Kim Kardashian PIERWSZY RAZ pokazała swoje trzecie dziecko. Zrobiła to w nagraniu o ciąży Kylie. Piękna!

Kylie Jenner urodziła. W sieci opublikowała filmik, w którym pokazała cały przebieg ciąży. Na nagraniu, po raz pierwszy, widzimy też nowo narodzoną córkę Kim Kardashian, Chicago.

Spekulacje na temat ciąży Kylie Jenner nie miały końca. 20-latka w niedzielę oficjalnie wyznała, że 1 lutego została matką. Wyjaśniła też, dlaczego tak ukrywała ciążę. Oprócz tego zdobyła się na wyznanie o macierzyństwie i dziecku, a także opublikowała w sieci wzruszający filmik, który zadedykowała właśnie swojej córce. Na nagraniu pojawiają się wszyscy członkowie rodziny. Naszą uwagę skupiła także Kim Kardashian, która pierwszy raz pokazała swoją córkę, Chicago.

Przypomnijmy, że Kim Kardashian i Kanye West w połowie stycznia po raz trzeci zostali rodzicami. Ich córkę urodziła wynajęta surogatka. Rodzice dziecka nieszczególnie chronią prywatności rodziny, ale zdjęciem dziecka jeszcze się nie pochwalili. Już nie muszą, bo noworodka można zobaczyć w nagraniu siostry. 

Scena, w której starsza siostra daje młodszej do potrzymania dziecko jest urocza. Kardashianka tym sposobem pomagała przygotować się, jeszcze ciężarnej, Kylie do roli matki. Tym sposobem zobaczyliśmy, jak wygląda Chicago.

Widzicie już podobieństwo, do któregoś z rodziców?

MT

Kochasz polskie filmy? Ciekawe, ile tytułów rozpoznasz po cytatach
1/16
Zobacz także
 • Księżna Kate Księżna Kate w nietypowej kreacji. Wyglądała zupełnie inaczej niż zwykle. Powinna wybierać takie częściej!
 • Agata Steczkowska, najstarsza z sióstr Steczkowskich, to wyjątkowo piękna kobieta. W tym roku skończy 52 lata, a jak się okazuje, smukłej sylwetki mogłaby jej pozazdrościć nie jedna nastolatka. Patrząc na jej zdjęcia z wakacji, nie możemy oprzeć się wrażeniu, że Bóg obdarzył ją niezwykłą urodą. Agata Steczkowska ma 51 lat, a ciało jak u modelki. To zdecydowanie napiękniejsza z sióstr!
 • Miley Cyrus Miley Cyrus jest w ciąży? Te zdjęcia piosenkarki w BIKINI rozwiały wszelkie wątpliwości
Komentarze (2)
Kim Kardashian pierwszy raz pokazała trzecie dziecko. Córkę Chicago widać w nagraniu o ciąży Kylie Jenner
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ja

  Oceniono 2 razy 2

  Pomijając już, że to ta nawiedzona rodzinka, to film uważam za wzruszającą, piękną i bezcenną pamiątkę.

 • Gość: moko

  Oceniono 1 raz 1

  Piękny. Oni naprawdę się kochają i wspierają. Dziecko to dla nich dar, nie kara. Jestem wzruszona

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX