Dawid Ogrodnik wybiegł z gali Bestsellery Empiku. Powód? Jego partnerka zaczęła rodzić

Dawid Ogrodnik w pośpiechu opuścił wtorkowe rozdanie nagród Bestsellery Empiku. Popędził prosto na porodówkę. Jego partnerka urodziła w trakcie trwania gali.

Dawid Ogrodnik i jego partnerka Marta Nieradkiewicz zostali rodzicami. Kobieta zaczęła rodzić, gdy aktor był na gali Bestsellery Empiku 2017. Jak tylko dowiedział się, że dziecko jest w drodze, zostawił wszytko i popędził do ukochanej.

Ogrodnik swoim zachowaniem udowodnił, co jest dla niego najważniejsze! Tego wieczoru miał wręczyć nagrodę w kategorii "Wydarzenie Roku", jednak bez wahania zostawił obowiązki, żeby towarzyszyć partnerce w trakcie porodu i powitać swojego pierworodnego potomka. Na gali zastąpił go Andrzej Piaseczny.

Aktorzy ogłosili, że spodziewają się dziecka dopiero w październiku zeszłego roku. Nieradkiewicz była w już wtedy w czwartym miesiącu ciąży. Para nie mówi wiele o swoim życiu prywatnym, dlatego zapewne jeszcze długo nie poznamy płci i imienia dziecka.

Ogrodnik i Nieradkiewicz poznali się w 2013 roku, podobno od razu zaiskrzyło między nimi. Łączy ich przede wszystkim pasja do aktorstwa. Fani młodą mamę znają z serialu "Barwy Szczęścia", gdzie gra postać Julii.

Rodzicom życzymy wszystkiego najlepszego!

PC

Więcej o:
Komentarze (9)
Dawid Ogrodnik został ojcem! Marta Nieradkiewicz urodziła w trakcie gali Bestsellery Empiku 2017!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 1 raz 1

  Dużo zdrowia dla malucha! :D

 • pan_glosny

  Oceniono 2 razy 0

  Ogrodnik na 3-cim zdjęciu przypomina trochę Zenka Martyniuka :-)

 • lasalu

  Oceniono 3 razy -3

  "Aktorzy ogłosili, że spodziewają się dziecka dopiero w październiku zeszłego roku. Nieradkiewicz była w już wtedy w czwartym miesiącu ciąży."
  O żesz Kulson! Wciąż się spodziewają? W październiku zeszłego roku? W czwartym miesiącu? Co to za potworek?

 • alexcomp

  Oceniono 13 razy -5

  A kim są ci ludzie? Oczywiście oprócz Piaska. Mimo tego, ze ich nie znam, życzę im wszystkiego najlepszego z okazji urodzin potomka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX