceniono 6 razy 6

  "W 2008 roku na portalu społecznościowym Myspace wydał swoją pierwszą płytę."

  Aha, a ja w 2018 roku na portalu społecznościowym Snapchat wydałem swoją pierwszą powieść.

 • Gość: gosc

  Oceniono 6 razy 6

  fascynujace.

 • Gość: Fuj

  Oceniono 3 razy 3

  ...i ma roczne dziecko z byla dziewczyna...

 • Gość: gość

  Oceniono 3 razy 3

  Już my wiemy w jakim typie gustuje Kylie. Zresztą jak wszystkie jej siostrunie. I z pewnością nie jest to typ intelektualisty.

 • kitciwoko

  Oceniono 4 razy 2

  Ku...sko lubi czarne zaganiacze. Ale takie śmierdzące, obleśne i na prochach.

 • Gość: opi

  Oceniono 2 razy 2

  Brzydki ale ladniejszy od tego szczurka co byla z nim wczesniej

 • Gość: gosć

  Oceniono 3 razy 1

  szkoda, że na zdjęciu to tyga, a nie travis

 • Gość: Ala

  0

  Jeśli to prawda, że od maja 2017 się z nim spotyka to szybciutko po poznaniu musiała w ciąże zajść skoro teraz urodziła. Za pewno to planowane dziecko

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX