Robert Lewandowski ponownie zostanie ojcem? Głos zabrała jego mama. "Trzeba szybko drugiego potomka"

Anna i Robert Lewandowscy regularnie pytani są o plany dotyczące powiększenia rodziny. Sprawę skomentowała w żartobliwy sposób mama piłkarza.

Podczas sobotniej gali wręczenia nagród tygodnika "Piłka Nożna" Robert Lewandowski już po raz siódmy z rzędu został wybrany najlepszym polskim piłkarzem roku. Nagrodę w jego imieniu odebrała mama piłkarza, Iwona Lewandowska. W pewnym momencie, podczas wręczania statuetki, zapytano ją, kiedy ponownie zobaczymy jej syna z piłką pod koszulką. W ten właśnie sposób w grudniu 2016 roku piłkarz poinformował o ciąży swojej żony, Anny Lewandowskiej.

Jest ze mną Marysia Stachurska, mama Ani, i ona chyba najlepiej będzie wiedziała. W każdym razie Ania bardzo chce mieć [drugie dziecko]. Opowiem taką anegdotę, Klara jest bardzo podobna do Roberta i do mojego męża, więc rodzina Ani mówi: "Aniu, trzeba szybko drugiego potomka, żeby do nas był podobny". Wszystko przed nami" - odpowiedziała z uśmiechem mama najlepszego polskiego piłkarza.

Anna i Robert Lewandowscy urokami rodzicielstwa cieszą się od maja 2017 roku. Wtedy właśnie na świat przyszło ich pierwsze dziecko, córka Klara.

AG

Klara Lewandowska to ulubienica polskich internautów. Takie zdjęcia pokazują jej rodzice

Więcej o:
Komentarze (64)
Robert i Anna Lewandowscy ponownie zostaną rodzicami? Głos zabrała mama piłkarza, Iwona Lewandowska
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: misiek

  Oceniono 20 razy 18

  Juz wczoraj ostrzegalem, ze wiadro z kolejnymi Paniami Lewandowskimi sie wylalo...

 • Gość: Gość

  Oceniono 29 razy 15

  Niektórzy ludzie nie powinni mieć dzieci. Wyobrażacie sobie mieć matkę jak Lewandowska? Cały dzień pod publiczkę na portalach. Ani z dzieckiem nie porozmawia ani w lekcjach nie pomoże (ani Lewy). Nie potrafi nawet przeczytać ze zrozumieniem i prawidłowo przepisać, stad te bzdury o tłuszczu gęsim i miodzie. Poziom emocjonalny zadufanej w sobie 10cio latki, tylko JA JA JA. To dziecko od małości będzie miało łeb zryty. Taki Truman Show.

 • dante_waw

  Oceniono 14 razy 10

  O matko.. drugiej photoshopowej diety cud po ciazy Anny Lewandowskiej moge nie przezyc...

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 6

  Trzeba następnego potomka żeby alimentów więcej było dla Stachurskiej po rozwodzie.

 • Gość: 3XNie

  Oceniono 11 razy 5

  To jest chore! Ilość artykułów na wszystkich portalach przyprawia o...

 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 2

  Takie swojskie "Keeping Up with the Kardashians", w wersji dla ubogich.

 • Gość: Jolanta

  Oceniono 6 razy 2

  I znów ta rodzina namolna Lewandowskich .To są ludzie bez odbycia kultury tacy namolni całą rodziną Ludzie pisze maja ich dość A oni nadal zasmiecaja wszystkie portale.Współczuję im znajomym bo taka rodzinę jak wyrzuciła drzwiami to wchodzi oknem Żadnej kultury ani klasy Kto ich miał nauczyć bo mamuśki też maja braki w wychowaniu Kobiety starsze A zachowują się jak podpórki szczędząc się do kamer Żadnego umiaru i skromności nie mają '

 • Gość: Ojciec

  Oceniono 10 razy 2

  Jakie to nudne.Dziewczyno,musisz się trochę podszkolić co wypada a co nie,bo na razie zachowujesz się jak podlotek,który złapał kamerę i sam siebie ogląda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX