Obóz Lewandowskiej wyprzedał się w... 15 minut! Wiemy, ile kosztuje i jak wygląda od kulis. Niektórych uczestników doskonale znacie

Trwa "Camp by Ann", czyli obóz organizowany przez Annę Lewandowską. Wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Wiemy, ile trzeba zapłacić za taką przyjemność i jak wyglądają kulisy przedsięwzięcia.

Anna Lewandowska dwa razy w roku organizuje obozy "Camp by Ann". Mimo obowiązków rodzicielskich, trenerka nie przerwała spraw zawodowych i nadal chętnie wyjeżdża ze swoimi podopiecznymi. Obecnie przebywa z nimi w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki "Dojo - Stara Wieś". Obóz treningowy potrwa do 3 lutego, a biorą w nim udział doskonale znane Wam gwiazdy.

Z Anną Lewandowską trenują m.in. Agnieszka Woźniak-Starak i Zosia Ślotała. Obie panie chętnie pokazują kulisy obozu na swoich Instagramach. Można zobaczyć tam m.in. menu, które przygotowała "Lewa" czy poranne treningi. Więcej zobaczycie w załączonym do artykułu wideo. 

Na specjalne zaproszenie trenerki przyjechał także Jakub Wesołowski, który poprowadził wykład dla uczestników wydarzenia. 

Znam Kubę od wielu lat, ale to, w jaki sposób poprowadził wykład dla uczestników... WOW! Jestem pod wrażeniem! Potrafi inspirować! To człowiek o wielkim sercu i ambicjach! - napisała Lewandowska pod zdjęciem z aktorem.

Ile kosztuje obóz z Anną Lewandowską? 

Obozy treningowe Anny Lewandowskiej "Camp By Ann" cieszą się naprawdę dużym powodzeniem. O trwającym właśnie wyjeździe trenerka informowała już kilka miesięcy temu. Miejsca wyprzedały się w... 15 minut! Za tydzień pod okiem jednej z najpopularniejszych trenerek w Polsce trzeba zapłacić 3000 zł. Cena obejmuje nie tylko treningi i wykłady motywacyjne, ale także m.in. zakwaterowanie w domkach o wysokim standardzie, wyżywienie, odnowę biologiczną, ubezpieczenie, opiekę lekarza oraz zdrowe upominki od Lewandowskiej. 

Gwarantuję solidną dawkę różnorodnych form aktywności fizycznej, dużą porcję wiedzy i motywacji. Nawiążesz tu nowe znajomości, stworzysz kolejne Healthy Team’y, wywieziesz niezapomniane wspomnienia i naładujesz się pozytywną energią. Ponadto oferuję zdrowe posiłki według moich przepisów i pokażę jak pracować z własnym ciałem - gwarantuje Lewandowska na swojej stronie internetowej. 

Wybierzecie się na kolejny obóz? A może ktoś z Was już był i chce się pochwalić doświadczeniami? Dajcie znać w komentarzach!

JT 

Więcej o:
Komentarze (112)
Anna Lewandowska i jej obóz "Camp by Ann". Wiemy, ile kosztuje i jak wygląda od kulis
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gosc

  Oceniono 61 razy 57

  Ciekawe ilu cukrzyków wyleczyło cukrzycę miodem dzięki poradom dietetycznym Lewandowskiej???

 • Gość: Gość

  Oceniono 54 razy 40

  Jak mi zasponsoruje obóz lub zapłaci za reklamę to nawet powiem że schudłam 100kg w trzy dni. A tak na serio to po jej wywodach na temat tłuszczu gęsiego i miodu to unikam wszystkiego co ma coś wspólnego z nia jak zarazy.

 • Gość: gość

  Oceniono 45 razy 33

  jaka ona jest sztuczna!! i te sponsorowane artykuły wcale nie pomagają.

 • patatajmiauhau

  Oceniono 38 razy 32

  Ja czasem też miewam parcie, ale nie na szkło tylko na porcelanę, ot taka drobna różnica.

 • Gość: discorelax

  Oceniono 39 razy 29

  Uwielbiam tom dykcje i naturalność...

 • Gość: Anna

  Oceniono 38 razy 28

  Byłam na zimowym obozie i przyznaje ze osoba prowadzącej jest bardzo dystansująca, trzyma się ze swoimi koleżankami, a nie ze zwykłymi dziewczynami które uczestniczą w obozie. Miejsce super, ale atmosfera drętwa i stresująca

 • 3-kuleczka

  Oceniono 28 razy 22

  na zdjęciu w czerwonym - pierwszy pustak internetu - selfie i kopytko, brawo wy !

 • Gość: Gość

  Oceniono 29 razy 21

  Taaaak. Wyprzedał się nawet w 14 minut. Bo jej PR Świstaki tak twierdza.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX