Marcin Bosak z nową partnerką na premierze "Planu B". Te gesty mówią same za siebie

We wtorkowy wieczór odbyła się oficjalna premiera filmu "Plan B". Na czerwonym dywanie pojawili się m.in. Marcin Bosak i Maria Dębska. Zakochani nie mogli oderwać od siebie oczu.

Premiera filmu "Plan B" już za nami. Na wtorkowym pokazie filmu pojawiło się mnóstwo gwiazd, które na czerwonym dywanie chętnie pozowały fotoreporterom. Wśród zaproszonych znaleźli się m.in. Edyta Olszówka, Roma Gąsiorowska, Kinga Preis czy Marcin Dorociński. Zdjęcia wszystkich zobaczycie TUTAJ.

Uwagę fotoreporterów przyciągnęli również Marcin Bosak i Maria Dębska, którzy od kilku miesięcy oficjalnie prezentują się jako para. Maria jest 27-letnią aktorką, córką Kingi Dębskiej (reżyserki "Planu B"), którą mogliście oglądać m.in. w filmie "Moje córki krowy", czy serialach "Barwy szczęścia" i "W rytmie serca". 

Na premierze nie szczędzili sobie czułości, a spojrzenia, którymi wymieniali się na ściance, mówią jedno - to chyba miłość! :) 

Pasują do siebie? Jak myślicie?

"Plan B" - o czym jest film? 

"Bohaterów poznajemy kilkanaście dni przed walentynkami, w chwili gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego - coś, co wywraca je do góry nogami. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Natalia, Mirek, Klara i Agnieszka spotykają na swojej drodze ludzi (i zwierzęta!), którzy dają im nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć i autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B!" - czytamy na stronie dystrybutora filmu, next-film.pl.

JT

Więcej o:
Komentarze (62)
"Plan B": uroczysta premiera. Marcin Bosak i Maria Dębska razem. Te gesty mówią same za siebie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Alicja

  Oceniono 35 razy 29

  Sku...el i tyle !następny palant ,który zostawia dwójkę dzieci i żonę,bo się już wysłużyła.A ta młoda i głupia aktoreczka poleciała siwego dziadka i jeszcze trochę to na wiagrze będzie jechać!!!

 • Gość: gosc

  Oceniono 34 razy 28

  następny któremu rozum przemiescił się do moszny. ---ich wodzem to chyba jest mały wołodyjowski.

 • Gość: Gość

  Oceniono 33 razy 25

  Osiagnięciem w dzisiejszych czasach jest wpi@rdolenie się z butami w czyjś zwiazek (15sto letni, o ile pamiętam) i rozwalenie rodziny z dwójka małych dzieci. Jest takie powiedzenie "jak s@ka nie da to pies nie weźmie". Wszyscy potępiaja Bosaka. Ale madra kobieta i potencjalnie matka w przyszłości z wartościami moralnymi wyniesionymi z domu nigdy nie będzie próbowała rozbić czyjejś rodziny.

 • Gość: kaska

  Oceniono 27 razy 25

  głowa siwieje dupa szaleje

 • Gość: mesio7

  Oceniono 17 razy 17

  Nie lubię tego zezowatego palanta,,,

 • Gość: Cryin

  Oceniono 17 razy 15

  Wygląda na 48, a ma 10 lat mniej.

 • dobrylos

  Oceniono 16 razy 14

  Pozowanie przed kamerą i rżnięcie głupa o nowej miłości...a chodzi wyłacznie o dymanko czyli dzis z tym jutro z tamtym.Ludzie zacznijcie szanować siebie i swoich bliskich.

 • Gość: nin

  Oceniono 15 razy 13

  A ja dziwię się tej pani. Cały świat zwariował, zero zasad, świecenie tylkiem i to grubym,ścianki z fagasami lub lalami żeby tylko coś napisali.., żałosne i smutne. Aha, co z dziećmi tego pana?
  jaką psychikę będą mieć i jakie wartości w życiu? nawet jak będą mądre to serce poranione

 • parazyd

  Oceniono 12 razy 10

  ona chyba lubi na bosaka...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX