Elegancki Kalisz z żoną na Balu Dziennikarzy. "Dominika jest królową, a ja...". Poczucia humoru mu nie brakuje

Na XVIII Balu Dziennikarzy zjawił się Ryszard Kalisz z małżonką. Przy okazji opowiedzieli o swoim związku.

Ryszard Kalisz bardzo często pojawia się z żoną Dominiką na salonach. Nie mogło ich więc zabraknąć na Balu Dziennikarzy. Tego wieczoru wyglądali nadzwyczaj elegancko. Jak się okazuje, to zasługa żony polityka. 

Wszystko jest zawsze w szafie przygotowane, wyprasowane. Moja żona pilnuje, żeby było wszystko dobrze zrobione. Ja w ogóle cały jestem wytworem mojej żony, i dlatego wszystko, co mam w szafie, jest wynikiem właśnie jej działalności - powiedział.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>

Wygląda na to, że Dominika jest odpowiedzialna nie tylko za kreacje. W rozmowie z Plotkiem para zdradziła też nieco więcej szczegółów na temat swojego związku. Kalisz jasno dał do zrozumienia, kto rządzi w tym duecie. 

Dominika jest zawsze królową, a ja jestem jej giermkiem - dodał Kalisz.

Jak dodał polityk, partnerka czasem jednak daje mu poczuć władzę i traktuje go jak króla. Co jeszcze powiedzieli naszemu reporterowi? Z załączonego wideo, dowiecie się także, jakie podejście do życia ma ta "królewska" para.

Ryszard Kalisz i Dominika Lis pobrali się w marcu 2015 roku. Partnerka polityka jest młodsza od niego o 29 lat. Para doczekała się syna Fryderyka.

MT

Więcej o:
Komentarze (59)
Ryszard Kalisz z żoną na Balu Dziennikarzy. Opowiedzieli o swoim związku. "Dominika jest królową, a ja jestem jej giermkiem"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 42 razy 42

  Bardzo podobni są do siebie:)

 • Gość: gość

  Oceniono 18 razy 18

  Para doczekała się syna? Chyba raczej nie musiała długo czekać, skoro wzięli ślub
  jak była w siódmym m-cu ciąży. Generalnie pasują do siebie jak ulał, podobni jak
  dwie krole wody.

 • nietyp

  Oceniono 17 razy 15

  "Ryszard Kalisz bardzo często pojawia się z żoną Dominiką na salonach."

  Na salonach??? A gdzie są w Polsce te salony, bo to bardziej wygląda na zabawę w remizie strażackiej... Przaśne i prymitywne...

 • alpepe

  Oceniono 14 razy 10

  Jedno nie ulega wątpliwości, są zgodnym małżeństwem, ona się do niego upodobniła.
  A myślałam, że jak golddigger, to tylko dla kasy i kariery z nim jest, a tu niespodzianka, kocha go.

 • Gość: Gość

  Oceniono 37 razy 9

  Super ludzie!

 • Gość: Ewelina

  Oceniono 20 razy 8

  dla hejterów niespodzianka :D Dominika jest prawniczką!
  "Adwokat Dominika Kalisz
  Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Absolwentka Szkoły Prawa Francuskiego (2008). Podczas studiów była aktywnym członkiem Towarzystwa Biblioteki Słuchaczów Prawa (TBSP). Stypendystka na Wydziale Prawa na Uniwersytecie w Orleanie (L’ Université d’Orléans – 2008-2009). Biegle włada językiem francuskim i angielskim. W 2006 r. ukończyła kurs języka francuskiego na Sorbonie w Paryżu (Universite La Sorbonne), zakończony państwowym francuskim certyfikatem. Rozprawę doktorską napisała pod kierunkiem prof. dr hab. Wandy Stojanowskiej pt. „Rozstrzygnięcie o władzy rodzicielskiej w wyroku ustalającym ojcostwo w świetle teorii i praktyki sądowej”. Ukończyła aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Krakowie, a w 2015 r. została wpisana na listę adwokatów w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

 • a.k.traper

  Oceniono 9 razy 7

  Jakieś 20 lat temu rozmawiałem z dwiema znajomymi Rosjankami na temat dnia kobiet i tłumaczyłem, że to dla mnie sztuczne święto gdyż ja kobiety cały rok traktuję jak księżniczki a przynajmniej staram się. One jednak powiedziały, że to zdobycz kobiet i w ogóle miłe takie święto dedykowane dla nich, w Rosji jest to dzień wolny i okazja do picia wódki a faceci jak zaczynają 23 lutego w dzień Armii (nieoficjalnie święto mężczyzny) to ciągną aż do 8 marca.
  Zgadzam się z panem Ryszardem, ona ksieżniczką a on giermkiem, tu nie ma wstydu a normalna zależność a ogląd przez innych mało istotny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX