Tak wyglądało "tajemne" baby shower Kylie Jenner. Wszystkie panie w identycznych strojach. Najlepszy jest jednak wzór w filiżance

Kylie Jenner w czwartek po raz pierwszy została matką. Zadedykowała swojej córce nagranie, w którym pokazała, jak wyglądało baby shower.

Kylie Jenner w niedzielę oficjalnie poinformowała, że 1. lutego na świat przyszło jej pierwsze dziecko. 20-latka urodziła córkę, której imienia jeszcze nie podała do wiadomości publicznej. Udostępniła jednak nagranie zatytułowane "Dla naszej córki", w którym ukazała najważniejsze wydarzenia z czasu trwania jej ciąży. Znalazły się tam fragmenty z baby shower.

Jak można się domyślać, w związku z tym, że Kylie oczekiwała narodzin dziewczynki, kolorem przewodnim imprezy był kolor różowy. Przyjęcie zostało zorganizowane w ogrodzie, który został ozdobiony różami i pastelowymi meblami. Nie zabrakło słodkości, w tym czekoladowej fontanny. Żeby nikt nie miał wątpliwości, na jakiej znajduje się imprezie, pojawił się jeszcze jeden szczegół, który potwierdzał, że jest to baby shower. W filiżankach, na piance barista umieścił wzór butelki dla dziecka. Przyszła mama, jak i reszta pań obecnych na przyjęciu, była ubrana w satynową, pudrową piżamę. Całe przyjęcie robiło ogromne wrażenie.

ZOBACZ TUTAJ>>>>

Równie imponujące przyjęcie, na cześć jeszcze nienarodzonego dziecka, miała także Kim Kardashian. Kolor przewodni był taki sam, jak u Kylie, a zamiast róż znalazły się kwiaty wiśni

Ciąża Kylie Jenner

Spekulacje na temat ciąży nastolatki nie miały końca. Informacje o tym, że jest lub nie jest w ciąży pojawiały się naprzemiennie. W opublikowanym przez młodą matkę zdjęciu na Instagramie zdradziła, dlaczego wcześniej nie zdecydowała się na upublicznienie informacji o tym, że spodziewa się dziecka. 

MT

Więcej o: