Natasza Urbańska ma poważne problemy z głosem. "Załamała się". Jedynym ratunkiem operacja?

Natasza Urbańska ma poważne problemy zdrowotne, które dotknęły jej strun głosowych. Piosenkarkę może czekać ingerencja chirurga.

Natasza Urbańska raczej nie ma szczęścia do solowej kariery muzycznej. W 2014 roku jej nowy utwór spotkał się z ogromną krytyką. Wyśmiano nie tylko sam teledysk, ale również i słowa piosenki. Tym razem jednak sprawa jest dużo bardziej poważna, ponieważ chodzi o głos piosenkarki, który jest jej narzędziem pracy.

Jak informuje portal "Pomponik", pierwsze problemy pojawiły się podczas przygotowań do noworocznego programu muzyczno-tanecznego, w którym wystąpić miały polskie i amerykańskie gwiazdy.

Szło fantastycznie. Byliśmy już rozśpiewani i świetnie zgrani z orkiestrą. Ale podczas koncertu nagle poczułam, że gardło mi się ściska i puchnie. Miałam problem z emisją głosu, a w końcu całkowicie go straciłam - cytuje słowa Nataszy Urbańskiej portal.

Piosenkarka po tym wydarzeniu od razu udała się do swojego zaufanego lekarza, specjalizującego się w foniatrii. Niestety usłyszała, że jej struny głosowe nie są w najlepszej kondycji, a możliwie, że jedynym ratunkiem dla nich będzie poważny zabieg chirurgiczny.

Była to ostatnia rzecz, jaką chciała usłyszeć. Załamała się, bo zawsze bardzo dbała o głos. Ale to choroba zawodowa i w przypadku Nataszy coraz częściej daje o sobie znać - cytuje słowa osoby z otoczenia Nataszy Urbańskiej "Rewia".

Natasza Urbańska ściśle stosuje się do zaleceń lekarza, bardzo oszczędza głos i wierzy, że w ten sposób uniknie ostatecznego rozwiązania, jakim miałby być zabieg operacyjny.

My życzymy piosenkarce jak najszybszego powrotu do zdrowia i mamy nadzieję, że jednak obędzie się bez ingerencji chirurga.

AG

Więcej o:
Komentarze (8)
Natasza Urbańska ma poważne problemy z głosem. Czeka ją operacja?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: why

  Oceniono 9 razy 9

  nigdy tego nie zrozumiem, w swoich własnych, ciemnych włosach jest zjawiskowo piękna, w sztucznym blondzie zaledwie przeciętna,
  tak samo jak Brodzik, Mlynkowa i parę innych,
  dlaczego one sobie to robią?

 • cucurucu

  Oceniono 6 razy 2

  Zlapala jakiegos robala kiedy te podlogi w kiblu lizala

 • Gość: J71

  Oceniono 1 raz 1

  Zwykły bialy głos...niech da sobie spokój ze spiewaniem.....

 • 3-kuleczka

  Oceniono 1 raz 1

  no i jak ja to przeżyję ?

 • Gość: Małgorzata T

  0

  Pani Nataszo, proszę się zwrócić do dr Ferdynanda Barbasiewicza twórcy niezwykłej metody usprawniania organizmu: klawiterapii. W podobnej sytuacji uratował głos wiele lat temu Natalce Kukulskiej. Dr Barbasiewicz ma także lekarzy następców. W sobotę 3 lutego jest kolejne co miesięczne spotkanie autorskie Doktora w Mateczniku Mazowsza w OTrębusach, tam trzeba pojechać wysłuchac wykładu poprosić o pomoc. Kupi pani książki i klawiki. Proszę nie stracić tej szansy, to juz po jutrze!, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym nr na stronie Doktora. Pokroić się zdąży Pani jak tą metodą nie wyjdzie. Radzę Pani z serca i życzliwie,

 • Gość: Bumencja

  0

  Ale przeciez ona twierdzi ze ma z 5 zawodow: tancerka/ aktorka/projektantka mody itd. - to w czym problem ze z jednego musi zrezygnowac?

 • Gość: Grom

  0

  Ano ma. Od wielu lat.

 • Gość: gość

  0

  Jest tyle duuuużo zdolniejszych. ustąpi miejsca lepszym.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX